Program tv na środę, 23.05.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na środę, 23.05.2018. W telewizji będziemy mogli zobaczyć m.in. kinową wersję bijącego rekordy popularności komediowego serialu oraz mroczną stronę Eryka z "Na dobre i na złe". Program tv na wtorek to również Wielki Test i "Ultimatum Bourne'a". Sprawdź nasze hity dnia na na środę, 23.05.2018.

Multimedia

Program tv na środę, 23 maja 2018 r.:

Pochodzący z Senegalu Samba od dziesięciu lat mieszka w Paryżu. Zmywa naczynia w paryskim hotelu, czeka na szansę zalegalizowania pobytu. Marzenia kończą się, gdy wskutek pomyłki zostaje aresztowany i trafia do ośrodka, skąd ma być deportowany. Tam odwiedzają go dwie wolontariuszki. Po latach pracy w korporacji Alice próbuje znaleźć w życiu sens poprzez pomoc nielegalnym imigrantom. Dla niej to część terapii. Bardziej doświadczona Manu ostrzega koleżankę, by nie angażowała się w sprawy podopiecznych, ale Alice ignoruje dobre rady.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Samba" - TVP Kultura, godz. 20:00

USA, lata 40. XX wieku. Czarnoskóry baseballista Jackie Robinson ma niebywały talent sportowy. Gdy podpisuje kontrakt z Brooklyn Dodgers, dostaje się do najważniejszej w kraju ligi baseballowej. Nie jest mu łatwo. Pokonywanie kolejnych szczebli kariery wiąże się z wieloma upokorzeniami. W USA panuje dyskryminacja, a ludzie powszechnie wierzą w słuszność segregacji i wyższość białej rasy. Mimo przeciwności losu Robinson walczy o swoje. Wspiera go menadżer Dodgersów, Branch Rickey.
"42: Prawdziwa historia amerykańskiej legendy" - TVN7, godz. 20:00

Drużynę "A" tworzą czterej byli komandosi: dowódca "Hannibal", kobieciarz "Buźka", nieprzeciętnie silny "B.A." Baracus oraz genialny pilot Murdock. Mężczyźni jako elitarna jednostka wojskowa zostają wysłani na wojnę w Iraku. Tam, wbrew poleceniom zwierzchnika, wykradają z rąk wroga matryce służące do produkcji fałszywych dolarów. Po powrocie zostają oskarżeni o morderstwo. Sąd wojskowy skazuje ich na 10 lat więzienia. "Hannibalowi" udaje się zbiec i uwolnić pozostałych członków drużyny. Żołnierze za wszelką cenę chcą odzyskać dobre imię.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Drużyna A" - Polsat, godz. 20:10

Ekipa Falkowicza rozpoczyna operację Eli. Doktor Borowski, który wiezie do szpitala tkanki do przeszczepu, ma poważny wypadek. Do Leśnej Góry trafia Krzysiek, niepełnosprawny chłopiec, który uderzył się w głowę. Rannego przywozi na SOR jego ojciec Radek, który jest znanym piłkarzem. W szpitalu stan chłopca gwałtownie się pogarsza. Julka zdaje sobie w końcu sprawę, że Bart jest uzależniony od opiatów i prosi o pomoc Falkowicza. Wiktoria odkrywa za to drugie, naprawdę mroczne oblicze Eryka... czytaj więcej
"Na dobre i na złe" odcinek 708. - TVP2, godz. 20:45

Maria Curie-Skłodowska i Mikołaj Kopernik nie byli jedynymi Polakami, którzy dokonali epokowych odkryć i przeszli do historii nauki. Znani celebryci, sportowcy i dziennikarze zmierzą się z pytaniami o polskich odkrywców i wynalazców. Widzowie dowiedzą się, kto wynalazł wycieraczki samochodowe, amortyzatory pneumatyczne, spinacze biurowe i wiele innych przedmiotów codziennego użytku. Program prowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.
"Wielki test. Polacy, którzy zmienili świat" - TVP1, godz. 20:55

Jason Bourne wciąż musi walczyć o przetrwanie. Po tym jak stworzony przez niego tajny program Treadstone został przejęty przez Ministerstwo Obrony, a jego nazwę zmieniono na Blackbriar, były agent stał się dla dawnych zwierzchników wysoce niewygodny. Z wymazaną pamięcią, nie mając nic do stracenia po śmierci ukochanej kobiety, postanawia za wszelką cenę poznać prawdę o sobie. Tymczasem pewien londyński dziennikarz śledczy Simon Ross wpada na trop operacji Blackbriar i chce skontaktować się z Bournem, by wydobyć od niego sensacyjne informacje do artykułu.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Ultimatum Bourne'a" - TVN, godz. 21:30

Ashley Albright, której los sprzyja na każdym kroku, podczas balu maskowego trafia na urodzonego pechowca, Jake'a. Gdy na parkiecie ich usta łączą się w niespodziewanym pocałunku, szczęście Ashley przechodzi na partnera. Od tej pory życie pięknej dziewczyny zmienia się diametralnie. Traci ona pracę, a jej mieszkanie niszczy katastrofa. Tymczasem Jake załatwia korzystny kontrakt dla zespołu muzycznego i dostaje nowe mieszkanie. Zdruzgotana bezdomna Ashley wprowadza się do przyjaciółek. Zaczyna obmyślać plan odzyskania dobrej passy.
"Całe szczęście" - TVP2, godz. 22:25

Arkadiusz Jakubik w "Dwie na jednego"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×