Program tv na Wielkanoc 2016. Co obejrzeć w święta wielkanocne?

Przed nami kilka świątecznych dni, podczas których czas będziemy spędzać głównie w rodzinnym gronie. Wiadomo jednak, że doskonałym kompanem świąt jest telewizja! Zobacz, co obejrzeć w tv w święta wielkanocne!

Multimedia

Święta w telewizji zaczynamy oczywiście od Wielkiego Piątku, czyli dnia, w którym według tradycji chrześcijańskiej doszło do ukrzyżowania Jezusa Chrystusa. W związku z tym, w telewizji będzie można obejrzeć wyjątkową Drogę Krzyżową prostu z Watykanu, a także filmy biblijne. Nie zabraknie jednak także produkcji nie wiążących się tematycznie z Wielkanocą. Stacje pokażą więc m.in. oscarową "Grawitację" z Sandrą Bullock w roli głównej czy "Zaklinacza koni" z Robertem Redfordem i Scarlett Johansson.

SPRAWDŹ, CO OBEJRZEĆ W WIELKI PIĄTEK >>

Wielka Sobota będzie należeć do kilku aktorów. W tym dniu zobaczymy filmy z Tomem Hanksem, Piotrem Adamczykiem, Johnny Deppem czy gwiazdorem serialu "Gra o tron", Kitem Haringtonem. W telewizji pokazane będą także specjalne, świąteczne odcinki programów rozrywkowych oraz kolejne odcinki sobotnich seriali.

SPRAWDŹ, CO OBEJRZEĆ W WIELKĄ SOBOTĘ >>

CZYTAJ TAKŻE:

TOP10 NAJLEPSZYCH FILMÓW O ŚMIERCI I ZMARTWYCHWSTANIU JEZUSA [GALERIA]
WIELKANOC 2016. ZMIANY W PROGRAMIE TV W ŚWIĘTA WIELKANOCNE

Niedziela wielkanocna to początek 3. edycji bijącego rekordy oglądalności programu "Rolnik szuka żony", wyjątkowy koncert Beaty Kozidrak i Bajmu oraz wielkanocne zmagania dziesięciu najlepszych młodych kucharzy w "MasterChef Junior". Zobaczyć będzie można także tańczących Izę Miko i Mateusza Damięckiego, a także Jamesa Bonda działającego w rytm utworu Tiny Turner!

SPRAWDŹ, CO OBEJRZEĆ W NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ >>

W lany poniedziałek w ramówce znalazły się zarówno klasyczne komedie, jak m.in. "Nie lubię poniedziałku", "Sami swoi" czy "Nie ma róży bez ognia", jak i nowe produkcje filmowe. Zobaczymy m.in. ekranizację komiksu Marvela, film Olafa Lubaszenki oraz Morgana Freemana w roli Stwórcy świata.

SPRAWDŹ, CO OBEJRZEĆ W LANY PONIEDZIAŁEK >>

Komentarze

Skomentuj
  • Ragnar (gość)

    Dobrze, że w poniedziałek na pulsie chociaż resident evil leci. Będzie się można odciąć po wszystkich wizytach u cioć i teściowych ;)

    26.03.2016 21:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×