Program tv na środę, 6.04.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Adrien Brody i jego sztuka iluzji, Julia Roberts w kooperacji z Melem Gibsonem i taneczne zmagania na żywo. Sprawdź, co będzie można obejrzeć w środę? Wybierzecie coś dla siebie?

Multimedia

Nowojorski taksówkarz Jerry Fletcher jest człowiekiem bez przeszłości, gdyż nie potrafi jej sobie przypomnieć. Czasami w jego umyśle pojawiają się strzępki obrazów, zdarzenia, których sam nie potrafi złożyć w całość. Jest przekonany, że coś lub ktoś mu zagraża, ale nie potrafi ustalić, ani kto to jest, ani czego może od niego chcieć. Gdy w ciągu dnia jeździ po Nowym Yorku taksówką, zamęcza swych pasażerów wygłaszając własną teorię konspiracji. Dowodów na potwierdzenie jej istnienia doszukuje się w każdym, nawet najbardziej błahym wydarzeniu. Nocami Fletcher barykaduje się w swoim mieszkaniu i studiuje wszystkie dostępne informacje, spisując dowody na potwierdzenie swej teorii. Informacjami postanawia podzielić się z jedyną, jak mu się wydaje osobą, która go zrozumie.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Teoria spisku" - TVN7, godz. 20:00

Historia opowiedziana w filmie nawiązuje do wydarzeń związanych z wybuchem wulkanu Pinatubo na Filipinach, ale zdjęcia kręcono w miejscowości Wallace w Idaho. Góra Dantego to malownicze miasteczko leżące u stóp uśpionego od lat wulkanu. Mieszkańcy okolicznych terenów tak dalece zdążyli już zapomnieć o zagrożeniu, jakie stwarza sąsiedztwo krateru, że region ten został uznany za jedno z najbardziej pożądanych miejsc do osiedlenia się w Ameryce. Miasteczkiem kieruje młoda i energiczna pani burmistrz, Rachel Wando, samotna matka dwójki dzieci: Lauren i Grahama. Jest właśnie w przededniu podpisania bardzo korzystnego dla miasta i jego mieszkańców kontraktu z pewnym milionerem gotowym zainwestować w jego zagospodarowanie ogromne sumy. Przed podpisaniem umowy potrzebna jest jednak rutynowa, jak się wydaje, opinia ekspertów. Na miejsce przybywa Harry Dalton, wulkanolog, który cztery lata wcześniej, wskutek erupcji lawy w Kolumbii, stracił ukochaną dziewczynę.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Góra Dantego" - TV Puls, godz. 20:00

Przed rodziną Pyrków trudne doświadczenie. Maria dzwoni do Iwony z informacją, że właśnie wsiadają z Markiem do samolotu i za kilka godzin będą w Polsce. Uradowani Pyrkowie rzucają się w wir przygotowań do rodzinnej kolacji; Agata sprząta dom, a Hubert jedzie po Teresę i Fryderyka do ośrodka rehabilitacyjnego. W drodze z lotniska dochodzi do tragicznego wypadku. Maria trafia do szpitala w krytycznym stanie... czytaj więcej
"Barwy szczęścia" odcinek 1429. - TVP2, godz. 20:05

Zrealizowana z niezwykłym rozmachem historia życia Harry'ego Houdini. To syn węgierskich Żydów, którzy wyemigrowali do USA. Erich Weiss od dzieciństwa zafascynowany jest magicznymi sztuczkami. Jako nastolatek zaczyna występować w trupach wędrownych kuglarzy. Zmienia nazwisko na Houdini i wyjeżdża z rodzinnego miasteczka w stanie Wisconsin, głęboko przekonany, że zrobi wielka karierę. Podczas występów w Nowym Jorku poznaje miłość swojego życia Bess, która - już jako jego żona - zostaje jego asystentką. Houdini do perfekcji opanowuje sztukę uwalniania się z wszelkich więzów i odnosi coraz większe sukcesy w całym kraju. Staje się najsławniejszym człowiekiem w Ameryce. Wyjeżdża na tournee po Europie, gdzie wypełnia specjalną misję zleconą mu przez wywiad Stanów Zjednoczonych.
"Houdini - sztuka iluzji" - TVP1, godz. 20:25

Co nowego w Leśnej Górze? Okazuje się, że Zuza w tajemnicy przed przyjaciółmi pracuje jako lekarz w więzieniu. Przemek dowiaduje się prawdy, kiedy do Leśnej Góry trafia jeden ze skazanych, którymi opiekuje się Zuza - mężczyzna z wyrokiem za morderstwo... czytaj więcej Szczepan okazuje się prawdziwym romantykiem i szykuje dla Agaty niespodziankę z okazji rocznicy ich pierwszego pocałunku Szpitalne pielęgniarki postanawiają zrobić Lipskiemu otrzęsiny i urządzają dla nowego kolegi huczną imprezę. Tymczasem do Polski znów przyjeżdża Blanka i powraca profesor Bart... czytaj więcej
"Na dobre i na złe" odcinek 632. - TVP2, godz. 20:40

Czas na pierwszy odcinek LIVE 9. edycji "You can dance"! Finałowa czternastka zaprezentuje się w duetach, a ci, którzy zostaną najgorzej ocenieni przez jurorów (Ida Nowakowska, Agustin Egurrola, Michał Piróg i Maciej "Gleba" Florek), będą musieli pokazać co potrafią także w solówkach! Która para odpadnie jako pierwsza?
POZNAJ FINAŁOWĄ CZTERNASTKĘ "YOU CAN DANCE"!
"You can dance - Po prostu tańcz!" - TVN, godz. 21:30

Bohaterka tej romantycznej komedii to samotna kobieta po trzydziestce, która zaczyna poważnie zastanawiać się nad swoim panieńskim stanem. Powodem do zrobienia rachunku sumienia stały się pewne zmiany, jakie zaszyły ostatnio w jej życiu. Ally Darling jest atrakcyjną blondynką, która do tej pory w pełni korzystała z uroków młodości. Tymczasem jej uroczy chłopak Rick zaskakuje ją decyzją o zerwaniu, akurat wtedy, kiedy Ally zaprasza go na ślub swojej siostry Daisy. I to jeszcze nie koniec nieszczęść dziewczyny. W pracy dowiaduje się, że firmę czekają poważne redukcje i szef na razie zwalnia tylko ją. Załamana i zła wraca metrem do domu. Kiedy przegląda kolorowy magazyn, jej uwagę przyciąga artykuł zatytułowany "Ilu miałaś facetów?" Okazuje się, że w przypadku kobiet, które miały 20 lub więcej partnerów, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nigdy nie wyjdą za mąż. Gorączkowe spisywanie w notesie byłych chłopaków, przynosi zadowalający wynik. Jake, Mike, Bob, Jerry... Okazuje się, że było ich 19! Co teraz?
"Ilu miałaś facetów?" - TVP2, godz. 22:25

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×