Program tv na Wigilię. Co obejrzeć w tv 24.12.2017? [PLAN DNIA]

Program tv na Wigilę to przede wszystkim Kevin, kolędy i świąteczne produkcje. Sprawdź, co warto obejrzeć 24 grudnia w telewizji.

Multimedia

Program tv na Wigilię, 24 grudnia 2017:

Przeznaczona dla całej rodziny animowana opowieść o tym, w jaki sposób Święty Mikołaj dostarcza dzieciom prezenty. Zbliża się Gwiazdka i Święty Mikołaj ma pełne ręce roboty. W ciągu jednej nocy musi dostarczyć prezenty milionom dzieci na całym świecie. Jak tego dokonuje? Sukces operacji tkwi w dokładnym jej zaplanowaniu i bezbłędnej pracy olbrzymiej armii elfów. Niestety, tym razem nie wszystko idzie, tak jak powinno, i jedno z dzieci na próżno będzie czekać na wymarzony prezent. Mikołaj i jego starszy syn Steve uznają to za dopuszczalny błąd statystyczny. Jednak młodszy Artur nie może się z tym pogodzić. Rozpoczyna szaloną podróż - do świąt brakuje zaledwie dwóch godzin. Czy uda mu się dostarczyć ostatni prezent?
"Artur ratuje gwiazdkę" - Polsat, godz. 10:45

W Wigilię Telewizja Polsat wprowadzi widzów w radosną atmosferę oczekiwania i zaprasza do wspólnego śpiewania kolęd w programie "Kolędowanie z Fundacją Polsat". W trakcie programu przedstawione zostaną także efekty działań i osiągnięcia Fundacji Polsat. Przygotowania do świąt to magiczny czas, kiedy pomimo domowej krzątaniny przed wigilijną kolacją wszyscy chcemy dawać i dzielić się, tym co najlepsze i cieszyć się obecnością bliskich. Program będzie okazją do wyciszenia się, zatrzymania i zastanowienia nad tym, co naprawdę ważne. Nastrój świątecznego kolędowania zapewnią: zespół Enej, Natalia Szroeder, Anna Wyszkoni, Jan Szydłowski, Urszula Dorosz oraz Grzegorz Płonka.
"Kolędowanie z Fundacją Polsat" - Polsat, godz. 14:55

Walt Disney przedstawia adaptację klasycznego dzieła Karola Dickensa. Ebenezer Scrooge, jak co roku, z wielką pogardą podchdzi do Świąt Bożego Narodzenia.W tym czasie poddaje się swojemu ulubionemu zajęciu, czyli podliczaniu rocznych zysków. Niespodziewanie zostaje odwiedzony przez duchy przeszlości, teraźniejszości i przyszłości. Goście zabierają starca w niezwykłą podróż, podczas której odkrywa, co w życiu jest naprawdę ważne oraz jakie jest prawdziwe znaczenie Świąt Bożego Narodzenia.
"Opowieść wigilijna" - TV Puls, godz. 16:40

35-letni, rozwiedziony biznesman Scott Calvin (Tim Allen) spędza Wigilię wraz z synem Charlie'm. W nocy budzi ich niezwykły łoskot - to Święty Mikołaj spadł z dachu. Scott zmuszony jest go zastąpić. Nakłada jego magiczny, czerwony płaszcz i... przyjmuje na siebie wszystkie związane z tym obowiązki - gwałtownie tyje, na twarzy pojawia mu się śnieżno-biała broda. Scott zaczyna sobie zdawać sprawę, że w trakcie najbliższych Świąt Bożego Narodzenia to właśnie on będzie wyczekiwany i wypatrywany przez dzieci na całym świecie.
"Śnięty Mikołaj" - TVN, godz. 16:55

Pechowa rodzina Griswoldów postanawia urządzić tradycyjne święta i spędzić je w gronie bliskich. Niestety, nic nie idzie zgodnie z planem, a o spokoju nawet nie ma co marzyć. Nim rodzina zasiądzie przy wigilijnym stole, biedny Clark i jego żona muszą się uporać ze skłóconymi teściami, chorym psem, złośliwym szefem i wrednymi sąsiadami. Kroplą, która przelewa kielich goryczy, staje się przyjazd głupkowatego kuzyna Eddiego.
"W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju" - TVN7, godz. 16:55

Gwiazdorski koncert kolęd i pastorałek, zrealizowany w osiemnastowiecznym kościele pw. św. Ignacego Loyoli w Gdańsku. Widzowie usłyszą 25 najbardziej znanych, tradycyjnych kolęd i pastorałek, które od pokoleń ubarwiają wigilijne spotkania w polskich domach. Gospodarzami wieczoru będą Halina Mlynkova oraz bracia Łukasz i Paweł Golcowie, którzy opowiedzą o świątecznych tradycjach i zwyczajach, nawiązując do osobistych wspomnień z rodzinnych domów. Prowadzących będzie wspierał Radosław Brzóska. W koncercie weźmie udział czołówka gwiazd polskiej sceny muzycznej z towarzyszeniem orkiestry pod batutą Grzegorza Urbana i chóru Sound and Grace.
"Płyń, kolędo! - wielki koncert kolęd" TVP1, godz. 17:30

Wzruszająca opowieść o potrzebie bycia szczęśliwym. Adaptacja powieści M.L. Stedman w reżyserii Dereka Cianfrance'a, twórcy kultowych "Blue Valentine" i "Drugie oblicze". Bohater wojenny Tom Sherbourne (Michael Fassbender) przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona Isabel (Alicia Vikander). Zakochani żyją szczęśliwie, jednak ich największym niespełnionym pragnieniem jest dziecko. Miesiące bezowocnych starań, dwa poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczyna wpędzać Isabel w depresję. I wtedy zdarza się cud: do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na pokładzie której Tom znajduje żywe niemowlę. Para postanawia przyjąć dziecko i wychować jako własne. Niestety wkrótce okazuje się, że w okolicy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego maleńkiego dziecka.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Światło między oceanami" - CANAL+, godz. 20:00

Iris (Kate Winslet) prowadzi rubrykę towarzyską w londyńskiej gazecie. Jest też bez pamięci zakochana w koledze z pracy. Kiedy dowiaduje się, że ten właśnie się zaręczył, wpada w rozpacz. Amanda (Cameron Diaz) z kolei to kobieta sukcesu z Los Angeles, która pewnego dnia odkrywa, że jej ukochany ma romans z asystentką. Po zawodzie miłosnym obie bohaterki chcą oderwać się od przytłaczającej je codzienności, zapomnieć o troskach i bólu. Kobiety poznają się przez internet i postanawiają wymienić się domami na czas świąt Bożego Narodzenia. Liczą, że zmiana otoczenia pozwoli im na nowo odnaleźć sens życia. Iris jedzie do gorącej Kalifornii, a Amanda wyrusza do spokojnej miejscowości na angielskiej prowincji.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Holiday" - TV Puls, godz. 20:00

Nie tylko Kevin, czyli najlepsze filmy o świętach [RANKING]Zobacz więcej

"Wieczór kolęd z Krakowa" to niezwykły koncert, podczas którego najwięksi artyści zaśpiewają tradycyjne polskie pastorałki. Wprost z serca krakowskiego Kazimierza, czyli z Bazyliki Bożego Ciała... czytaj więcej
"Wieczór kolęd z Krakowa" - TVN, godz. 20:05

Idealnie dopasowane, szczęśliwe małżeństwo Gerry'ego (Gerard Butler) i Holly (Hilary Swank) Kennedych przerywa śmierć mężczyzny. Utrata miłości życia wpędza Holly w głęboką depresję. W dniu trzydziestych urodzin młoda wdowa otrzymuje jednak zagadkową przesyłkę. Do tortu dołączona jest taśma z nagraną wiadomością od Gerry'ego, który prosi ją, by wyszła zabawić się z przyjaciółmi. Wkrótce pojawiają się kolejne wiadomości, a każda kończy się dopiskiem "P.S. Kocham Cię". Okazuje się, że Gerry opracował przed śmiercią niezwykły plan. Napisał serię listów do żony, które są jej co miesiąc dostarczane. Zachęca w nich Holly do podejmowania najróżniejszych wyzwań. Dzięki nim pogrążona w rozpaczy kobieta przeżywa niecodzienną terapię, która koi rany po bolesnej stracie i pozwala jej odrodzić się do nowego życia.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"P.S. Kocham Cię" - TVP2, godz. 20:05

Kontynuacja przygód Kevina (Macaulay Culkin), a zarazem jednej z najbardziej kasowych komedii familijnych. Tym razem rodzina McCallisterów postanawia spędzić święta na Florydzie. Podczas zamieszania na lotnisku, nasz mały bohater traci z oczu swoich bliskich i przez pomyłkę wsiada do niewłaściwego samolotu. Trafia do Nowego Jorku, gdzie spotyka znanych mu dobrze złodziei (Joe Pesci i Daniel Stern), którzy zamierzają okraść sklep z zabawkami.
"Kevin sam w Nowym Jorku" - Polsat, godz. 20:10

Śląsk, przełom lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Jan Banaś (Mateusz Kościukiewicz) pochodzi z rodziny o niemiecko-polskich korzeniach. Od najmłodszych lat jego wielką pasją jest piłka nożna. Chłopak trenuje ze swoim kumplem Ginterem (Sebastian Fabijański), który jest jednocześnie jego największym rywalem. Jan i Ginter grają w dwóch różnych śląskich klubach Polonii Bytom i Górniku Zabrze. Młodzi mężczyźni rywalizują również w życiu prywatnym. Obydwaj walczą o względy pięknej Marleny (Karolina Szymczak).
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Gwiazdy" - HBO, godz. 20:10

Koncert kolęd i pastorałek z udziałem Pary Prezydenckiej RP odbędzie w bazylice panewnickiej ojców Franciszkanów pod wezwaniem św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP, słynącej z jednej z największych na świecie szopek. Odegra ona rolę niecodziennej bożonarodzeniowej scenografii, na tle której wybrzmią najbardziej znane kolędy i pastorałki w nowych, oryginalnych aranżacjach Grzegorza Urbana. Kilkudziesięcioosobowemu zespołowi muzycznemu pod jego kierownictwem będzie towarzyszyć chór Gospel Rain. Soliści: Maryla Rodowicz, Margaret, Sylwia Grzeszczak, Natalia Schroeder, Magda Steczkowska, Rafał Brzozowski, Krzysztof Kiljański oraz zespół Pectus.
"Jaka Wigilia, taki cały rok - kolędy z Katowic" - TVP1, godz. 20:20

Dawno, dawno temu mała Alicja wpadła do nory Białego Królika i znalazła się w fantastycznym, podziemnym świecie, zamieszkanym przez dziwne stwory i zwariowane postacie. Teraz, tuż przed swoimi zaręczynami, 19-letnia Alicja (Mia Wasikowska) powraca do magicznej krainy, gdzie ponownie spotyka Szalonego Kapelusznika (Johnny Depp), Czerwoną Królową (Helena Bonham Carter), Białą Królową (Anne Hathaway), Waleta Kier (Crispin Glover), Niebieską Gąsienicę i wielu innych bohaterów, z którymi po raz kolejny przeżyje niezwykłe przygody.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Alicja w Krainie Czarów" - TVN, godz. 21:10

Oto 10 najpiękniejszych scen z najlepszych świątecznych filmów! [GALERIA]Zobacz więcej

Emma (Anne Hathaway) i Liv (Kate Hudson) przyjaźnią się od dzieciństwa i od zawsze snuły plany, dotyczące perfekcyjnego wesela, które miałoby się odbyć w czerwcu, koniecznie w nowojorskim Hotelu Plaza. Wszystko układa się idealnie: dziewczyny wspólnie łapią bukiet na weselu koleżanki, a wkrótce potem ich narzeczeni proszą je rękę. Szczęśliwe panny młode natychmiast udają się do najmodniejszej w mieście organizatorki ceremonii ślubnych Marion St. Claire (Candice Bergen). Rezerwują dwa ostanie czerwcowe terminy w wymarzonym hotelu i ruszają na poszukiwanie sukien ślubnych. Idylla kończy się w jednej sekundzie, kiedy okazuje się, że śluby przyjaciółek zostały pomyłkowo wpisane na ten sam dzień.
"Ślubne wojny" - TVP2, godz. 22:20

Luther i Nora Krank (Tim Allen i Jamie Lee Curtis), gdy ich córka Blair opuściła rodzinne gniazdo, decydują się wykupić wycieczkę na Karaiby i spędzić słoneczny urlop, zamiast obchodzić święta Bożego Narodzenia w domu. Ich decyzja o "bojkocie tradycji" wprawia w stan wrzenia całe sąsiedztwo. Gdy jednak w Wigilię, Blair niespodziewanie dzwoni do rodziców, by zapowiedzieć się z wizytą ze swoim nowym narzeczonym, państwo Krank mają 12 godzin na dokonanie cudu i pogodzenie się z sąsiadami, tak by były to najwspanialsze święta, niezapomniane dla wszystkich.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Święta last minute" - Polsat, godz. 22:45

Zobacz galerię

Janusz Panasewicz w "Dwie na jednego":

Premiery kinowe grudzień 2017

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×