Program TV na środę, 9.01.2019. Co obejrzeć dzisiaj w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami środa, 9 stycznia 2019 roku. Macie ochotę na film czy serial? Z pewnością każdy z was znajdzie coś dla siebie, ponieważ dziś w tv m.in. "Forrest Gump" i 726. odcinek "Na dobre i na złe". Co jeszcze? Sprawdźcie program TV na środę, 9.01.2019!

Multimedia

Program tv na środę, 9 stycznia 2019 r.:

Rok 2035. Ziemię opanował śmiertelny wirus, który doprowadził do zagłady ludzkości. Ci, którym udało się przeżyć, kryją się pod ziemią, nie przestając marzyć o powrocie do normalnego świata. Więzień James Cole w zamian za obietnicę skrócenia kary podejmuje ryzyko przemieszczenia się w czasie. Wysłany w przeszłość do roku 1996 ma zebrać informacje o pochodzeniu wirusa, by zapobiec tragedii. Przez pomyłkę trafia do roku 1990, do szpitala psychiatrycznego. Uznany za psychopatę zostaje pacjentem instytutu dla umysłowo chorych.
"12 małp" - TVN7, godz. 20:00

Władek bezskutecznie próbuje dowiedzieć się od Oliwki, dlaczego rozstała się z Kajtkiem. Darek nie może przestać myśleć o grze w piłkę nożną i w tajemnicy przed partnerem idzie na wizytę do kardiologa, by dowiedzieć się, czy powrót na boisko jest możliwy. Agata odwiedza Pawła w szpitalu. Chce podzielić się z nim dobrymi wiadomościami o filmie. Sparaliżowany Piasecki nie ma woli do życia i ochoty na rozmowę. Patryk robi się bardzo zazdrosny o byłego chłopaka Pyrki. Franek martwi się o synka, który we Francji zachorował na szkarlatynę. Regina, której tak jak jemu doskwiera samotność, zbliża się do niego.
"Barwy szczęścia" odcinek 1976. - TVP 2, godz. 20:10

Mały Stefanek zachoruje we Francji! Czy to coś poważnego? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Pasją Belle Williams są sportowe samochody i szybka jazda. Choć marzy o zostaniu kierowcą rajdowym, musi zadowolić się pracą taksówkarki. Niedawno odebrała licencję i zamierza pokazać nowojorczykom, na co stać jej taksówkę. Jedną z pierwszych osób, która się o tym przekonuje, jest Andy Washburn, zdegradowany policjant. Mężczyzna chce się zrehabilitować w oczach przełożonej, porucznik Marty Robbins, w której jest zakochany. Rozpoczyna prywatne śledztwo w sprawie kradzieży w nowojorskich bankach. Ponieważ nie ma prawa jazdy, prosi Belle o pomoc.
"New York Taxi" - Polsat, godz. 20:40

Marcin i Julka jadą motocyklem na wycieczkę za miasto. Gdy zatrzymują się na odpoczynek, Marcin zostaje potrącony przez samochód. Doktor Molenda po kilku minutach traci nagle przytomność. Gdy Marcin trafia do szpitala, badania wykazują, że lekarz ma uraz mózgu i wymaga natychmiastowej operacji. Akurat gdy Bart zaczyna zabieg, Leśna Góra pada ofiarą hakera, który wyłącza w całym budynku prąd. Falkowicz od razu zgłasza atak na policję, a głównym podejrzanym wydaje się młody pacjent Wiki, Jędrek.
"Na dobre i na złe" odcinek 726. - TVP2 godz. 20:55

Molenda będzie miał wypadek! Przeżyje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Historia Forresta Gumpa, upośledzonego człowieka o wielkim sercu i zdolności do wpadania w centrum największych wydarzeń w historii USA, począwszy od dzieciństwa w latach 50. XX wieku. Forrest zyskuje status osobistości, gdy staje się gwiazdą futbolu, odznaczonym bohaterem wojennym i odnoszącym sukcesy biznesmenem. Lecz nigdy nie rezygnuje z poszukiwania tego, co dla niego najważniejsze - miłości przyjaciółki, Jenny Curran.
"Forrest Gump" - TVN, godz. 21:30

Kontynuacja genialnego "Milczenia Owiec", w którym rolę Hannibala ponownie zagra Anthony Hopkins. Doktor Lecter cieszy się wolnością i unika nie tylko FBI, ale również Mansona Vergera, który nieprzerwanie od wielu lat poszukuje Hannibala, aby się zemścić. To pierwsza ofiara psychicznego doktora, który jako jedyny przeżył to demoniczne spotkanie. W znalezieniu Lectera ma mu pomóc agentka Sterling, prowadząca 10 lat temu śledztwo w sprawie Hannibala. Verger sądzi, że dziewczyna będzie idealna do przeprowadzenia zemsty.
"Hannibal" - TV Puls, godz. 22:05

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na środę, 9.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×