Program tv na wtorek, 10.04.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Przed nami wtorek, 10 kwietnia 2018 roku. Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Sprawdźcie program TV na dziś i zdecydujcie! Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Zobaczcie program telewizyjny na wtorek, 10.04.2018.

Multimedia

Program tv na wtorek, 10 kwietnia 2018 r.:

Samantha mieszka wraz mężem i córeczką. Pracuje jako nauczycielka, cieszy się powszechnym szacunkiem. Od lat cierpi na amnezję. Po wypadku samochodowym, który spowodowała, zaczyna sobie przypominać fakty z przeszłości. Dręczą ją nocne koszmary, w których jest zupełnie inną kobietą, zdolną do okrucieństwa. Po telewizyjnej transmisji świątecznej parady, w której wzięła udział, napada na nią uzbrojony mężczyzna. Kobieta zabija go dzięki umiejętnościom, o które się do tej pory nie podejrzewała. Postanawia dowiedzieć się, kim jest naprawdę.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Długi pocałunek na dobranoc" - TVN 7, godz. 20:00

Barney Ross, nożownik Lee Christmas, specjalista od walki wręcz Yin Yang, znawca broni Hale Caesar i ekspert od ładunków wybuchowych Toll Road to trzon grupy najemników specjalizujących się w misjach, których nikt nie ma odwagi wykonać. Tym razem przychodzi im zmierzyć się z uznanym za zmarłego Conradem Stonebanksem, dawnym przyjacielem Barneya, współzałożycielem grupy, a obecnie handlarzem bronią. Żądny zemsty Stonebanks szykuje armię przeciwko Niezniszczalnym. By stawić mu czoła, weterani rekrutują młodych wojowników.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Niezniszczalni III" - Polsat, godz. 20:10

Leonard Kraditor jest człowiekiem wewnętrznie zagubionym. Mieszka na Brooklynie u rodziców, którzy martwią się o jego kondycję emocjonalną. Leonard pomaga w prowadzeniu rodzinnej pralni, w wolnych chwilach oddaje się pasji fotograficznej. Pewnego dnia Kraditorowie zapraszają na kolację zaprzyjaźnione małżeństwo z córką Sandrą. Kilka dni później mężczyzna poznaje nową sąsiadkę, Michelle, z którą się zaprzyjaźnia. Gdy okazuje się, że Michelle jest w skomplikowanej relacji z żonatym mężczyzną, rozczarowany Leonard angażuje się w związek z Sandrą.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Kochankowie" - Ale kino+, godz. 20:10

Córka mafiosa w rękach CIA! Kiedy premiera kontynuacji "Sicario"? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Do Anny, do szpitala przychodzi Gustaw i mówi jej, że jest w niebezpieczeństwie, ktoś ją śledzi. Leśniewska nie chce go słuchać, nie wierzy mu. Po nieudanej próbie ostrzeżenia Anny, zrezygnowany Mayer spotyka Artmana i mimo ogromnej niechęci do Jana, prosi go o pomoc. Ostatniego dnia swojej pracy w Specjalistycznym Szpitalu Nr 4 w Rybniku, Michał rozmawia z ordynator Kaletą. Wolski nie kryje zdziwienia tym, że został odsunięty od prostej operacji. Maria tłumaczy mu, że gdy odejdzie, straci świetnego chirurga.
"Diagnoza", odcinek 8, sezon 2 - TVN, godz. 21:30

Komornik zaczyna postępowanie egzekucyjne w pensjonacie. Jowita ucieka z próby w domu kultury. Mirka z Różą ruszają na jej poszukiwania. Okazuje się, że dziewczynka jest z domu dziecka. Konrad z Piernackim wyjeżdżają na Ukrainę po konie. Po wypadku Wrońskiego, na pomoc Kubie i Sławkowi w stolarni przychodzi Zabielski. Udaje się im wspólnymi siłami na czas wykonać zamówienie dla menedżera. Paula i Marysia cieszą się z sukcesu swoich mężów. Wszyscy planują już na co wydadzą zarobione pieniądze. Kuba udaje się do menedżera, ale menedżer znika bez śladu. Do Małgosi dzwoni mecenas Wawrzecki z bardzo złymi wiadomościami.
"Pensjonat nad rozlewiskiem" - TVP1, godz. 21:35

Film dokumentalny. Opowieść o życiu Marii Kaczyńskiej, o jej przodkach i ich historii. Bohaterka nie tylko towarzyszyła mężowi, prezydentowi RP Lechowi Kaczyńskiemu, w drodze politycznej, ale wspierała go w trudnych chwilach. Dokument pokazuje jej rolę jako kochającej żony i matki. W filmie występuje córka pary prezydenckiej, Marta, która czyta fragmenty pamiętnika mamy. Sylwetka prezydentowej to obraz kobiety wszechstronnie wykształconej, znającej języki obce, zakochanej w kulturze i w sztuce, aktywnie wspierającej polską kulturę.
"Dama" - TVP2, godz. 22:50

Zobacz galerię

Małgorzata Kożuchowska o zakończeniu serialu "Druga szansa"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×