Program TV na wtorek, 10.03.2020. Co obejrzeć we wtorek, 10 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w wtorek, 10.03.2020? W programie TV na wtorek, m.in. "Motyw", "List w butelce", "Niezniszczalni II" i "Kobieta w Berlinie". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 10 marca 2020 roku!

Multimedia

Program tv na wtorek, 10 marca 2020 r.:

Po tragicznej w skutkach interwencji negocjator Jeff Talley rezygnuje z pracy i obejmuje posadę szefa policji w miasteczku Bristo Camino. Pewnego ranka dostaje meldunek o włamaniu. Sprawa wydaje się banalna - troje nastolatków próbowało ukraść samochód i zostało uwięzionych w willi właścicieli. Nieoczekiwany splot wydarzeń sprawia, że Talley musi znów zagrać rolę negocjatora. Tym razem nie może się pomylić - w grę wchodzi życie jego żony i córki.
"Osaczony" - TV Puls, godz. 20:00

"Osaczony", czyli Bruce Willis w pułapce demonów przeszłościZobacz więcej

Oskar jest pełnym energii, wesołym jedenastolatkiem, który wierzy, że jego dzieciństwo jest wyjątkowe. Wszystko to za sprawą Thomasa, ojca chłopca, który dba, by w życiu syna nie zabrakło przygód. Gdy mężczyzna ginie 11 września 2001 roku w ataku na WTC, Oskar na własny sposób próbuje radzić sobie ze stratą. Rozpoczyna nową przygodę - poszukiwania właściciela tajemniczego klucza.
"Strasznie głośno, niesamowicie cicho" - Stopklatka TV, godz. 20:00

"Strasznie głośno, niesamowicie blisko". Gdy chłopiec traci ukochanego ojcaZobacz więcej

Elitarna grupa najemników otrzymuje zlecenie od agenta CIA - Churcha. Mają udać się do Albanii i wydobyć cenny ładunek ze strąconego samolotu. Na miejscu ekipa wpada w pułapkę zastawioną przez przemytnika broni Jeana Vilaina, który uprowadza i zabija Billy'ego. Koledzy postanawiają się zemścić. Tymczasem Vilain stara się przechwycić pluton z opuszczonej kopalni. Niezniszczalni zamierzają popsuć szyki przestępcy. Pomagają im: ekspert od nowoczesnej technologii Maggie Chan oraz najemnicy Trench i Booker.
"Niezniszczalni II" - Polsat, godz. 20:10

Kwiecień 1945 r. Klęska Niemiec staje się faktem. Żołnierze Armii Czerwonej wkraczają do Berlina. W piwnicy jednej z kamienic ukrywają się kobiety i kilku mężczyzn, którzy przeżyli naloty i ostrzał artyleryjski. Jest wśród nich 30-letnia dziennikarka, Anonyma. Wielokrotnie zgwałcona i upokorzona kobieta postanawia wykorzystać znajomość języka rosyjskiego i znaleźć protektora. Zostaje nim major Andriej Rybkin, kulturalny, wrażliwy mężczyzna. Z czasem między nim a Anonymą rodzi się więź. Ich romans obserwuje zakochana w dowódcy Masza.
"Kobieta w Berlinie" - Ale Kino+, godz. 20:10

Theresa, dziennikarka "Chicago Tribune", odnajduje na plaży butelkę z listem w środku. Niewielka kartka papieru zawiera miłosne wyznanie mężczyzny tęskniącego za zmarłą żoną. Przejęta tonem listu Theresa próbuje odszukać człowieka, który potrafi tak wiernie i mocno kochać. Okazuje się nim Garret Blake, żeglarz zajmujący się renowacją łódek. Wspólna wyprawa jachtem stanie się początkiem znajomości, która przyniesie obojgu chwile szczęścia, ale i cierpienia.
"List w butelce" - TVN7, godz. 21:00

Szulc ma pretensje do szefa, że nadal trzyma przy sprawie Meduzy Żyletę. Sprawdzając dokumenty pominęła bardzo ważną informację, że Porębska była w policji. Podczas kolejnego przesłuchania z Czarnecką, Szulc dowiaduje się jak poznały się z Luizą w 1989 roku. Luiza pomaga Czarnej, która poważnie skaleczyła się podczas spaceru na plaży. W ramach podziękowań Czarna pokazuje Luizie swoje magiczne miejsce nad morzem i zaprasza na imprezę do najlepszej dyskoteki w Gdańsku.
"Motyw" - TVN, godz. 21:30

Szulc poznaje przeszłość Luizy i Czarnej. Jest coraz bliżej prawdy o strzelaninie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 10.03.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×