Program tv na środę, 5.07.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Przed nami środa, czyli środek tygodnia! Jaki film wybierzecie na wieczór? Nie wiecie? Dlatego macie nas, a my już Wam doradzimy, co warto dzisiaj obejrzeć w tv! Zobaczcie sami.

Multimedia

Jennifer Love Hewitt i Freddie Prinze Jr. w rolach głównych. Julie dręczą koszmarne sny po tragicznych wydarzeniach poprzedniego lata. Obwinia się o spowodowanie śmiertelnych wypadków. Uprzykrza tym życie kolegom z college'u. Julie nie chce towarzyszyć przyjacielowi, Rayowi, w zabawie w ich rodzinnym mieście, gdzie wydarzyły się tamte okropne historie. Decyduje się natomiast na udział w wycieczce na Wyspy Bahama, którą w radiowym konkursie wygrała jej współlokatorka, Karla. Posezonowa wycieczka zbiega się z nadejściem pory huraganów. Przyjaciele zostają odcięci od świata.
"Koszmar następnego lata" - TV Puls, godz. 20.00

Sandra Bullock w roli głównej. Samotna Lucy jest zakochana w przystojnym nieznajomym, którego widuje codziennie na stacji metra. Ratuje mu życie i przypadkowo zostaje uznana za narzeczoną Petera, który zapadł w śpiączkę. Przypada do gustu rodzinie ukochanego i zostaje poproszona, by spędziła z nimi święta. O umówionej porze Lucy zjawia się w luksusowej posiadłości. Tu poznaje brata Petera, który zakochuje się w niej z wzajemnością. Tymczasem Peter budzi się ze śpiączki i dowiaduje się, że ma narzeczoną, która uratowała mu życie.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Ja cię kocham, a ty śpisz" - TVP2, godz. 20.05

Reid jest leśniczym w Alder na Alasce. Mężczyzna wyjeżdża na kilka dni do Los Angeles, by pomóc przyjacielowi w wyborze pierścionka zaręczynowego. Jest zauroczony właścicielką sklepu jubilerskiego, Mią Martin. Reid zamierza kontynuować znajomość, ale zostaje wezwany do powrotu na Alaskę. Okazuje się, że niedźwiedź rozszarpał młodego mężczyznę. Reid ma zbadać sprawę. Na dodatek musi rozprawić się z szajką handlarzy narkotykami. Tymczasem Mia postanawia go odwiedzić i nieświadomie naraża się na niebezpieczeństwo.
"Śmiertelna ucieczka" - TVP1, godz. 20.20

Jeden z najlepszych dokumentów ostatnich lat. W Indonezji w latach 60. XX w. podczas zapomnianego i nieosądzonego pogromu, przeprowadzonego pod pozorem walki z komunizmem oraz przeciwstawiania się wpływom chińskiej rewolucji kulturalnej, wymordowano dwa miliony ludzi. Dokumentalista aranżuje rodzaj psychodramy z dawnymi bojówkarzami. Nie mają oni oporów, by przed kamerą odtwarzać sceny zabijania. Opowiadają, że odreagowywali tańcem, zażywaniem marihuany i ecstasy. Są przekonani, że "Bóg był przeciw komunistom". Śmieją się i tańczą przed kamerą.
"Scena zbrodni" - TVP Kultura, godz. 20.20

Natasza wiedzie monotonne życie, mieszkając z matką w niewielkim nadmorskim mieście. Pracuje w ogrodzie zoologicznym. Nie radzi sobie w relacjach społecznych, przez co jest obiektem drwin i plotek. Pewnego dnia Natasza zauważa, że wyrasta jej ogon. Z początku jest zakłopotana, ale z czasem odkrywa pozytywne strony nietypowej sytuacji. Nabiera pewności siebie i zaczyna żyć pełnią życia.
"Zoologia" - Cinemax 2, godz. 20.30

Sprawdź daty serialowych premier w lipcu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Scott Voss jest znudzonym życiem nauczycielem biologii. Uczy w podrzędnej szkole, która ma problemy finansowe. W ramach cięcia kosztów władze placówki postanawiają zrezygnować z programu nauki muzyki i zwolnić jego kolegę, Marty'ego. Scott postanawia temu zapobiec i wpada na szalony pomysł. Chce zarobić pieniądze dla szkoły, biorąc udział w zawodach mieszanych sztuk walki. Zaczyna intensywny trening pod okiem Nika, byłego zawodnika MMA. Wszyscy uważają jego działanie za wariactwo. Szybko okazuje się, że w tym szaleństwie jest metoda.
"Mocne uderzenie" - Polsat, godz. 20.35

Historia dorastania podczas burzliwych lat 40. XX w. w Izraelu. Amos Oz wspomina dzieciństwo oraz opowieści matki, obdarzonej niezwykłą wyobraźnią. Nieszczęśliwa w małżeństwie Fania znajdowała ukojenie w historiach z pogranicza jawy i snu, które opowiadała ukochanemu synowi. Z czasem opowieści przybierały postać coraz mroczniejszą i coraz bardziej niezrozumiałą, aż w końcu stały się rzeczywistością. Wpłynęły one na życie chłopca, który zostanie światowej sławy pisarzem.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Opowieść o miłości i mroku" - CANAL+, godz. 21.00

Film Wesa Andersona. Film opowiada o trójce nieudaczników starających się zrobić karierę w przestępczości. Cierpiący na załamanie nerwowe Anthony planuje ucieczkę z kliniki psychiatrycznej. Pomaga mu w tym Dignan, człowiek, który zdaje się potrzebować pomocy psychiatry bardziej niż Anthony. Ucieczka się udaje. Nic w tym zresztą dziwnego, gdyż zakład, w którym przebywał bohater, ma charakter otwarty i każdy może z niego wyjść, kiedy chce. Anthony i Dignan dobierają sobie trzeciego kompana, Boba, i formują bandę rabusiów.
"Bottle Rocket" - TVP Kultura, godz. 22.35

Marion Cotillard w roli głównej. Gabrielle mieszka w miasteczku na południu Francji. Rodzice chcą zapewnić jej bezpieczeństwo, więc wydają ją za hiszpańskiego farmera José. Dziewczyna jest niezadowolona z takiego obrotu spraw, ale pozbawiona wyboru przyzwyczaja się do swojego losu. Wiedzie spokojne życie u boku męża do momentu, gdy wyjeżdża do uzdrowiska w Alpach. Tam poznaje przystojnego żołnierza André, który rozbudza w niej skrywane namiętności.
"Z innego świata" - CANAL+, godz. 22.40

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×