Program TV na środę, 30.12.2020. Co obejrzeć w środę, 30 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 30.12.2020 roku? W programie TV na środę, m.in. Wielki test sylwestrowy, "Hancock", "Grawitacja", "Ścigana", "27 sukienek", "Frank Sinatra - głos Ameryki" i "Córka mojego kumpla". Sprawdź program telewizyjny na środę, 30 grudnia 2020 roku!

Multimedia

Program tv na środę, 30 grudnia 2020 r.:

Doktor Ryan Stone zostaje zatrudniona przez NASA. Kobieta trafia do zespołu, który zajmuje się naprawą teleskopu Hubble'a. Dowódcą misji jest doświadczony kosmonauta, Matt Kowalski. Niestety, nie wszystko idzie po jego myśli. Prom kosmiczny, którym ekipa przyleciała na orbitę, zostaje zniszczony przez szczątki starego rosyjskiego satelity. Prawie wszyscy członkowie załogi giną. Przy życiu pozostają dr Stone oraz Kowalski. Od tej chwili są zdani tylko na siebie.
"Grawitacja" - TVN7, godz. 20:00

Mieszkańcy Los Angeles mają już dość wybryków Johna Hancocka, który popadł w alkoholizm, jest wulgarny i całe dnie spędza na imprezach. Jeśli już kogoś wybawi z opresji, to przy okazji zniszczy wszystko, co spotka na drodze. Pewnego dnia Hancock ratuje życie specjaliście ds. PR, Rayowi Embreyowi. Ten, chcąc się odwdzięczyć, postanawia pomóc Johnowi odbudować jego image i sprawić, by znowu stał się cenionym i podziwianym przez wszystkich superbohaterem. Hancock jest jednak bardziej zainteresowany żoną Raya niż poprawą wizerunku.
"Hancock" - Polsat, godz. 20:05

Romantyczna Jane kocha śluby. Ma w szafie 27 sukienek, które wykorzystywała jako druhna podczas wesel przyjaciół. Sama jest panną. Chętnie angażuje się w pomoc w organizacji imprez i odnosi na tym polu spore sukcesy. Kevin, dziennikarz prowadzący rubrykę sprawozdań ze ślubów, zwraca na nią uwagę. Postanawia napisać o Jane artykuł. Wykorzystuje jej naiwność i wykpiwa ją w gazecie. Tymczasem Tess, młodsza siostra Jane, uwielbiająca podróże i dobrą zabawę, zdobywa serce jej przystojnego szefa George'a, w którym Jane od dawna potajemnie się kocha.
"27 sukienek" - TVP2, godz. 20:50

Sylwester w 2020 roku będzie inny niż poprzednie - bez hucznych balów, imprez i koncertów plenerowych. Z powodu pandemii większość ludzi przywita Nowy Rok w domu. W tym wydaniu wielkiego testu będzie mowa o tradycjach, zwyczajach i zmieniającej się modzie sylwestrowej. To również okazja, by podsumować mijający rok. W studiu telewizyjnym i za pośrednictwem komunikatorów internetowych na pytania będą odpowiadać w duetach popularni artyści, sportowcy i dziennikarze. Program poprowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.
"Wielki Test Sylwestrowy" - TVP1, godz. 21:00

Nowy Jork, lata 20. XX w. Christopher Dubois przywłaszcza sobie pieniądze należące do mafii. Uciekając przed gangsterami, ukradkiem przedostaje się na pokład statku płynącego na Daleki Wschód. Gdy załoga odkrywa jego obecność, zostaje uwięziony i zmuszony do niewolniczej pracy. Z opresji wybawia go atak piratów dowodzonych przez lorda Edgara Dobbsa. Herszt sprzedaje go w niewolę panu Khao, trenerowi wschodnich sztuk walki. Wkrótce bohater trafia do legendarnego Zaginionego Miasta, gdzie ma się odbyć turniej Złotego Smoka.
"Quest" - TV4, godz. 21:00

Agentka Kane podczas brawurowej akcji uwalnia chińskiego dziennikarza, przetrzymywanego jako zakładnik. Sama zostaje jednak zdradzona przez kogoś z agencji. Od tej chwili staje się celem terrorystów i musi walczyć o swoje życie. W głównych rolach występują Michael Douglas i Antonio Banderas, a w rolę agentki Kane wcieliła się Gina Carano, mistrzyni sztuk walki.
"Ścigana" - TVN, godz. 21:35

Frank Sinatra był jednym z najpopularniejszych i najważniejszych muzyków XX wieku. Pierwsze wokalne kroki stawiał na kameralnych scenach lokali w New Jersey. Tam też zwrócił na niego uwagę trębacz, Harry James, z którym współpraca otworzyła mu drzwi od kariery. Zostawił po sobie ogromną spuściznę artystyczną, zarówno muzyczną, jak i filmową. O jego fenomenie opowiedzą znawcy tematu: muzycy, historycy i inni wokaliści.
"Frank Sinatra - głos Ameryki" - TVP1, godz. 22:30

Młoda lekarka, Elizabeth, po 24 godzinach pracy w szpitalu wybiera się na randkę, na którą umówiła ją siostra. Niestety, nie dociera na miejsce. Zostaje ranna w wypadku i zapada w śpiączkę. Duch kobiety wędruje do jej mieszkania, które, jak się okazuje, jest już zajęte. Zajmuje je David, mający nadzieję, że przeprowadzka pomoże mu uporać się z cierpieniem po stracie żony. Niebawem mężczyzna i duch Elizabeth dochodzą do wniosku, że są dla siebie stworzeni. Tymczasem siostra lekarki rozważa odłączenie jej od aparatury podtrzymującej życie.
"Jak w niebie" - Paramount Channel, godz. 22:30

Rodziny Wallingów i Ostroffów od lat są sąsiadami i bliskimi przyjaciółmi. Po 5 latach nieobecności córka Ostroffów, Nina, przyjeżdża do domu na Święto Dziękczynienia. Niezależna dziewczyna właśnie zerwała z chłopakiem. Ku radości matki wydaje się zainteresowana synem Wallingów, Tobym. Niestety, okazuje się, że wdała się w romans z głową rodziny, Davidem.
"Córka mojego kumpla" - TVP2, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 30.12.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×