Program TV na środę, 20.02.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 20.02.2019? W programie TV na środę m.in. "Adwokat diabła", "Pożegnanie z Afryką", "Na dobre i na złe", "Ścigany" oraz "Moja dziewczyna wychodzi za mąż". Sprawdź program telewizyjny na środę, 20 lutego 2019!

Multimedia

Program tv na środę, 20.02.2019 r.:

Adwokat Kevin Lomax szybko pnie się po szczeblach kariery zawodowej. Do tej pory nie poniósł porażki, na sali sądowej odnosi same sukcesy, choć nie zawsze idzie uczciwą drogą. John Milton, szef jednej z najpotężniejszych firm prawniczych w Nowym Jorku, angażuje młodego prawnika. Kevin jest tak zafascynowany ekskluzywnym światem i nowymi znajomymi, że zaczyna zaniedbywać żonę. Osamotniona kobieta miewa halucynacje, a w końcu zostaje uwikłana w rozmaite dziwne wydarzenia, których nie potrafi racjonalnie wytłumaczyć.
"Adwokat diabła" - TVN Fabuła, godz. 20:00

W 1914 roku zamożna Dunka, Karen Dinesen, przyjeżdża do Kenii, by połączyć się z mężem, baronem Brorem Blixenem. W trakcie podróży poznaje ekscentrycznego angielskiego arystokratę i myśliwego, Denysa Finch Hattona. Szybko okazuje się, że zaaranżowane małżeństwo nie ma przyszłości. Blixenowie mieli żyć spokojnie i dostatnio z farmy i hodowli bydła. Tymczasem baron zainwestował pieniądze w ryzykowną plantację kawy. Kiedy Karen upewnia się, że jej małżonek dopuścił się licznych zdrad, zrywa z nim. Nieoczekiwanie uświadamia sobie, że kocha Denysa.
"Pożegnanie z Afryką" - TVN7, godz. 20:00

Doktor Molenda postanawia uciec z kraju i kupuje bilety do Buenos Aires, natomiast Julka próbuje zatrzymać przyjaciela w Leśnej Górze. Na SOR zgłasza się Kamil Strzelczyk, neurochirurg i znajomy Barta, który skarży się na krwawienie dziąseł, migrenę i do tego cierpi na napady agresji. Barbara po operacji mózgu wciąż jest w śpiączce. Cezary postanawia zorganizować rodzinny obiad, na który zaprasza nie tylko Michała, ale też Matyldę, Kasię i Falkowicza.
"Na dobre i na złe" - TVP2, godz. 20:50

George Jung, syn robotnika z Massachusetts, pod koniec lat 60. XX w. przyjeżdża do Kalifornii. Żeby zarobić kilka dolarów, handluje marihuaną. Wkrótce przenosi się na drugi koniec kraju. Mija rok. Jung staje się hurtownikiem. Wraz z przyjaciółką buduje sieć i wkrótce dostarcza marihuanę całemu wschodniemu wybrzeżu. Prawdziwe pieniądze to kokaina. Wkrótce Jung staje się największym dostawcą narkotyków w USA. Imprezy, drogie samochody, rezydencje i kokaina nie mogą zagłuszyć coraz większej pustki, jaka wytwarza się wokół George'a.
"Blow" - TV4, godz. 21:00

Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż "zwykły dzień w szkole". Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz "dziwadłem". Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.
"Cudowny chłopak" - Canal+, godz. 21:00

Ceniony chirurg z Chicago, doktor Richard Kimble, został oskarżony o zamordowanie żony. Dowody świadczą przeciwko niemu, to on znalazł śmiertelnie ranną Helen. Policja ignoruje jego relację o napadzie jednorękiego mężczyzny. Po zakończeniu procesu Kimble zostaje skazany na śmierć. Ucieka jednak z autobusu przewożącego więźniów, by rozpocząć poszukiwania mordercy. Chce pomścić ukochaną żonę i oczyścić się z zarzutów. Za nim rusza pościg, któremu przewodzi uparty i wytrwały agent federalny, szeryf Sam Gerard.
"Ścigany" - TVN, godz. 21:50

Prawniczka Eve jest z pochodzenia Libanką, rodzina nauczyciela Aleksa przyjechała do Australii z Grecji. Oboje wychowali się w domach, w których pielęgnowano tradycje kulturowe i religijne. Konserwatywni rodzice życzą sobie, by dzieci związały się osobami wywodzącymi się tego samego co one środowiska. Gdy Alex i Eve oznajmiają rodzinom, że zamierzają się pobrać, spotykają się z negatywną reakcją. Najbliżsi zrobią wszystko, by ślub nie doszedł do skutku.
"Eve i Alex" - TVP2, godz. 22:30

Tom traktuje kobiety przedmiotowo. Wyjątkiem jest długoletnia i platoniczna przyjaźń z malarką Hanną. Gdy przyjaciółka wyjeżdża służbowo na kilka tygodni do Szkocji, Tom uświadamia sobie, jak bardzo mu jej brakuje. Tymczasem kobieta po powrocie oznajmia, że zaręczyła się z przystojnym i bogatym Szkotem, planuje ślub i przeprowadzkę do kraju przyszłego męża. Zrozpaczony Tom z ciężkim sercem zgadza się zostać jej drużbą, wierząc, że być może do tego czasu jakoś uda mu się odwieść ukochaną od małżeńskich planów.
"Moja dziewczyn wychodzi za mąż" - Polsat Film, godz. 23:00

Zobacz galerię

Na planie "Diagnozy"

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na środę, 20.02.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×