Program tv na środę, 5.05.2021. Co obejrzeć 5 maja w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Sprawdźcie, co obejrzeć w środę, 5 maja 2021 roku w TV! Hity na środę to "Szklana pułapka", "Sami swoi" i seriale. Każdy znajdzie coś dla siebie! Co jeszcze w środę w telewizji?

Multimedia

Program tv na środę, 5 maja 2021 r.:

W każdym odcinku Kasia Dowbor wraz z niezawodną ekipą ekspertów pomaga rodzinom doświadczonym przez los. Ich życie zmienia się najlepsze dzięki metamorfozie ich miejsca zamieszkania.
"Nasz nowy dom" - Polsat, godz. 20:05

Chelsea i Real Madryt zmierzą się w rewanżowym pojedynku fazy półfinałowej Ligi Mistrzów UEFA. Warto przypomnieć, że w dotychczasowych meczach tych drużyn londyńczycy okazali się lepsi od madrytczyków.
Półfinał - rewanż: Chelsea FC - Real Madryt - TVP1, godz. 20:55**

Grupa terrorystów, która opanowała wieżowiec w Los Angeles, nie przewidziała, że w labiryncie pięter i korytarzy ukrył się policjant John McClane. Rozpoczyna się bezwzględny pojedynek.
"Szklana pułapka" - Canal+, godz. 21:00

Jedna z najbardziej klasycznych polskich komedii. Opowieść o perypetiach dwóch zwaśnionych rodzin, przesiedleńców zza Buga. Jak niegdyś, mieszkają obok siebie, bo jak sami twierdzą - po co szukać obcego wroga, kiedy swój jest pod ręką.
"Sami Swoi" - Polsat, godz. 21:10

Jack Taggart jest agentem Federalnej Agencji Ochrony Środowiska. Od pewnego czasu zajmuje się dochodzeniem w sprawie toksycznych odpadów chemicznych porzuconych w starych kopalniach w Kentucky.
"W morzu ognia" - TVN, godz. 21:30

Kończy się okres próbny. Uczniowie muszą przystąpić do egzaminu. Od jego wyniku zależy, czy zostaną w szkole. Podczas obchodu dochodzi do spięcia między Erikiem a Bentem. Ordynator daje uczniowi do zrozumienia, że nie zda on egzaminu. Erik pomaga się spakować panu Østergaardowi, który spędził w szpitalu niemal pół roku. Pacjent wcale nie ma ochoty wrócić do domu. Anna bierze nocny dyżur, żeby Susanne mogła się wyspać przed egzaminem. Z powodu zmęczenia dziewczyna popełnia poważny błąd. Erik ratuje ją z opresji.
"Miłość i medycyna", odc.6 - TVP2, godz. 21:50

Oparty na faktach film nagrodzony wieloma nagrodami, w tym kilkoma Oscarami. Historia Tonyi Harding pokazuje, że łyżwiarstwo figurowe nie jest sportem dla grzecznych dziewczynek. Amerykańska solistka w 1994 roku została posądzona o udział w napaści na Nancy Kerrigan.
"Jestem najlepsza. Ja, Tonya" - Canal+ Film, godz. 21:55

Piątka dawnych przyjaciół postanawia odmienić swoje życie i spełnić młodzieńcze marzenia o karierze muzycznej poprzez reaktywowanie zespołu metalowego o nazwie Exterminator.
"Gotowi na wszystko. Exterminator" - Polsat, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 5.05.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×