Program TV na Wielkanoc 2019. Co obejrzeć w Wielką Sobotę, 20.04.2019 w telewizji? [HITY DNIA, PROGRAM TELEWIZYJNY]

Program TV na Wielkanoc w Telemagazynie! Co obejrzeć w Wielką Sobotę w telewizji? Do zobaczenia będzie m.in. świąteczny odcinek "Sanatorium miłości" oraz kolejna odsłona "Twoja twarz brzmi znajomo". W Wielką Sobotę w TV zobaczymy również m.in. "Pretty Woman", "Zimowa opowieść", "Zielona mila" i coś dla dzieci - "Vaiana: Skarb oceanu". Sprawdź program TV na Wielką Sobotę, 20.04.2019!

Multimedia

Program telewizyjny na Wielką Sobotę, 20 kwietnia 2019 r.:

Program TV na Wielkanoc obfituje w znane i lubiane filmy. W telewizji nie zabraknie także propozycji dla najmłodszych oraz ukochanych przez widzów programów i seriali. Przed nami świąteczne spotkanie z bohaterami hitowego "Sanatorium miłości". W Wielką Sobotę w TV także kolejny odcinek serialu "Chyłka-Zaginięcie", a także klasyka kina - "Król Lew". Co obejrzeć w sobotę wielkanocną telewizji?

Bajki w Wielką Sobotę w TV

Młody, lękliwy apatozaur Arlo, zniesiony przez prąd rzeki, trafia w miejsce oddalone o wiele kilometrów od rodzinnego domu. Na drodze spotyka małego jaskiniowca Bąbla. Szybko znajdują porozumienie i postanawiają razem wyruszyć w podróż powrotną do domu. Podczas wędrówki czekają ich niezwykłe przygody.
"Dobry dinozaur" - TVN Fabuła, godz. 11:00

Nowa odsłona ponadczasowej powieści Antoine'a de Saint-Exupéry'ego, w której akcja zostaje przeniesiona z Sahary na amerykańskie przedmieścia. Tam dziewczynka poznaje historię małego księcia. Wysłuchuje jej od dawnego przyjaciela chłopca z dalekiej asteroidy - lotnika, który obecnie jest jej sąsiadem.
"Mały Książę" - TVP2, godz. 12:00

W królewskiej rodzinie lwów Mufasy i Sarabi rodzi się przyszły władca, Simba. Jego narodziny krzyżują plany brata króla Mufasy, Skazy, który chciał objąć tron. Podstępem zabija on brata, a o jego śmierć oskarża Simbę. Wygnane z królestwa młode lwiątko poznaje surykatkę Timona i guźca Pumbę. Mija kilka lat. Pewnego dnia Simba spotyka przyjaciółkę z dzieciństwa, Nalę, w której zakochuje się z wzajemnością. Dowiaduje się od niej, że królestwo podupadło, a mieszkańcy cierpią niedostatek. Simba postanawia odzyskać tron z pomocą przyjaciół.
"Król Lew" - TV4, godz. 15:30

Wyhodowany w terrarium, osamotniony i zagubiony kameleon o imieniu Rango przemierza pustynię Mojave. Trafia do pewnego miasteczka opanowanego przez zbirów kontrolujących miejscowe zasoby wody. Rango postanawia zostać stróżem prawa i pozbyć się rządzących osadą zakapiorów.
"Rango" - TVN7, godz. 17:45

Bob Parr, na co dzień przykładny ojciec i mąż, dysponuje nadludzką siłą i wytrzymałością. Jego żona Helen, wzorowa pani domu, nie bez powodu nosi przydomek Elastyna - jej ciało rozciąga się jak guma. Ich najstarsza córka Wiola jest typową nastolatką, ale potrafi stać się niewidzialna. Jej 10-letni brat Max ma niesamowitą energię. Może przemieszczać się z niewiarygodną szybkością. 2-letni Jack jeszcze nie ujawnił wszystkich możliwości. Bob przed laty skończył karierę jako superbohater, ale teraz tęskni do dawnego życia.
"Iniemamocni" - Puls 2, godz. 17:45

Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Nikt nie wie dlaczego, ale z czasem zaprzestali. Moana jest młodziutką żeglarką, córką wodza polinezyjskiego plemienia, która postanawia dokończyć dzieła przodków i odnaleźć legendarny skarb. Dziewczyna wyrusza z niebezpieczną misją. Żeglując przez bezmiar oceanu, spotyka potężnego niegdyś półboga Maui. Dwójka śmiałków łączy siły i razem płynie w nieznane.
"Vaiana: Skarb oceanu" - Polsat, godz. 20:05

Programy i seriale w Wielką Sobotę w TV

Kordian dociera do szpitala, gdzie dowiaduje się o trwającej operacji. Rokowania co do stanu zdrowia Chyłki nie są jednoznaczne. Na miejscu Zordon poznaje Magdę - siostrę swojej patronki. Zjawiają się również właściciele kancelarii. Żelazny nalega, by sprawę Szlezyngierów przejął Kosmowski. Oryński przekonuje, że może samodzielnie zastąpić Chyłkę. Czy wspólnicy zaufają nowemu aplikantowi? Podczas procesu zeznaje Wito. Wszystko komplikują jednak wyjaśnienia Angeliki. Czy prawnicy zdołają odkryć prawdę o zniknięciu Nikoli?
"Chyłka-Zaginięcie" - TVN, godz. 20:00

W wielkanocnym odcinku bohaterowie "Sanatorium miłości" ponownie się spotkają - tym razem przy świątecznym stole. Wspólnie spędzą święta w uroczym zakątku Polski, czyli gościnnym, zielonym Podlasiu. Powspominają to, co wydarzyło się w Ustroniu i opowiedzą, jak ich życie zmieniło się po wyjeździe z sanatorium. Czy zawarte znajomości przetrwały? Które relacje się zacieśniły, a które wręcz odwrotnie? Wśród gości Marty Manowskiej zabraknie niestety Cezarego, który zmarł 19 lutego 2019 r. w wyniku nagłej choroby.
"Sanatorium miłości" - TVP1, godz. 20:20

Filmy w Wielką Sobotę w TV

Daniel Hillard - bezrobotny aktor i lekkomyślny ojciec _ po czternastu latach małżeństwa zostaje porzucony przez żonę, Mirandę. Pomimo rozwodu usiłuje zachować jednak bliski kontakt z trójką dzieci, ale bez powodzenia. Decyzją sądu może widywać się z pociechami tylko raz w tygodniu. Wykorzystuje więc fakt, że była małżonka poszukuje gosposi. Wciela się w postać pochodzącej ze Szkocji 60-letniej pani Doubtfire i oferuje Mirandzie swoje usługi. Lecz zdobycie posady to początek batalii o odzyskanie rodziny.
"Pani Doubtfire" - Polsat, godz. 13:05

Paul pracuje jako strażnik w zakładzie karnym w Luizjanie, pilnując więźniów oczekujących na wykonanie kary śmierci. Korytarz między celami skazańców a pomieszczeniem, w którym wykonuje się egzekucje, został nazwany od koloru posadzki zieloną milą. Do zakładu trafia John Coffey, skazany za zamordowanie dwóch 9-letnich dziewczynek. Potężny czarnoskóry mężczyzna ma mentalność dziecka, jego łagodne usposobienie wydaje się przeczyć oskarżeniom. Ponadto John ma dar uzdrawiania, leczy Paula oraz śmiertelnie chorą żonę naczelnika więzienia.
"Zielona mila" - TV Puls, godz. 20:00

Samotna Lucy jest zakochana w przystojnym nieznajomym, którego widuje codziennie na stacji metra. Ratuje mu życie i przypadkowo zostaje uznana za narzeczoną Petera, który zapadł w śpiączkę. Przypada do gustu rodzinie ukochanego i zostaje poproszona, by spędziła z nimi święta. O umówionej porze Lucy zjawia się w luksusowej posiadłości. Tu poznaje brata Petera, który zakochuje się w niej z wzajemnością. Tymczasem Peter budzi się ze śpiączki i dowiaduje się, że ma narzeczoną, która uratowała mu życie.
"Ja cię kocham, a ty śpisz" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Emma i Dexter kończą studia na Uniwersytecie Edynburskim. W nocy 15 lipca 1988 r. po świętowaniu rozdania dyplomów trafiają do jej mieszkania. Następnego dnia każde rusza w swoją stronę. Ona marzy o karierze pisarki. Zanim jej książka dla dzieci odniesie sukces, dorabia jako kelnerka w meksykańskim barze, gdzie poznaje początkującego komika Iana. Tymczasem Dexter zostaje gospodarzem telewizyjnego show. Przez kilkanaście lat oboje utrzymują ze sobą kontakt. Każdego roku, 15 lipca spotykają się lub rozmawiają przez telefon.
"Jeden dzień" - TVP2, godz. 20:05

Wiek XVII. Dwóch młodych jezuitów pokonuje tysiące kilometrów, by potajemnie przedostać się do Japonii, gdzie toczy się bezwzględna walka z chrześcijaństwem. Misjonarze poszukują nauczyciela - słynącego z odwagi kapłana, o którym krążą plotki, że wyrzekł się wiary katolickiej i został buddyjskim mnichem. To, czego doświadczają, wystawia ich umiejętności przetrwania, a także wszystko, w co wierzą, na najcięższą próbę.
"Milczenie" - Ale kino+, godz. 20:10

Nowy Jork, koniec XIX wieku. Pochodzący z Irlandii Peter Lake jest drobnym złodziejaszkiem. Pewnego dnia włamuje się do domu, w którym poznaje przepiękną Beverly Penn. Na przekór zdrowemu rozsądkowi zakochują się w sobie do szaleństwa. Niestety, ich szczęście nie trwa długo. Okazuje się, że młoda kobieta jest śmiertelnie chora.
"Zimowa opowieść" - TVN7, godz. 20:35

Vivian Ward, dziewczyna lekkich obyczajów, spotyka przystojnego i bogatego biznesmena. Edward Lewis, który właśnie rozstał się z sympatią, przyjechał do Los Angeles w sprawach służbowych. Milioner jest zauroczony wrażliwą, delikatną i naiwną Vivian. Proponuje jej posadę damy do towarzystwa na czas swojego pobytu w Los Angeles.
"Pretty Woman" - TVN, godz. 20:55

Ekranizacja biblijnej opowieści o potopie. Bóg nakazuje Noemu zbudować ogromną arkę, która zapewni przetrwanie jemu, jego rodzinie i wszystkim stworzeniom, które znajdą się na pokładzie. Wszechmogący zamierza ukarać ludzkość, powodując gigantyczny kataklizm.
"Noe: Wybrany przez Boga" - TVP1, godz. 21:20

Historia Forresta Gumpa, upośledzonego człowieka o wielkim sercu i zdolności do wpadania w centrum największych wydarzeń w historii USA, począwszy od dzieciństwa w latach 50. XX wieku. Forrest zyskuje status osobistości, gdy staje się gwiazdą futbolu, odznaczonym bohaterem wojennym i odnoszącym sukcesy biznesmenem. Lecz nigdy nie rezygnuje z poszukiwania tego, co dla niego najważniejsze - miłości przyjaciółki, Jenny Curran.
"Forrest Gump" - TVN7, godz. 23:40

Nauczycielka historii Grace Wesley opowiada na zajęciach o działalności Jezusa. Nie podoba się to władzom szkoły, które postanawiają zawiesić ją w obowiązkach za złamanie przepisów mających zapewnić świeckość państwowych instytucji. Grace jest nieugięta, nie zamierza przepraszać za przekonania, za co trafia przed sąd. Spór przekształca się w dyskusję o wolności sumienia, istnieniu Boga i o potrzebie poszukiwania w życiu czegoś więcej niż dobra doczesne.
"Bóg nie umarł 2" - TVP1, godz. 23:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na Wielką Sobotę, 20.04.2019! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×