Program tv na środę, 8.11.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Przed nami środa, a to oznacza porcję doskonałych filmów oraz programów rozrywkowych! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji. Z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Multimedia

Józef Piłsudski już za życia był otaczany szacunkiem przez miliony stronników i atakowany przez przeciwników politycznych. Biografia marszałka byłaby doskonałym materiałem na scenariusze co najmniej kilku filmów. Goście zgromadzeni w studiu - popularni artyści, sportowcy i dziennikarze - zaprezentują, co wiedzą o polskim bohaterze narodowym. Widzowie mogą odpowiadać na pytania na stronie internetowej i za pośrednictwem aplikacji.
Wielki test o Piłsudskim - TVP1, godz. 20.25

Mimo społecznego niedopasowania Dave stara się rzetelnie wykonywać pracę konwojenta. Każdego dnia transportuje cudze pieniądze. Marzy o własnej fortunie i o zdobyciu serca koleżanki z pracy. Fantazje przeradzają się w rzeczywistość, gdy Steve oraz jego wspólnicy decydują się ukraść gotówkę zdeponowaną w skarbcu firmy przewozowej. Szajka ma niskie umiejętności związane z łamaniem prawa, mimo to akcja kończy się sukcesem. Od pełni szczęścia początkujących przestępców dzielą tysiące policjantów i agentów federalnych.
"Asy bez kasy" - CANAL+, godz. 21.00

Starszy brat marszałka Józefa Piłsudskiego, Bronisław, urodził się 21 października 1866 roku w Zułowie na Litwie. Za udział w zamachu na życie cara Aleksandra III został zesłany na Sachalin. Tam zaczął prowadzić badania etnograficzne. Później na japońskiej wyspie Hokkaido prowadził wraz z pisarzem Wacławem Sieroszewskim badania nad ludem Ajnów. Pozostawił bogate opisy kultury i obyczajów, słowniki i nagrania pieśni w języku ajnoskim. Po powrocie do Polski prowadził badania etnograficzne na Podhalu. Zmarł w 1918 r. w Paryżu.
"Piłsudski Bronisław: zesłaniec, etnograf, bohater" - TVP1, godz. 21.55

Świetny film Pedro Almodovara. Diego był przez wiele lat torreadorem. Zwycięskie walki na arenie przynosiły mu sławę, pieniądze i emocje nieporównywalne z niczym innym. Podczas jednej z walk Diego zostaje kontuzjowany i musi zrezygnować z dalszych występów. W jego życiu pojawia się pustka, którą próbuje wypełnić przypadkowymi romansami. Szybko przekonuje się, że sam seks mu nie wystarcza. Prawdziwe emocje wzbudza w nim zadawanie śmierci podczas aktu miłosnego. Diego morduje kochanki. Kolejna z nich, energiczna prawniczka María Cardenal, ma podobne jak on fantazje.
"Matador" - Ale kino+, godz. 22.05

Derek Zoolander, trzykrotny zdobywca tytułu Modela Roku, zostaje zdetronizowany przez znienawidzonego młodszego rywala. Klęska jest dla niego wybawieniem. Derek porzuca Nowy Jork, wraca do rodzinnego miasteczka i zostaje górnikiem. Niestety, praca w kopalni jest pomyłką. Frustracja i świadomość, że przegrywa życie, rosną w Dereku z dnia na dzień. Wtedy właśnie pojawia się propozycja, którą on postrzega jako dar od losu. Ma wziąć udział w promowaniu nowej kolekcji kontrowersyjnego projektanta Mugatu.
"Zoolander" - Polsat, godz. 22.20

Julia Wieniawa opowiada o współpracy z Bogusławem Lindą [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Romantyczna Jane kocha śluby. Ma w szafie 27 sukienek, które wykorzystywała jako druhna podczas wesel przyjaciół. Sama jest panną. Chętnie angażuje się w pomoc w organizacji imprez i odnosi na tym polu spore sukcesy. Kevin, dziennikarz prowadzący rubrykę sprawozdań ze ślubów, zwraca na nią uwagę. Postanawia napisać o Jane artykuł. Wykorzystuje jej naiwność i wykpiwa ją w gazecie. Tymczasem Tess, młodsza siostra Jane, uwielbiająca podróże i dobrą zabawę, zdobywa serce jej przystojnego szefa George'a, w którym Jane od dawna potajemnie się kocha.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"27 sukienek" - TVP2, godz. 22.30

Mila Kunis w roli głównej. Historia młodej i pięknej Amy Mitchell, która odbierana jest przez wszystkich jako perfekcyjna pani domu. W rzeczywistości kobieta ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonych przyjaciółek porzuca gary oraz pieluchy, a kuchenny fartuch zamienia na seksowną sukienkę.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Złe mamuśki" - CANAL+, godz. 22.35

Nowy Jork, połowa lat 90. Porter Wren, felietonista poczytnego tabloidu, zajmuje się opisywaniem skandali, morderstw i śmierci. Są historie, których nigdy nie będzie chciał przedstawić czytelnikom. To te, w których bierze udział. Gdy w budynku przeznaczonym do wyburzenia zostają odnalezione zwłoki genialnego reżysera, młoda wdowa powierza Wrenowi klucz do tajnego wideoarchiwum męża. Dziennikarz nie przypuszcza, że stał się bohaterem sensacyjnego felietonu.
"Tajemnice Manhattanu" - Stopklatka TV, godz. 22.40

Kultowa komedia Juliusza Machulskiego. Tomasz Adamczyk, 50-letni biznesmen, zbił fortunę na produkcji taniego wina. Zmęczony prowadzeniem interesów postanowił rzucić firmę i poświęcić się pasji życiowej, filozofii. Pomysł nie przypadł do gustu jego żonie i szwagrowi. Na leśnej drodze Tomasz ulega wypadkowi. Nieprzytomnego znajduje trójka wiejskich bezrobotnych - byłych pracowników upadłego pegeeru. Postanawiają porwać Adamczyka dla okupu. Ani jednak żona biznesmena, ani wspólnik nie mają zamiaru zapłacić. Tomasz postanawia więc sam zarobić żądaną sumę.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Pieniądze to nie wszystko" - TVN, godz. 23.00

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×