Program TV na środę, 5.12.2018. Co obejrzeć dziś, 14 listopada w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami środa, 5 grudnia. Co dzisiaj warto obejrzeć w TV? Film, serial czy program rozrywkowy? Sprawdźcie program telewizyjny na środę, 5.12.2018.

Multimedia

Program telewizyjny na środę, 5 grudnia 2018 r.:

Ojciec i syn są rywalizującymi ze sobą profesorami specjalizującymi się w studiach nad Talmudem. Shkolnik senior, Eliezer, ceni sobie tradycyjne metody badań, co nie przysparza mu zwolenników. Bardziej elastyczny Uriel cieszy się uznaniem środowiska. Pewnego dnia fortuna się odwraca. Gdy Shkolnikowie dowiadują się, że Eliezer zostanie wyróżniony za swoją pracę najbardziej prestiżową izraelską nagrodą, ich relacje się komplikują. Tym bardziej, że kapituła przyznająca nagrodę wyjawia Urielowi pewną tajemnicę.
"Przypis" - TVP Kultura, godz. 20:20

Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, które miały miejsce w Miami w 1994 r. Pracujący w siłowni kulturysta Daniel Lugo wymyśla plan porwania klienta siłowni, Victora Kershawa, by przejąć jego majątek. W akcję wtajemnicza dwóch kolegów - byłego więźnia Paula Doyle'a i eksperymentującego ze sterydami kolegę po fachu, Adriana Doorbala. Po wielu dniach tortur Kershaw przekazuje majątek porywaczom. Kulturyści pozorują wypadek, zostawiają biznesmena na pewną śmierć. Milioner uchodzi z życiem. Wynajmuje detektywa, by znalazł oprawców.
"Sztanga i cash" - Polsat, godz. 20:40

Dziennikarz Piotr Kraśko wraz z grupą Polaków wyrusza w podróż szlakiem, który uchodźcy pokonują w poszukiwaniu lepszego lub bezpiecznego życia. Sześć osób, z których trzy są za przyjmowaniem do kraju uchodźców, a trzy są temu zdecydowanie przeciwne, ma okazję poznać rzeczywistość ludzi, którzy musieli opuścić kraj ojczysty. Bohaterowie usłyszą od nich wzruszające, a czasem przerażające historie. Widzowie przekonają się, jak te spotkania i doświadczenia wpłyną na poglądy podróżujących Polaków dotyczące migracji.
"Wracajcie, skąd przyszliście" odcinek 1 - TVN, godz. 21:30

Nastoletnia Samantha Mackenzie marzy, by wyrwać się spod opieki rodziców i zacząć żyć na własny rachunek. Lecz jej ojciec - prezydent Stanów Zjednoczonych, nie tylko nie zgadza się na wyprowadzkę córki, ale nie pozwala jej na pójście do kina bez ochrony. Wyjazd na studia też nie przynosi upragnionej samodzielności - nadal chodzą za nią ochroniarze, a koledzy nie pozwalają jej zapomnieć, kim jest. Kiedy najważniejsza studentka w kraju zakochuje się w przystojnym Jamesie, wychodzi na jaw, że nie jest on tym, za kogo się podaje.
"Córka prezydenta" - TVP2, godz. 22:35

David Wozniak jest beztroski i niezbyt odpowiedzialny, ale jest dobrym człowiekiem i wszyscy go lubią. Pewnego dnia mężczyzna dowiaduje się, że za sprawą nasienia, które sprzedał do banku spermy, jest biologicznym ojcem 533 dzieci. 142 osoby weszły na drogę sądową, by poznać jego tożsamość. David postanawia poznać potomstwo. Wyrusza w podróż pełną dziwnych spotkań i krępujących rozmów. Staje się aniołem stróżem swoich dzieci - doradza im, inspiruje i pociesza. Gdy jego dziewczyna zachodzi w ciążę, Dave ma zamiar zostać najlepszym ojcem.
"Wykapany ojciec" - Polsat, godz. 23:20

Zobacz galerię

Sprawdź aktualny program tv na środę, 5.12.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×