Program tv na Wigilię, 24.12.2018. Co obejrzeć w Wigilię 2018? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Co obejrzeć w Wigilię w telewizji? W programie TV na poniedziałek, 24 grudnia ogromna dawka doskonałych filmów, a także wspaniałe świąteczne koncerty. Z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie w wigilię w TV! Sprawdźcie program TV na Wigilię - poniedziałek, 24.12.2018.

Multimedia

Program tv na Wigilię, poniedziałek, 24 grudnia 2018 r.:

Nick nienawidzi Bożego Narodzenia. Jest prawnikiem, a jego myśli zaprzątają starania o awans. Mężczyzna przypadkiem poznaje Elise, która również nie ma z kim spędzić świąt. Angażuje dziewczynę do pomocy w zrobieniu dobrego wrażenia na szefie. Z czasem okazuje się, że Elise i Nicka wiele łączy.
"Obietnica pod jemiołą" - TVP1, godz. 8:00

Córka Simby, niesforna Kiara, szuka przygód, uciekając przed czujnym wzrokiem ojca oraz jego wiernych przyjaciół, Timona i Pumby. Pewnego dnia spotka Kovu, lwiątko, które mściwa lwica Zira wychowuje w nienawiści do Simby, a także przygotowuje do objęcia przywództwa nad stadem Skazy. Mimo konfliktów dzielących oba stada Kiara i Kovu zakochują się w sobie. Odkrywają, że ich przeznaczeniem jest zjednoczenie zwaśnionych grup i zaprowadzenie pokoju w lwim królestwie.
"Król lew II: Czas Simby" - Polsat, godz. 8:10

Dwaj więźniowie, Jędruś i Lucjan, dostają jednodniową przepustkę, by w przebraniach św. Mikołaja i anioła wręczyć prezenty dzieciom z domu dziecka. Z polecenia więziennego kapelana wyruszają do supermarketu. Mają stamtąd odebrać paczki przygotowane przez sponsora. Pod domem dziecka okazuje się, że w świątecznych paczkach zamiast upominków dla dzieci są zestawy dla dorosłych. Więźniowie wspólnie z kapelanem wracają do sklepu, który, jak się okazuje, jest już zamknięty. Jednak Lucjan z Jędrusiem nie rezygnują ze zdobycia zabawek.
"Noc świętego Mikołaja" - TVP Kultura, godz. 8:45

Bohater filmu - człowiek sukcesu cierpiący na chorobę alkoholową - chce zmienić burzliwe życie. W przeddzień Wigilii otrzymuje w prezencie od syna żółty szalik. Upominek jest rodzajem talizmanu, który mężczyzna co pewien czas otrzymuje od bliskich i za każdym razem go gubi. Kiedy po kolejnym bankiecie wpada w stan deliryczny, jego była żona i sekretarka odwożą go do matki. Ta pomaga mu wytrzeźwieć i urządza święta we dwoje. W prezencie daje synowi żółty szalik. Wierzy, że pomoże mu on zerwać ze zgubnym nałogiem.
"Żółty szalik" - TVP Kultura, godz. 9:45

Rok 50. przed Chrystusem. W podbitej przez Rzymian Galii tylko jedna wioska stawia zaciekły opór najeźdźcom, odpierając ich kolejne ataki. Jej mieszkańcy są niezwyciężeni, gdyż po spożyciu magicznego napoju przygotowywanego przez druida Panoramiksa nabierają nadludzkiej siły. Dzięki temu niewiele też sobie robią z obowiązku płacenia podatków na rzecz okupanta. Niestety, Rzymianie odkrywają sekret mieszkańców wioski - Dwulicus nakazuje porwać Panoramiksa, aby wydobyć od niego przepis na magiczny napój. Asterix i Obelix ruszają druidowi na pomoc.
"Asterix i Obelix kontra Cezar" - TVP2, godz. 11:15

W Gotham zaczynają dziać się złe rzeczy. Joker czuje się bezkarny i powoli zaczyna pozwalać sobie na coraz więcej. Aby uratować ukochane miasto, Batman musi zacząć działać. Nie uda mu się to w pojedynkę. Bohaterowi nie pozostaje nic innego, jak porzucić samotnię i spróbować podjąć współpracę z innymi.
"LEGO® Batman: Film" - HBO, godz. 12:05

Zakochani rolnicy, oscarowa katastrofa i świąteczne hity. Oto program tv na Pierwszy Dzień Świąt!Zobacz więcej

Sanie św. Mikołaja rozbijają się na Madagaskarze. W wyniku niefortunnego wypadku Mikołaj cierpi na amnezję. Lew Alex, zebra Marty, żyrafa Melman i hipopotamica Gloria z pomocą pingwinów starają się uratować Boże Narodzenie i rozdać prezenty. Zamierzają także wykorzystać sanie św. Mikołaja, by wrócić do nowojorskiego ZOO. Pingwiny rozpoczynają wojnę z reniferami z powodu sporu o to, który biegun jest ważniejszy.
"Madagwiazdka" - Polsat, godz. 12:40

Zbliżają się święta. Lindsey wraz z córką Hanną ze smutkiem wspominają zmarłego męża i ojca. Gdy na świątecznym jarmarku Hanna kupuje skarpetę na prezenty, nowe właścicielki zaczynają znajdować w niej rzeczy, które wywierają wpływ na ich codzienne życie. Skarpeta ma moc, która sprawi, że Lindsey odzyska wiarę w miłość.
"Magiczna skarpeta" - TVP1, godz. 12:55

Avengersom daleko do zgranej grupy, jaką byli jeszcze jakiś czas temu. Na domiar złego na Ziemię przybywa potężny i złowrogi Thanos. Jego celem jest zdobycie 6 kamieni nieskończoności, które zebrane razem zapewniają właścicielowi niewyobrażalną moc. Kapitan Ameryka, Iron Man i pozostali superbohaterowie muszą zapomnieć o wszelkich animozjach i po raz kolejny zjednoczyć siły, aby sprostać nowym wyzwaniom i uchronić świat przed zagładą.
"Avengers: Wojna bez granic" - HBO, godz. 15:25

Jeden z elfów przypadkowo uruchamia sanie Świętego Mikołaja, które wzbijają się do lotu. Podróż kończy się awaryjnym lądowaniem w małym miasteczku. Elf gubi także należący do Mikołaja magiczny worek pełen podarunków. Pies Beethoven i jego opiekun Mason postanawiają uratować święta i odzyskać zgubę, która jest w posiadaniu dwóch opryszków.
"Beethoven VII: Świąteczna przygoda" - TVN Fabuła, godz. 16:25

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Sloane spędza je w pracy zamiast z rodziną. Pracuje jako specjalistka od reklamy w Los Angeles. Jest żądna sukcesu i chce osiągnąć jak najwięcej za wszelką cenę. Jedną z jej klientek jest Caitlin Quinn. Pewnej nocy Sloane dowiaduje się, że kobieta nagle zmarła. Niedługo potem Caitlin pojawia się, by razem z duchami trzech byłych chłopaków Sloane zabrać ją w podróż do przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Chce ostrzec ją, że powinna się zmienić na lepsze, w przeciwnym razie poniesie konsekwencje.
"Świąteczny Amor" - TV Puls, godz. 16:35

Druga część koncertu, który odbędzie się w wieczór wigilijny w Bazylice Nawiedzenia NMP w Świętej Lipce. W niezwykłych wnętrzach barokowego sanktuarium maryjnego najbardziej utalentowani polscy artyści zaśpiewają najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Wystąpią m.in. Michał Bajor, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Ewa Farna, Anna Wyszkoni, Filip Lato, Mateusz Ziółko, grupa folkowa Tulia, zespoły Enej i Pectus. Będą im towarzyszyć orkiestra pod dyrekcją Tomasza Szymusia oraz Chór Świętolipski.
Wielkie kolędowanie z Polsatem - Święta Lipka 2018 - Polsat, godz. 16:45

Podczas koncertu zostaną zaprezentowane najpiękniejsze kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne w aranżacjach Piotra Dziubka. Wystąpią: Maciej Miecznikowski, Alicja Węgorzewska, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder, Golec uOrkiestra, Pectus, Halina Mlynkova, Eleni, Margaret i Sławomir Uniatowski. Wykonawcom towarzyszyć będą zespół instrumentalny pod kierunkiem Piotra Dziubka oraz chór Studium Muzycznego "Capitol" we Wrocławiu. Dodatkowo zostaną przedstawione fragmenty Ewangelii według św. Łukasza.
"Wśród nocnej ciszy" - kolędy Telewizji Polskiej i Radia Plus z Archikatedry Oliwskiej - TVP1, godz. 17:30

Charlotte Marton pracuje w paryskiej kancelarii. Pod koniec grudnia jedzie służbowo do Szwecji, żeby zamknąć oddział firmy, który przynosi straty. Niebawem Marton poznaje Martiala, szefa upadającego przedsiębiorstwa, który samotnie wychowuje dzieci swej zmarłej siostry. Charlotte zakochuje się w nim ze wzajemnością i odkrywa, czym jest prawdziwa miłość oraz jak piękne może być życie u boku mężczyzny.
"Miłość w Laponii" - TVP2, godz. 18:25

Timon i Pumba - przyjaciele znani z poprzednich części Króla Lwa, na nowo przedstawiają historię o tym jak się poznali i uratowali Simbę.
"Król lew III. Hakuna Matata" - TV Puls 2, godz. 18:35

Na stacji Paddington w Londynie państwo Brownowie znajdują misia. Zwierzak jest po wyczerpującej podróży z Peru, została mu ostania kanapka z marmoladą. I perspektywa spędzenia nocy w koszu na śmieci. Brownowie postanawiają zabrać zwierzaka do domu i pomóc w odnalezieniu Montgomery'ego Clyde'a, na zaproszenie którego Paddington przyjechał do Anglii. Tymczasem o przybyciu mówiącego niedźwiadka dowiaduje się bezwzględna dyrektorka Muzeum Historii Naturalnej, Millicent, która skupuje wypchane egzotyczne zwierzęta. Ich spotkanie jest nieuniknione.
"Paddington" - Polsat Film, godz. 19:00

W wyjątkowym dniu pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekonuje się, że przed miłością i świętami nie da się uciec. Melchior ma przed sobą poważne wyzwanie - musi odnaleźć swojego rezolutnego syna, który ruszył w ślad za zaginionym przed laty dziadkiem. Piękna prezenterka Karolina, która na co dzień uwodzi słuchaczy radia głosem, odkrywa prawdziwą miłość. Wojciech stara się ułożyć sobie życie po śmierci ukochanej żony.
"Listy do M. 3" - CANAL+, godz. 19:05

Rodzina Griswoldów postanawia urządzić tradycyjne święta. Niestety, nic nie idzie zgodnie z planem. Nim będzie można zasiąść przy wigilijnym stole, Clark i jego żona muszą uporać się z wieloma problemami: skłóconymi teściami, chorym psem, złośliwym szefem i wrednymi sąsiadami. Przyjazd kuzyna, Eddiego, przelewa czarę goryczy.
"W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju!" - TNT, godz. 19:10

Prezenter radiowy Mikołaj samotnie wychowuje synka, który pragnie, by tata znów się zakochał. Dyrektorka radia, Małgorzata, wyznacza Mikołajowi dyżur w wigilijny wieczór. Jej małżeństwo jest pełne niewypowiedzianych trudnych emocji. Samotna siostra Małgorzaty oczekuje narodzin syna. Doris marzy o wielkiej miłości. Melchior romansuje z żoną negocjatora, Szczepana, który coraz gorzej znosi kolejne upokorzenia. Szef Doris szuka dziewczyny, z którą mógłby pokazać się u rodziców. Losy tych ludzi splatają się w Wigilię Bożego Narodzenia.
"Listy do M." - TVN, godz. 20:00

Święta tuż-tuż! Zobacz, jakie filmy będzie można obejrzeć w TV! [GALERIA]Zobacz więcej

W Wielkiej Rafie Koralowej żyją miliony morskich stworzeń. Wśród nich jest też para rybek błazenków: Marlin i Coral, którzy oczekują narodzin potomstwa. Wielka barakuda pożera Coral i niemal całą ikrę. Mały Nemo, jedyny synek Marlina, staje się sensem jego życia. Gdy ojciec posyła synka do szkoły, błazenek zakłada się z kolegami, że podpłynie bardzo blisko łodzi. Dokonuje tego, ale zostaje wyłowiony i trafia do akwarium w gabinecie dentysty w Sydney. Zrozpaczony ojciec i neurotyczna rybka Dory ruszają wraz z innymi na poszukiwania.
"Gdzie jest Nemo" - TV Puls, godz. 20:00

Rok 50 p.n.e. Juliusz Cezar zmierza w stronę Brytanii. Królowa Brytów, Kordelia, wysyła agenta, sir Mentafiksa, z tajną misją, by ma odnalazł galijską wioskę mającą licencję na opieranie się Rzymowi. Tajna broń jej mieszkańców to inteligencja i spryt niepozornego Asteriksa oraz siła jego nieodłącznego kompana, niezbyt rozgarniętego Obeliksa. Dająca nadludzką siłę magiczna mikstura ma pomóc Galom rozprawić się z Rzymianami. Tymczasem w wiosce zjawia się antypatyczny Skandalix, który pod opieką Asteriksa i Obeliksa ma stać się porządnym Galem.
"Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Norweskim naukowcom udaje się zmniejszyć ludzi do rozmiaru 5 cali. Wierzą, że dzięki temu ludzkości uda się poradzić z problemem przeludnienia na świecie. Ludzie dość szybko orientują się, że w zminiaturyzowanym świecie mogą wieść wygodniejsze i bardziej zamożne życie. Obietnica lepszej przyszłości kusi także przeciętnego Paula Safranka oraz jego żonę Audrey, którzy od dawna borykają się z problemami finansowymi. Szybko jednak okazuje się, że ich wizja szczęścia daleka jest od ideału.
"Pomniejszenie" - Cinemax, godz. 20:00

Rodzina 8-letniego Kevina McCallistera przygotowuje się do podróży do Francji, gdzie ma spędzić święta Bożego Narodzenia. Gdy chłopak przeszkadza starszemu rodzeństwu i rodzicom, matka poleca mu udać się na poddasze. W dniu wyjazdu wszyscy w pośpiechu opuszczają dom. Dopiero w samolocie odkrywają, że zostawili w domu Kevina. Tymczasem ten, zorientowawszy się, że najbliżsi wyjechali, robi wszystko to, czego zabraniali mu rodzice. Oglądając wiadomości, dowiaduje się, że w okolicy grasują włamywacze. Podejmuje decyzję, że ochroni domostwo.
"Kevin sam w domu" - Polsat, godz. 20:05

Wychowany na paryskich przedmieściach imigrant z Senegalu - drobny złodziejaszek Driss - wychodzi z więzienia. Aby uzyskać prawo do zasiłku, musi odwiedzić kilku pracodawców. Trafia do sparaliżowanego Philippe'a. Swoją bezpośredniością wzbudza zainteresowanie milionera. Zgorzkniały mężczyzna proponuje mu zatrudnienie na okres próbny. Wkrótce okazuje się, że nienawykły do pracy Driss nadspodziewanie dobrze radzi sobie w roli pielęgniarza. Z czasem między niewykształconym chłopakiem i bogaczem arystokratycznego pochodzenia rodzi się przyjaźń.
"Nietykalni" - TVP2, godz. 20:10

Czwórka licealistów wchodzi w posiadanie starej konsoli do gier wideo z lat dziewięćdziesiątych XX w., a wraz z nią gry "Jumanji", która szybko porywa ich do wirtualnego świata niebezpiecznej dżungli. Nastolatkowie przeobrażają się w awatary i walczą o przetrwanie. Spencer staje się odważnym łowcą przygód, fan piłki Fridge zamienia się w Einsteina, popularna Bethany przybiera postać profesora w średnim wieku, a niepozorna Martha wciela się w nieustraszoną wojowniczkę.
"Jumanji: Przygoda w dżungli" - HBO, godz. 20:10

Po tragicznej śmierci córki psychiatra John Clancy postanawia zakończyć karierę w FBI. W pracy wykorzystywał nie tylko znakomitą wiedzę psychiatryczną, ale także niezwykłe umiejętności jasnowidza. Gdy w mieście zaczyna grasować nieuchwytny morderca, zajmujący się sprawą agent FBI nakłania Johna do ponownej współpracy.
"Ukojenie" - ale kino+, godz. 20:10

Koncert kolęd z udziałem pary prezydenckiej. W repertuarze znajdą się tradycyjne kolędy i pastorałki, które od wieków są śpiewane w polskich domach i kościołach. Wystąpią: Maryla Rodowicz, Katarzyna Cerekwicka, Marika, Piotr Cugowski, Sebastian Karpiel-Bułecka, Andrzej Piaseczny, Mateusz Ziółko oraz Sound'n'Grace.
Jaka Wigilia, taki cały rok - koncert kolęd i pastorałek z Czerwińska nad Wisłą - TVP1, godz. 20:30

P.T. Barnum był obdarzonym nadzwyczajną wyobraźnią wizjonerem. Mężczyzna stworzył cyrk, który zachwycił publiczność na całym świecie i pozostał słynny do dzisiaj. Historia amerykańskiego artysty cyrkowego została przedstawiona z rozmachem, w tle pojawią się bajecznie kolorowe stroje i scenografia oraz muzyka.
"Król rozrywki" - CANAL+, godz. 21:00

Świąteczne hity filmowe, telewizyjne kolędowanie i mnóstwo bajek w święta w TV! Sprawdź, co obejrzeć!Zobacz więcej

Marek Kowalewski jest niezwykle utalentowanym fałszerzem dolarów. Niestety, pewnego dnia kończy się jego dobra passa i mężczyzna trafia do więzienia. Tam odwiedzają go funkcjonariusze służb specjalnych i składają mu kuszącą propozycję. Chcą, by w zamian za skrócenie kary sfałszował pieniądze, które posłużą jako okup za polskiego posła porwanego w Iraku. Kowalewski i poznany w więzieniu "Profesor" postanawiają zagrać va banque. Marek liczy, że uda mu się wydostać na wolność i jednocześnie wyrównać rachunki z przeszłości.
"Trick" - TV Puls 2, godz. 21:45

Profesor historii Michael Walker jako dziecko uwielbiał święta Bożego Narodzenia. Od czasu tragicznego wypadku radość z Gwiazdki zniknęła. Jako mąż i ojciec Michael wciąż nie potrafi cieszyć się świętami. Pewnego dnia mężczyzna spotyka Nicka, który za bezcen sprzedaje mu dom. Budynek znajduje się na "Live Oak Lane's Trail of Lights", słynącym z najpiękniejszych świątecznych dekoracji. Ponieważ warunkiem transakcji są dobre stosunki z sąsiadami, Michael musi zmierzyć się z demonami z przeszłości. Tymczasem jego syn staje w obliczu nieszczęścia.
"Kiedy aniołowie śpiewają" - TVN7, godz. 21:55

Młody pilot marynarki wojennej Pete Mitchell zyskuje w swojej jednostce uznanie, gdy podczas lotu patrolowego ratuje życie jednemu z kolegów. Wkrótce bohater zostaje wysłany na szkolenie do elitarnej jednostki lotniczej. Przebywający w niej piloci rywalizują o miano najlepszego absolwenta. Pete i Tom są faworytami w tym wyścigu. Gdy w bazie zjawia się piękna instruktorka, Charlotte, walka między mężczyznami dodatkowo się zaostrza.
"Top Gun" - Polsat, godz. 22:15

Na planie filmu, w którym występują Charlie Sheen i Lindsay Lohan, dochodzi do niewyjaśnionych zdarzeń. Tajemnicza siła przejmuje kontrolę nad aktorem i miota nim po pokoju. Opętana przez ducha Lindsay zabija Charliego. Osierocone dzieci trafiają pod opiekę Dana Sandersa i jego żony, Jody. Wkrótce okazuje się, że wraz z dziećmi w domu pojawił się demon. Jody i Dan próbują ratować rodzinę, zmagając się jednocześnie z problemami w pracy. Dan zajmuje się badaniami nad inteligencją naczelnych, a Jody występuje w przedstawieniu baletowym.
"Straszny film V" - TV4, godz. 23:00

Kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia Riley poszukuje pracy. Dzięki sugestii, by uratować przed zamknięciem fabrykę zabawek w małym mieście, dostaje wymarzoną posadę asystentki Williama Younga. Jedzie do upadającego zakładu w celu przekazania dobrych wieści. William również odwiedza fabrykę, za co wszyscy są mu bardzo wdzięczni. Dekorują okolicę z okazji świąt, ale również po to, by podziękować za okazaną dobroć. Tymczasem William oznajmia, że nienawidzi świąt. Riley postanawia zrobić wszystko, by uwierzył w ich magię.
"Uwierz w święta" - TVP2, godz. 23:45

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na Wigilię, poniedziałek, 24.12.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Robert (gość)

    Tvn sobie darował . Puszcza swoją szmirę święta czy czy nie święta. Polszmatowi prezes pisu kazał 24 grudnia puszczać kolędy i tak zrobili , bo tylko pis może darować polsatowi długi. tvp szkoda słów. Cieszę się że w tv ogólnie leci coraz więcej reklam i gównianych programów których nikt normalny nie ogląda , to przyspiesza ich niechybny upadek. BRAWO.

    25.12.2018 12:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×