Program TV na środę, 6.02.2019. Co obejrzeć dziś w telewizji? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 6.02.2019? W programie TV na niedzielę m.in. "Krocząc wśród cieni", "Drużyna A", "Co z oczu, to z serca", "Szeregowiec Ryan", "Na dobre i na złe" oraz "Podwójna tożsamość". Sprawdź program telewizyjny na środę, 6 lutego 2019!

Multimedia

Program tv na środę, 6.02.2019 r.:

Matt Scuddel zakończył karierę w policji i obecnie pracuje jako prywatny detektyw. Pewnego dnia dostaje szalenie trudne zlecenie. Musi dowiedzieć się, kto stoi za zamordowaniem żony handlarza narkotykowego. W toku śledztwa okazuje się, że mordercy kobiety mają na koncie szereg zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw robi wszystko, by powstrzymać zabójców przed kolejnym atakiem.
"Krocząc wśród cieni" - TV Puls, godz. 20:00

Drużynę "A" tworzą czterej byli komandosi: dowódca "Hannibal", kobieciarz "Buźka", nieprzeciętnie silny "B.A." Baracus oraz genialny pilot Murdock. Mężczyźni jako elitarna jednostka wojskowa zostają wysłani na wojnę w Iraku. Tam, wbrew poleceniom zwierzchnika, wykradają z rąk wroga matryce służące do produkcji fałszywych dolarów. Po powrocie zostają oskarżeni o morderstwo. Sąd wojskowy skazuje ich na 10 lat więzienia. "Hannibalowi" udaje się zbiec i uwolnić pozostałych członków drużyny. Żołnierze za wszelką cenę chcą odzyskać dobre imię.
"Drużyna A" - Polsat, godz. 20:40

Matylda oznajmia rodzicom, że chce porozmawiać z Michałem. Julka o poranku żałuje nocy, którą spędziła w ramionach Marcina. Doktor Molenda spotyka się z Darią, żoną Tomasza Zubrzyckiego. Dziewczyna obawia się, że dziennikarze, którzy wciąż zajmują się sprawą zmarłego, odkryją w końcu prawdę i próbuje zmusić lekarza, by wykradł ze szpitala całą dokumentację jej męża. Tymczasem na SOR trafia mężczyzna cierpiący na silny ból głowy. Dolegliwości występuje za każdym razem, gdy próbuje uprawiać z żoną seks.
"Na dobre i na złe" - TVP2, godz. 20:55

Żołnierz amerykańskiej piechoty morskiej, Tim Kearney, zamienił mundur na więzienny uniform. Do zakładu karnego, w którym odsiaduje wyrok, przyjeżdża agent wydziału antynarkotykowego. Oferuje więźniowi wolność w zamian za współpracę. Tim, łudząco podobny do zmarłego gangstera Bobby'ego Z, ma się w niego wcielić i wprowadzić agentów w szeregi mafii. Mężczyzna z powodzeniem odgrywa nową rolę, jednak zaplanowana akcja kończy się fiaskiem. Tim rzuca się do ucieczki, zabierając ze sobą 12-letniego syna Bobby'ego Z.
"Podwójna tożsamość" - TV4, godz. 21:00

6 czerwca 1944 roku przeszedł do historii jako D-day, dzień lądowania amerykańskich wojsk w Normandii. Wkrótce po zdobyciu przez Amerykanów plaży "Omaha" kapitan John Miller otrzymuje niezwykły rozkaz. Wraz z grupą żołnierzy ma przedostać się za linię frontu i odnaleźć zaginionego szeregowca Jamesa Ryana, który jest ostatnim żyjącym z czwórki braci - pozostali polegli podczas ofensywy. Mimo że podwładni Millera kwestionują sens rozkazu, wyruszają z misją, która narazi ich życie, by ocalić jednego człowieka.
"Szeregowiec Ryan" - TVN, godz. 21:35

Piękna Kimberly Howard, właścicielka ogromnej fortuny, dowiaduje się, że właśnie straciła majątek. Przyzwyczajona do życia w luksusie kobieta musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości i znaleźć pracę. Zostaje zatrudniona w sklepie ze sprzętem sportowym. Kimberly doskonale sobie radzi w roli sprzedawczyni. Nawiązuje bliższą znajomość ze swoim nowym szefem i jego kilkuletnim synem, Davidem.
"Wymarzona dziewczyna" - TVP2, godz. 22:35

Złodziej Jack Foley ma na koncie włamania do ponad 200 banków. Sukcesy zawdzięcza sprytowi i urokowi osobistemu. Podczas jednej z akcji zostaje złapany i skazany na 30 lat więzienia. Jack postanawia dokonać ostatniego skoku i przejść na emeryturę. Kolega Buddy ma go ukryć w bagażniku samochodu, ale okoliczności powodują, że umieszcza tam także Karen Sisco, agentkę FBI. W trakcie zmiany samochodu kobieta ucieka. FBI odnajduje zbiega, któremu udaje się wymknąć. On i Buddy jadą do Detroit, gdzie mają wykraść diamenty z rezydencji Ripleya.
"Co z oczu, to z serca" - TVN7, godz. 22:40

Woody Grant jest alkoholikiem. Pewnego dnia dowiaduje się, że wygrał na loterii milion dolarów. Problem w tym, że aby odebrać nagrodę, musi pojechać do odległej Nebraski. Postanawia poprosić syna, Davida, o pomoc. Mężczyźnie trudno uwierzyć w wygraną. Jest pewien, że ojciec padł ofiarą oszustwa. Mimo to decyduje się wyruszyć z nim w podróż. Po drodze spotykają krewnych i znajomych, którym Woody jest winny mniejsze lub większe pieniądze.
"Nebraska" - TVN Fabuła, godz. 22:50

Zobacz galerię

"Planeta Singli 3" wkrótce w kinach!

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na środę, 6.02.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×