Program TV na środę, 21.08.2019. Co obejrzeć 21 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 21.08.2019? Program tv na ten dzień to m.in. "Rzeka tajemnic", "Elizabethtown" oraz 41. odcinek serialu "Zniewolona". Sprawdź nasze propozycje z programu telewizyjnego na 21 sierpnia 2019!

Multimedia

Program tv na środę, 21.08.2019 r.:

Jimmy, Sean i Dave znają się od dzieciństwa. Ich przyjaźń została nagle przerwana przez tragiczne wydarzenie. Dave został porwany. Był przez kilka dni więziony i wykorzystywany seksualnie przez dwóch mężczyzn. To traumatyczne doświadczenie zaważyło na jego życiu. Bohaterowie spotykają się po 25 latach, znowu w tragicznych okolicznościach. 19-letnia córka Jimmy'ego została zamordowana. Śledztwo prowadzi Sean, który jest policjantem.
"Rzeka tajemnic" - TVN7, godz. 20:00

Drew jest projektantem w koncernie produkującym obuwie sportowe. Właśnie stracił pracę, ponieważ naraził firmę na milionowe straty. W tym samym czasie jego narzeczona odchodzi od niego. Drew przeżywa załamanie nerwowe i w akcie desperacji postanawia popełnić samobójstwo. W chwili gdy próbuje odebrać sobie życie, odbiera telefon z informacją o śmierci ojca. Drew wyrusza do rodzinnego Elizabethtown, z którego uciekł przed wielu laty, by zająć się pogrzebem. Podróż staje się okazją do odkrycia przeznaczenia.
"Elizabethtown" - TVP2, godz. 20;10

Mary Poppins powraca, aby pomóc kolejnemu pokoleniu rodziny Banksów i przypomnieć im, na czym polega czerpanie radości z życia. Niezwykła niania nieustająco potrafi zamienić każde zadanie w fantastyczną i niezapomnianą przygodę. Razem ze swoim przyjacielem, latarnikiem Jackiem, wnosi na ulice Londynu beztroską zabawę.
"Mary Poppins powraca" - HBO, godz. 20:10

Marcus Burnett i Mike Lowrey należą do tajnego wydziału antynarkotykowego policji w Miami. W dzień po największym sukcesie - przejęciu heroiny o wartości 100 mln dolarów, przydarza im się największa wpadka: heroina zostaje skradziona z posterunku. Burnett i Lowrey mają zaledwie 3 dni na jej odzyskanie, gdyż zwierzchnicy podejrzewają, że kradzież zorganizował ktoś z oddziału. Walcząc z czasem, śledzą mistrza złodziei, tajemniczego Foucheta. Przestępcę może zidentyfikować jedyny, w dodatku dość kłopotliwy i gadatliwy świadek: piękna Julie Mott.
"Bad Boys" - Polsat, godz. 20:10

Katia musi uciekać przed zdesperowanym Grigorijem. Pomaga jej Nikołaj Doroszenko i jego przyjaciel Żadan. Ekonom Jaszka mści się na Halce. Zabrania gospodarzom najmować ją do pracy i zabiera rodzinie jej męża wszelkie środki do życia. Czy wreszcie, ktoś ujmie się za biedną dziewczyną? Nikołaj próbuje przywrócić honor zmarłemu przyjacielowi Aleksiejowi Kosaczowi. Chce, by Rieszetnikow zeznawał w sądzie przeciwko młodemu Czerwinskiemu. Co z Katią, gdzie się ukrywa?
"Zniewolona" odcinek 41. - TVP1, godz. 20:35

Nicky jest doświadczonym oszustem, który potrafi omamić każdego. Mężczyzna nawiązuje współpracę z piękną femme fatale, która zawraca mu w głowie. Relacja szybko przeradza się w gorący romans. Po pewnym czasie Nicky dochodzi do wniosku, że nadmiernie się zaangażował i zrywa z Jess. Trzy lata później para znów się spotyka. Oboje próbują okraść bogatego Rafaela Garrigę.
"Fokus" - TVN, godz. 21:30

Pan Brooks, przykładny mąż i ojciec, szanowany obywatel nagrodzony tytułem "Człowieka roku" w Portland, prowadzi podwójne życie. Pod maską człowieka bez skazy skrywa mordercze instynkty. Dzięki nieposzlakowanej opinii, sprytowi i inteligencji pozostaje poza podejrzeniem. Od ostatniego zabójstwa mijają dwa lata. Brooks, popychany do działania przez sadystyczne alter ego, znów uderza, zabijając parę kochanków. Tym razem zostaje zauważony i sfotografowany przez podglądacza, który zaczyna go szantażować. Na trop zabójcy wpada detektyw Atwood.
"Mr Brooks" - TVN Fabuła, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny [program telewizyjny]https://www.telemagazyn.pl/?dzien=2019-08-21#program) na środę, 21.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×