Program tv na środę, 26.12.2018. Co obejrzeć w Drugi Dzień Świąt? Filmy, bajki, skoki narciarskie i nie tylko! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na środę, 26.12.2018. W Drugi Dzień Świąt w tv filmy, bajki, skoki narciarskie w Zakopanem i nie tylko! Przed nami świąteczne odcinki takich programów jak: "Koło fortuny" i "La la Poland". 26 grudnia nie zabraknie też koncertów kolęd w tv. Program telewizyjny na Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia to również propozycje dla najmłodszych - bajki takie jak "Pada Shrek", "Madagwiazdka" czy "Luis i obcy". Na HBO premiera "Avengers: Wojna bez granic", a na Canal+ "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri". Sprawdź nasze świąteczne hity z programu tv!

Multimedia

Program tv na środę, 26 grudnia 2018 r.:

W Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia w zwycięstwo w "Kole fortuny" powalczą aktorzy z serialu „Na sygnale": Monika Mazur, Dariusz Wieteska oraz Lea Oleksiak. Przypominamy, że będą musieli oni kręcić kołem, a następnie odgadywać hasła, typując spółgłoski, które być może znajdują się w haśle. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną. Ten, kto uzbiera najwyższą kwotą na koncie wchodzi do finału.
"Koło fortuny" odcinek świąteczny - TVP2, godz. 14:35

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia na Wielkiej Krokwi odbędą się mistrzostwa Polski w skokach narciarskich. O medale będzie walczyć ponad trzydziestu zawodników. Pierwszej pozycji bronić będzie Stefan Hula, który podczas konkursu w 2017 roku wyraźnie wyprzedził Piotra Żyłę i Kamila Stocha. Dwaj ostatni prezentują znakomitą formę w Pucharze Świata, dlatego starszemu o rok od przeciwników Huli trudno będzie utrzymać tytuł. Obok nich w Zakopanem powinni wystąpić też Dawid Kubacki, Maciej Kot i Jakub Wolny.
"Mistrzostwa Polski w Zakopanem" - TVP2, godz. 14:45

W Bazylice Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie zostaną zaprezentowane nowe aranżacje popularnych kolęd. Wystąpią: Natalia Nykiel, Aga Zaryan, Katarzyna Cerekwicka, Grzegorz Hyży, Blue Cafe, Tre Voci Tenors oraz chór Artos.
Śpiewajmy i grajmy Mu... w Pelplinie. Koncert kolęd w Bazylice Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - TVP2, godz. 15:20

Podczas koncertu zostaną zaprezentowane najpiękniejsze kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne w aranżacjach Piotra Dziubka. Wystąpią: Maciej Miecznikowski, Alicja Węgorzewska, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder, Golec uOrkiestra, Pectus, Halina Mlynkova, Eleni, Margaret i Sławomir Uniatowski. Wykonawcom towarzyszyć będą zespół instrumentalny pod kierunkiem Piotra Dziubka oraz chór Studium Muzycznego "Capitol" we Wrocławiu. Dodatkowo zostaną przedstawione fragmenty Ewangelii według św. Łukasza.
"Wśród nocnej ciszy" - kolędy Telewizji Polskiej i Radia Plus z Archikatedry Oliwskiej - TVP1, godz. 17:30

Wraz z bohaterami – kręconych techniką filmową – humorystycznych filmów, scenek, ujęć oraz skeczy przeniesiemy się do niezwykłego świata La La Poland. Spotkamy się z nie asertywną Panią Irenką i jej niespodziewanymi wigilijnymi gośćmi, odwiedzimy Pana Karola, który jak co roku organizuje Wigilię dla swoich przyjaciół, pośpiewamy najlepsze przeboje w jedynym w swoim rodzaju teleturnieju „Jaka to śpiewka”. Nie zabraknie też sylwestrowego wydania teleturnieju „Rodzinniada”, a także sylwestrowej imprezy u Pana Karola. Przede wszystkim jednak dotkniemy ambicji i marzeń zwykłego, szarego mieszkańca La La Poland. Przyjrzymy się sprawom, które stoją za jego narodową dumą. La La Poland bowiem to światowe mocarstwo i gospodarcza potęga, „pierwszy eksporter ziemniaków na Europę Wschodnią i cykorii na rynki azjatyckie, największy eksporter żyrandoli i stolarki otworowej”, a jego obywatele to naród predestynowany do szczególnych zadań, choć targany spiskami i wichrami historii. La La Poland to także jedyne takie miejsce na ziemi, gdzie dwie, identyczne nuty potrafią zabrzmieć zupełnie inaczej.
"La La Poland" odcinek świąteczny - TVP1, godz. 20:10

26 grudnia w TV również dwa odcinki programu "Ja cie kręcę", w którym zwykli ludzie o różnych, czasem nieoczywistych, talentach prezentują swoje umiejętności i pasje przed zebraną w studiu publicznością. Gospodarzem programu jest Artur Andrus, któremu towarzyszy Elżbieta Romanowska, a formuła show ponad rywalizację stawia swobodną ekspresję oraz wspólną zabawę uczestników, publiczności i prowadzących. W każdym odcinku widzowie zobaczą dziewięć występów – takich jak: taniec, śpiew, gra na instrumentach, deklamacja, popisy gimnastyczne, akrobatyczne, kabaretowe czy kuglarskie – w wykonaniu amatorów, którym ekipa programu zapewnia profesjonalne wsparcie, a publiczność – żywiołowe przyjęcie. Reagując głośnymi brawami lub – w przypadku bardziej wątpliwych talentów – dźwiękami hałaśliwych rekwizytów, widownia w studiu daje wyraz swoim emocjom po każdej prezentacji i wskazuje najlepsze jej zdaniem wykonania...
"Ja Cię kręcę" odcinek 5. i 6. - TV4, godz. 21:00

Filmy w Drugi Dzień Świąt, 26 grudnia 2018 r.

Wychowany na paryskich przedmieściach imigrant z Senegalu - drobny złodziejaszek Driss - wychodzi z więzienia. Aby uzyskać prawo do zasiłku, musi odwiedzić kilku pracodawców. Trafia do sparaliżowanego Philippe'a. Swoją bezpośredniością wzbudza zainteresowanie milionera. Zgorzkniały mężczyzna proponuje mu zatrudnienie na okres próbny. Wkrótce okazuje się, że nienawykły do pracy Driss nadspodziewanie dobrze radzi sobie w roli pielęgniarza. Z czasem między niewykształconym chłopakiem i bogaczem arystokratycznego pochodzenia rodzi się przyjaźń.
"Nietykalni" - TVP2, godz. 16:05

Prezes klubu sportowego "Tęcza" Ryszard Ochódzki, zwany Misiem, ma wyjechać do Londynu. Zostaje jednak zatrzymany, ponieważ z jego paszportu wyrwano kilka kartek. Ochódzki podejrzewa żonę, Irenę, która chciała uniemożliwić, a przynajmniej opóźnić jego wyjazd i dotrzeć do Londynu przed nim. Małżonkowie założyli bowiem przed laty konto w jednym z londyńskich banków. Odejście Ireny zmusiło ich do podzielenia posiadanych dóbr. Pieniędzmi zdeponowanymi za granicą żadne z nich nie chce się jednak dzielić z drugą stroną.
"Miś" - Stopklatka TV, godz. 17:40

Królewna Śnieżka wiedzie szczęśliwe życie do chwili, gdy zjawia się zła królowa, która podstępem przejmuje władzę w jej krainie. Królowa walczy z oznakami starzenia się, a najbardziej irytuje ją uroda Śnieżki. Królewna musi uciekać. Z pomocą sługi dociera do lasu, gdzie zaprzyjaźnia się z siedmioma krasnalami. Zła królowa popada w biedę, z której może ją wybawić bogaty mąż. Okazuje się, że najlepszy kandydat kocha się w Śnieżce.
"Królewna Śnieżka" - TVN, godz. 20:00

W Rosji grupa pod dowództwem fanatycznego Radczenki przejmuje kontrolę nad wyrzutnią pocisków nuklearnych. Amerykański atomowy okręt podwodny pod dowództwem kapitana Ramseya i pierwszego oficera Huntera zostaje wysłany w morze. W razie konieczności mają uprzedzić atak Radczenki. Po otrzymaniu rozkazu odpalenia rakiet łączność z dowództwem zostaje zerwana. Kolejny komunikat jest niekompletny, kapitan więc zamierza wykonać poprzednie polecenie. Nie zgadza się z tym Hunter, który chce powstrzymać dowódcę, dopóki nie uda się odzyskać łączności.
"Karmazynowy przypływ" - TV Puls, godz. 20:00

Bridget Jones pracuje w mediach, zbyt dużo pije i pali, liczy kalorie i walczy z pechem, ale nie jest samotna. Choć wybranek, Mark Darcy, kocha ją i nie ogląda się za szczuplejszymi kobietami, Bridget nie potrafi spać spokojnie. Zwłaszcza gdy u boku ukochanego pojawia się asystentka. Znacznie lepiej układa się zawodowe życie Bridget - szef powierza jej prowadzenie programu o kuchniach świata. Jej partnerem ma być były szef Daniel Cleaver, z którym łączyło ją w przeszłości znacznie więcej niż tylko relacje zawodowe.
"Bridget Jones - w pogoni za rozumem" - TVN7, godz. 20:00

17-letnia Rose i jej narzeczony Caledon Hockley podróżują luksusowym transatlantykiem do Filadelfii. Dziewczyna, znudzona towarzystwem ludzi z wyższych sfer, załamana wizją małżeństwa z rozsądku, nosi się z zamiarem popełnienia samobójstwa. Od wykonania ostatecznego kroku odwodzi ją podróżujący trzecią klasą Jack Dawson, utalentowany obieżyświat. Jack odbiera podziękowania za odwagę, a Caledon ofiarowuje narzeczonej najdroższy diament świata, "Serce Oceanu". Pomiędzy Rose a Jackiem rodzi się miłość, której kres kładzie katastrofa statku.
"Titanic" - Polsat, godz. 20:05

Avengersom daleko do zgranej grupy, jaką byli jeszcze jakiś czas temu. Na domiar złego na Ziemię przybywa potężny i złowrogi Thanos. Jego celem jest zdobycie 6 kamieni nieskończoności, które zebrane razem zapewniają właścicielowi niewyobrażalną moc. Kapitan Ameryka, Iron Man i pozostali superbohaterowie muszą zapomnieć o wszelkich animozjach i po raz kolejny zjednoczyć siły, aby sprostać nowym wyzwaniom i uchronić świat przed zagładą.
"Avengers: Wojna bez granic" - HBO, godz. 20:10

"Avengers: Wojna bez granic". Rozgrzewka przed decydującym meczemZobacz więcej

Romantyczna Jane kocha śluby. Ma w szafie 27 sukienek, które wykorzystywała jako druhna podczas wesel przyjaciół. Sama jest panną. Chętnie angażuje się w pomoc w organizacji imprez i odnosi na tym polu spore sukcesy. Kevin, dziennikarz prowadzący rubrykę sprawozdań ze ślubów, zwraca na nią uwagę. Postanawia napisać o Jane artykuł. Wykorzystuje jej naiwność i wykpiwa ją w gazecie. Tymczasem Tess, młodsza siostra Jane, uwielbiająca podróże i dobrą zabawę, zdobywa serce jej przystojnego szefa George'a, w którym Jane od dawna potajemnie się kocha.
"27 sukienek" - TVP2, godz. 20:55

W niewielkim miasteczku Ebbing brutalnie zamordowano nastolatkę. Mimo upływu kilku miesięcy policja nadal nie potrafi wykryć sprawcy. Matka ofiary, Mildred Hayes, krytykuje organy ścigania za nieskuteczność. Kobieta wynajmuje trzy tablice reklamowe na drodze wiodącej do miasteczka, by umieścić na nich prowokacyjne napisy. Atakuje szanowanego szefa policji, szeryfa Williama Willoughby'ego. W konflikt angażuje się zastępca szeryfa, posterunkowy Dixon.
"Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" - Canal+, godz. 21:00

Hotel Marigold z trudem znajduje miejsce do ulokowania wszystkich gości. Muriel i Sonny postanawiają otworzyć filię. Jednocześnie Sonny szykuje się do ślubu z piękną Sunainą, a nowy mieszkaniec hotelu, Guy Chambers, zakochuje się w matce pana młodego. Uczuciowe rozterki nie omijają pozostałych rezydentów. Gdy nadchodzi wielki dzień, wszyscy zapominają o problemach. Dają się porwać niezwykłej atmosferze hinduskiego wesela.
"Drugi Hotel Marigold" - Polsat, godz. 22:10

Dwaj dyplomaci zostali zastrzeleni w gmachu ONZ w Nowym Jorku. Z miejsca zbrodni przestępca zabrał teczkę ze ściśle tajnymi dokumentami. Podejrzenie pada na Marka Robertsa. Odciski jego palców na znalezionej w Chicago broni są identyczne z tymi, które zdjęto na miejscu zabójstwa dyplomatów. Aresztowanemu Robertsowi udaje się uciec eskortującym go policjantom z wydziału U.S. Marshals. Szeryf Gerard rozpoczyna pościg za zbiegiem. Wkrótce odkrywa jego prawdziwą tożsamość. Mężczyzna nazywa się Sheridan i był agentem CIA.
"Wydział pościgowy" - TVN7, godz. 22:15

Atrakcyjna autorka kryminałów podczas randki spotyka swojego byłego chłopaka. Pewne małżeństwo w drodze powrotnej z wakacji wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy w życiu pali marihuanę, a dziewczyna ryzykuje, że zostanie zdemaskowana jako gwiazda porno. Panna młoda rodzi na własnym weselu, a z pomocą przychodzi jej psi psycholog. W tym czasie obsługujący przyjęcie kelner próbuje uratować planetę.
"Atak paniki" - HBO, godz. 22:40

Bajki w Drugi Dzień Świąt, 26 grudnia 2018 r.

Dobrze być bogatym, ale bogaci czasem bywają smutni, zgorzkniali i źli. I wcale nie jest dobrze być biednym, ale za to biedni często bywają szczęśliwi. I chociaż bogaci stronią na co dzień od biednych, a biedni nie szukają towarzystwa bogatych, jednak jest taki jeden nadzwyczajny dzień w roku, gdy i pierwsi, i drudzy mogą siebie wzajemnie czymś obdarować. Ten wyjątkowy dzień to Boże Narodzenie. W wigilijną noc, którą Scrooge jak zwykle spędza samotnie, niespodziewanie zjawia się duch jego zmarłego wspólnika, Jacoba Marleya.
"Opowieść wigilijna" - TV Puls, godz. 15:30

Poszukiwany w królestwie młody awanturnik Flynn Rider trafia do tajemniczej wieży, która wydaje mu się idealną kryjówką. Nie spodziewa się, że zamieszkuje ją piękna księżniczka, Roszpunka, której długie na kilkadziesiąt metrów włosy mają magiczną moc. Flynn staje się jej więźniem. Dziewczyna wchodzi z nim w układ - żąda, aby przystojny złodziej wyprowadził ją z wieży i pokazał jej świat. Tak rozpoczyna się niezwykła przygoda, w której bohaterom będą towarzyszyć wierni przyjaciele Roszpunki - koń Maksimus i kameleon Pascal.
"Zaplątani" - TVN, godz. 17:00

Sanie św. Mikołaja rozbijają się na Madagaskarze. W wyniku niefortunnego wypadku Mikołaj cierpi na amnezję. Lew Alex, zebra Marty, żyrafa Melman i hipopotamica Gloria z pomocą pingwinów starają się uratować Boże Narodzenie i rozdać prezenty. Zamierzają także wykorzystać sanie św. Mikołaja, by wrócić do nowojorskiego ZOO. Pingwiny rozpoczynają wojnę z reniferami z powodu sporu o to, który biegun jest ważniejszy.
"Madagwiazdka" - Polsat, godz. 17:45

Dorastanie nie jest łatwe. Wie o tym dobrze Riley, której życiem kierują uczucia: Radość, Strach, Gniew, Odraza oraz Smutek. Zwykle dominuje Radość. Kiedy Riley wraz z rodzicami przeprowadza się do San Francisco, na pierwszy plan zaczynają wysuwać się inne emocje. Chociaż Radość robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, nastolatce bardzo trudno jest się odnaleźć nie tylko w nowym mieście, ale także w domu i szkole.
"W głowie się nie mieści" - TVN Fabuła, godz. 18:10

Zbliża się Wigilia Bożego Narodzenia. Shrek marzy o tym, by nacieszyć się spokojem domowego ogniska. Każdy ulega euforii, jedynie Shrek nie poddaje się emocjom, bo nie znosi świąt. Aby jednak nie sprawić Fionie i dzieciom zawodu, postanawia zaangażować się w przygotowania. Udaje mu się zdobyć poradnik dla tych, którzy m.in. nie wiedzą, jak zorganizować święta. Shrek szykuje dom i rodzinę do Bożego Narodzenia. Osioł, Kot w Butach i Ciastek obserwują jego wysiłki z dezaprobatą. Zażenowani niezdarnością ogra postanawiają pomóc.
"Pada Shrek" - Polsat, godz. 18:15

12-letni Luis czuje się bardzo samotny. Chłopiec nie ma przyjaciół. Jego ojciec, Armin, całe noce spędza przy teleskopie, szukając dowodów na istnienie życia pozaziemskiego. Pewnej nocy na podwórku przed domem Luisa rozbija się statek pilotowany przez trójkę rezolutnych i przyjaznych kosmitów. Między chłopcem i przybyszami szybko nawiązuje się nić porozumienia. Luis pomaga kosmitom w znalezieniu sposobu na powrót do domu.
"Luis i obcy" - Canal+, godz. 19:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na środę, 26.12.2018 >>

Program tv na 26 grudnia opublikowany pierwotnie 2018-12-18 14:44:15

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×