Program tv na środę, 3.10.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami środa, 3 października 2018 roku. Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na środę, 3.10.2018.

Multimedia

Program tv na środę, 3 października 2018 r.:

Ilija jest doświadczonym maszynistą, wkrótce przejdzie na emeryturę. Pod kołami pociągów, którymi kierował, zginęło 28 ludzi. Jego 19-letni syn, Sima, zamierza pójść w ślady ojca. Chłopak jest podekscytowany perspektywą kierowania pociągiem, lecz przerażają go krwawe konsekwencje, które wiążą się z wykonywanie zawodu maszynisty. Mijają dni, praca Simy przebiega spokojnie. Jednak napięcie chłopaka, który spodziewa się wypadku, stale rośnie i nie pozwala mu normalnie funkcjonować. Ojciec postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.
"Dziennik maszynisty" - CANAL+ Film, godz. 20:00

Podczas kolejnych zmagań, w drodze do punktu kontrolnego wyścigu pary mają odwzorować tradycyjne peruwiańskie figurki z gliny, które zostały im przydzielone przez duet mający immunitet. Zadanie nie należy do łatwych, a praca skutecznie zajmuje uwagę uczestników. Gra o amulet odbywa się na pustyni, a jej celem jest odnalezienie ukrytych skarbów i złożenie ich w całość. Panie po raz kolejny udowadniają swoją wartość. Podczas dalszej podróży dochodzi do niespodziewanych wydarzeń, które wymuszają na prowadzącej program zmianę jednej z zasad.
"Ameryka Express" odcinek 5 - TVN, godz. 21:30

Mike i Dave, dorośli bracia, słyną ze szczeniackich wygłupów, które psują każdą rodzinną uroczystość. Gdy zostają zaproszeni na wesele siostry na Hawajach, rodzice stawiają warunek - muszą pojawić się w towarzystwie dziewczyn, które w razie potrzeby będą poskramiały ich zapędy. Bracia próbują znaleźć idealne partnerki. W tym celu umieszczają w Internecie ogłoszenie. Nie przypuszczają, że dziewczyny, które się zgłoszą, okażą się jeszcze bardziej szalone i nieprzewidywalne niż oni, a sytuacja wymknie się spod kontroli.
"Randka na weselu" - Polsat, godz. 22:05

Elle Woods jest stuprocentową blondynką - najpopularniejszą dziewczyną w szkole i finalistką konkursu piękności. W przyszłość patrzy z optymizmem, widząc siebie u boku bogatego narzeczonego, Warnera Huntingtona. Chłopak jednak, zamiast się oświadczyć, zrywa z nią. Twierdzi, że jako student Harvardu, przyszły prawnik i polityk musi znaleźć sobie mniej frywolną dziewczynę. Elle nie zamierza się poddawać - rzuca szkołę mody i podejmuje studia prawnicze na Harvardzie.
"Legalna blondynka" - TVP2, godz. 22:30

Wojna narkotykowa na południu Holandii kończy się krwawą tragedią. Wśród ofiar znajdują się Jos Segers, szef oddziału antynarkotykowego i prokurator Peter Haag. Dzieci ofiar pojawiają się na miejscu zbrodni, aby zaprowadzić porządek. Nieświadomi siebie nawzajem, rozpoczynają podobną podróż w celu znalezienia źródła problemu i rezygnują ze spokojnego życia, aby powrócić do rodzinnego miasta i przywrócić honor swojej rodzinie.
"Fenix" odcinek 1 - Ale kino+, godz. 23:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na środę, 3.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×