Program TV na środę, 20.01.2021 roku. Co obejrzeć w środę, 20 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 20.01.2021 roku? W programie TV na środę, m.in. "Nieobecni", "Jak rozpętałem II wojnę światową", "Supertata", "Na dobre i na złe", "Dług" i "Intruz". Sprawdź program telewizyjny na środę, 20 stycznia 2021 roku!

Multimedia

Program tv na środę, 20 stycznia 2021 r.:

Franek trafia do Włoch. Przypadkowa dekonspiracja w obecności włoskiego faszysty zmusza go do przywdziania niemieckiego munduru. Niemcy aresztują go jako dezertera i odsyłają na front wschodni. Franek wyskakuje z samolotu ze spadochronem i ląduje w Polsce. Po wielu perypetiach wreszcie trafia do partyzantów i zdobywa ich zaufanie.
"Jak rozpętałem II wojnę światową" - Polsat, godz. 20:05

Rok 1997. Byli agenci Mossadu Rachel, Stephan oraz David wracają do dawnej sprawy, która uczyniła z nich bohaterów. Trzydzieści lat wcześniej we Berlinie próbowali pojmać Vogla, nazistowskiego zbrodniarza znanego jako "Chirurg z Brzezinki". Ich obarczona ryzykiem misja zakończyła się sukcesem. Po latach okazuje się jednak, że nie wszystko poszło zgodnie z planem.
"Dług" - TVN7, godz. 20:30

Gloria ma nowego pacjenta, u którego podejrzewa uzależnienie od środków przeciwbólowych. Bart próbuje pomóc aktorowi, który ma ataki padaczki objawiające się w bardzo nietypowy sposób. Na porodówkę trafia Dominika, na trzy tygodnie przed wyznaczonym terminem. Kolejną pacjentką doktora Homolki zostaje słynna fotografka Roma. Jej największym życiowym marzeniem jest dziecko.
"Na dobre i na złe" - TVP2, godz. 20:55

Na Ziemi od 600 lat trwa wojna wampirów z wilkołakami. Stawką jest panowanie nad pewnym miastem, a w przyszłości nad światem. Ludzie zostawiają monstra w spokoju dopóty, dopóki do jednej z bitew zwaśnionych stron nie dostaje się student medycyny, Michael Corvin. Chłopak staje się obiektem zainteresowania wampirzycy Selene, która czuje, że niepozorny mężczyzna może odegrać dużą rolę w odwiecznym konflikcie. Przeczucie jej nie myli: Michael posiada tajemnicę łączącą zwaśnione światy.
"Underworld" - TV4, godz. 21:05

Po długiej nieobecności Mila Gajda, ceniona i znana performerka oraz tancerka, przyjeżdża do rodzinnego Kasprowa na święta Bożego Narodzenia. To tutaj, w małym miasteczku mieszkają jej najbliżsi. Szanowana i lubiana przez wszystkich rodzina… Kiedy Mila dociera do domu, zastaje okruszki na talerzach, zimną herbatę w kubkach, karpia pływającego w wannie i rozpoczęte przygotowania do świąt. Brakuje jednak najważniejszego – rodziców i brata! Godziny mijają, a bliscy nie wracają i nie dają znaku życia. Kobieta rozpoczyna dramatyczne poszukiwania, nieustannie zadając sobie pytanie: "Gdzie oni są?!".
"Nieobecni" - TVN, godz. 21:30

Sonny Koufax mimo trzydziestki na karku nadal zachowuje się jak nastolatek. Jego brak dojrzałości przejawia się praktycznie na każdym kroku, o czym zdążyli się już wielokrotnie przekonać jego najbliżsi przyjaciele i dziewczyna. Pewnego dnia do drzwi mieszkania Sonny'ego puka pięcioletni chłopczyk, który podaje się za syna współlokatora Koufaksa, Kevina. A ponieważ ten wyjechał do Chin, Sonny'emu nie pozostaje nic innego, jak tylko zająć się małym, co w praktyce okazuje się najtrudniejszym zadaniem w jego życiu.
"Supertata" - Polsat, godz. 21:45

Podczas walk na Pacyfiku Amerykanie wykorzystują Indian z plemienia Navajo jako szyfrantów. Ich język jest podstawą niezrozumiałego dla Japończyków kodu, a szyfranci to żywe maszyny kodujące. Oficer Joe Enders ma ochraniać jednego z Indian. Bezwzględny żołnierz piechoty morskiej ma za sobą traumatyczne przeżycia - poświęcił oddział, by wykonać rozkaz utrzymania placówki. Towarzysząc szyfrantowi Benowi Yahzee, ma za wszelką cenę strzec tajemnicy kodu. Oznacza to, że w razie dostania się w ręce wroga Ben musi zginąć.
"Szyfry wojny" - Stopklatka, godz. 22:10

Obca rasa zwana Duszami najeżdża Ziemię. Przejmuje kontrolę nad ciałami i umysłami ludzi. Ci, którym udało się uniknąć zasiedlenia przez Dusze, pozostają w ukryciu. Do ciała Melanie Stryder zostaje wszczepiona Dusza o imieniu Wagabunda, która próbuje zawładnąć jej wspomnieniami i wolą. Melanie stawia opór. Z czasem udaje jej się porozumieć z zamieszkującą jej ciało istotą. Ścigana przez Tropicielkę Melanie dołącza do rebeliantów. Choć zostaje zdemaskowana, unika śmierci. Grupa próbuje znaleźć sposób, by przeżyła i Melanie, i Wagabunda.
"Intruz" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 20.01.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×