Program TV na worek, 13.11.2018. Co obejrzeć dziś, 13 listopada w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 13.11.2018? W programie TV na dziś m.in. "M jak miłość", "Diagnoza", "Jumper", "Kolekcjoner kości" i "Szczęki". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 13 listopada 2018!

Multimedia

Program tv na wtorek, 13 listopada 2018 r.:

David Rice mieszka z ojcem w małym mieście w stanie Michigan. Uchodzący za nieudacznika i unikany przez rówieśników chłopak podkochuje się w Millie, koleżance ze szkoły. Pragnąc zdobyć względy dziewczyny, wręcza jej szklaną kulę. Wskutek pewnego incydentu prezent trafia na środek zamarzniętej rzeki. Gdy David rusza, by go odzyskać, wpada pod lód. Nie tonie, lecz przenosi się do biblioteki. Odkrywa w sobie umiejętność teleportacji. Dla Davida to początek nowego życia. Beztroska nie trwa długo - na drodze chłopaka staje Roland.
"Jumper" - TV Puls, godz. 20:00

Czasy niemieckiej okupacji. Do francuskiego miasteczka przybywa nowy ksiądz, który wzbudza zainteresowanie wszystkich kobiet. Barny, młoda komunistka i ateistka, nie może pozostać obojętna. Pod wpływem ciekawości udaje się do kościoła, by skonfrontować kapłana ze swoim sceptycyzmem.
"Spowiedź" - Ale kino+, godz. 20:10

Okazuje się, że Katia uciekła jednak od ojca, który znów jej szuka i tym razem prosi o pomoc Pawła. Tymczasem Zduński opowiada w końcu Marii o swoich problemach z rozwodem. Zatroskana Rogowska postanawia synowi pomóc i w tajemnicy kontaktuje się z Otarem. Kinga nagle zaczyna źle się czuć i odwiedza lekarza. Magda wspiera przyjaciółkę podczas badań i później wyznaje Budzyńskiemu, że ona również pragnie mieć z nim dziecko. Marek - po sprzedaży firmy - żegna się z bliskimi i wyjeżdża do Dublina. W przychodni w Lipnicy zaczyna pracę Agata, siostra Artura... czytaj więcej
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:50

Zamordowano partnera Majamiego, Soczka. Policjanci z wydziału antyterrorystycznego chcą za wszelką cenę schwytać zabójcę. Po niedawnych zmianach personalnych wydział zmaga się z brakiem doświadczonych funkcjonariuszy. Komendant musi sprowadzić do Warszawy zaufanych policjantów. Na jego wezwanie przyjeżdżają Despero, Metyl oraz Nielat, obecnie zwany Quantico. Tymczasem gangi z Pruszkowa i Wołomina walczą o dominację w Warszawie. W tej rywalizacji pojawia się trzeci, znaczący gracz - Czarna Wdowa.
"Pitbull. Ostatni pies" - Canal+, godz. 21:00

Anna szaleje z niepokoju o Michała. Dzwoni do prokuratora, ale jego zapewnienia o poszukiwaniach Wolskiego i sztywne formułki o prowadzeniu czynności śledczych jej nie uspokajają. Wściekła idzie na policję, gdzie zgłasza zaginięcie Michała. Równocześnie zaczyna go szukać jako pacjenta NN w okolicznych szpitalach. Bez skutku... Policja natomiast nie podejmuje żadnych działań tłumacząc, że sprawą zajmuje się prokuratura... Wandę i Gerarda ciągnie do siebie. Obydwoje mają ochotę do siebie zadzwonić, ale nie mają odwagi... czytaj więcej
"Diagnoza" -TVN, godz. 21:30

Waszyngton, rok 2004. Ludzkość znalazła wreszcie sposób na podróże w czasie. Ale pojawiły się też nowe formy przestępczości. W celu zapobieżenia manipulacjom z czasem rząd USA powołał urząd ochrony czasu, specjalną jednostkę wywiadowczą. W jej skład wchodzi m.in. Max Walker, świetnie wyszkolony, a przy tym nieprzekupny agent. Podczas jednej z rutynowych kontroli odkrywa, że senator McComb zdobywa środki na kampanię prezydencką, dyskretnie manipulując przeszłością.
"Strażnik czasu" - TV Puls, godz. 21:45

Zmęczony kalectwem sparaliżowany policjant prosi znajomego lekarza, by pomógł mu popełnić samobójstwo. Jego stosunek do życia zmienia się jednak diametralnie, gdy Lincoln dowiaduje się o serii porwań i okrutnych morderstw. Postanawia zająć się sprawą. Pomaga mu w tym młoda policjantka, która odwiedza miejsca zbrodni i szuka wskazówek mogących doprowadzić do zabójcy.
"Kolekcjoner kości" - Polsat, godz. 22:10

W okolicach wybrzeża Amity Island pojawia się olbrzymi biały rekin, który atakuje ludzi. Nie chcąc wywoływać paniki wśród turystów, burmistrz zleca zabicie bestii. Ichtiolog Matt Hooper uważa, że prawdziwy sprawca ataków jest o wiele większy od wyłowionego okazu. Razem z komendantem policji Martinem Brodym ruszają do walki z krwiożerczym potworem, który zabija coraz więcej ludzi.
"Szczęki" - TVN7, godz. 22:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 13.11.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×