Program TV na Wielkanoc 2018. Co obejrzeć w święta wielkanocne w telewizji? [PROGRAM TELEWIZYJNY]

Zastanawiasz się, co obejrzeć w święta wielkanocne w telewizji? Jakie hity będą w tv? Przez świąteczny weekend w programie telewizyjnym znajdziesz zarówno programy rozrywkowe, w tym pilotowy odcinek "Rolnik szuka żony", jak i seriale oraz filmy dla każdego. Zobacz program tv na Wielkanoc 2018!

Multimedia

W święta wielkanocne w telewizji do zobaczenia będą znane i lubiane produkcje rozrywkowe, seriale oraz filmy - dla dzieci i dorosłych. W tv nie zabraknie Agenta 007, Królewny śnieżki, Leonardo DiCaprio, Scarlett Johanson, a także rolników szukających miłości oraz dziewczyn, które walczą o przetrwanie w trudnych wojennych czasach. Poznajcie szczegóły!

Program TV na Wielkanoc 2018:

Program TV na Wielką Sobotę to w ciągu dnia standardowo powtórki seriali i programów rozrywkowych z mijającego tygodnia. Wieczorem obejrzymy natomiast premierowe odcinki "Kocham Cię, Polsko!" (czytaj więcej), "Twoja twarz brzmi znajomo" (czytaj więcej) oraz serialu "Komisarz Alex". Przed telewizorami powinni też zasiąść fani Jamesa Bonda ("Spectre") oraz bajkowych historii w nowoczesnym wydaniu ("Kopciuszek" i "Królewna Śnieżka i Łowca"). Bradley Cooper zaserwuje prawdziwą filmową ucztę ("Ugotowany"), a w Canal+ zobaczymy ostatni film duetu Krzysztof Krauze - Joanna Kos-Krauze ("Ptaki śpiewają w Kigali").

Nowa historia Kopciuszka i Agent 007 w Wielką Sobotę w TV. Sprawdź, co obejrzeć!Zobacz więcej

W programie telewizyjnym na Niedzielę Wielkanocną również nie zabraknie interesujących propozycji. Oprócz "Hrabiego Monte Christo" i "Hobbita", na ekranach naszych telewizorów pojawią się także ulubieńcy widzów, czyli bohaterowie seriali "W rytmie serca" oraz "Wojenne dziewczyny". W TVP1 zaprezentowani zostaną uczestnicy zupełnie nowej edycji programu "Rolnik szuka żony" (czytaj więcej), a w show "Big Music Quiz" pojawią się goście specjalni (czytaj więcej). Dla filmowych maniaków są: "Everest", "Helikopter w ogniu", "Lepiej być nie może" oraz "Gladiator".

Nowi rolnicy, Kruk, Sławomir i wojenne dziewczyny w Niedzielę Wielkanocną w TV. Co jeszcze? Zobacz więcej

Lany Poniedziałek w TV to przede wszystkim filmy. Do zobaczenia będą m.in. "Trędowata", "Mali Agenci", "Niania w Nowym Jorku", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Incepcja", "Interstellar", "Robin Hood: Książę złodziei", "Milczenie", a także przebojowa animacja "W głowie się nie mieści".

Najlepsza polska komedia i nowy film Martina Scorsese w Lany Poniedziałek. Co jeszcze w TV?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Premiery kinowe DO ZOBACZENIA w kwietniu

Komentarze

Skomentuj
  • robi (gość)

    Czyli znowu same śmieci

    01.04.2018 18:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×