Program tv na wtorek, 10.11.2015. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Zastanawiacie się, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji? Mamy dla Was kilka propozycji wartych uwagi!

Multimedia

Tego filmu po prostu nie można nie znać! Kultowa rola Marlona Brando. Wielokrotnie nagradzany film zapoczątkował serię obrazów poświęconych historii i roli włoskich gangsterów w USA. Don Vito Corleone jest głową rodziny mafijnej. Nazywany jest przez włoskich emigrantów ojcem chrzestnym. Wpływy czerpie z hazardu i prostytucji, ale przeciwny jest handlowi narkotykami. Odrzuca propozycję wspólnego interesu z właścicielem plantacji maku. Ta decyzja staje się przyczyną wojny gangów, ale w konsekwencji zmienia też późniejszy sposób działania gangsterów.
"Ojciec chrzestny" - TVN7, godz. 20.00

Klasyka kina. Fabuła filmu opiera się na kilku wątkach, które powiązano w spójną całość. Ich bohaterowie mają wyodrębnione samodzielnymi tytułami epizody, ale pojawiają się w całym filmie. Para złodziejaszków planuje napad na restaurację; dwójka wykidajłów zgłasza się po zagubiony towar; szef przestępczego półświatka organizuje swej żonie wieczór - losy ludzi, nieznanych sobie wcześniej, splatają się w przedziwnych okolicznościach.
"Pulp Fiction" - TV Puls, godz. 20.00

Mocny głos prosto z Palestyny. Omar, młody palestyński piekarz i bojownik o wolność, jest zakochany w Nadii, dziewczynie mieszkającej po drugiej stronie muru oddzielającego osiedla palestyńskie od izraelskich. By móc spotykać się z ukochaną, Omar często nielegalnie przekracza mur. W trakcie jednej z wypraw zostaje pojmany przez Izraelczyków. Oskarżony o zabicie żołnierza młody mężczyzna zostaje informatorem izraelskich służb specjalnych. Musi zdecydować, czy wydać wrogom najbliższych przyjaciół.
"Omar" - Ale Kino+, godz. 20.10

Jennifer i John Groganowie, młode małżeństwo z Michigan, postanawiają przeprowadzić się na Florydę. Tu kupują dom, znajdują posady w redakcjach konkurencyjnych gazet i zaczynają myśleć o dziecku. Jenny czuje się gotowa do roli matki, lecz małżonek ma wątpliwości, czy będzie dobrym ojcem. Zwierza się koledze, a ten wpada na pomysł, jak zaspokoić instynkt macierzyński Jennifer. Proponuje Johnowi, by kupił psa. Zwierzak ma być sprawdzianem cierpliwości i umiejętności wychowawczych pary. Wkrótce u Groganów pojawia się labrador Marley.
"Marley i ja" - TVP1, godz. 20.25

Leonardo planuje ucieczkę z Otranto, ale jego bliscy mogą wciąż znajdować się w niebezpieczeństwie.
"Demony da Vinci" - Odcinek 2 (Sezon 3) - FOX, godz. 21.00

W "Skazanych" coraz goręcej! Natalia jest zdruzgotana. Oskarżenia wobec jej męża nie mieszczą jej się w głowie. Postanawia za wszelką cenę dowieść jego niewinności. Spotyka się z adwokatem i po uzgodnieniu planu na najbliższe dni podejmuje działanie na własną rękę.
"Skazane" - Polsat, godz. 21.35

Jeden z najlepszych filmów Leszka Wosiewicza. II wojna światowa. Tadeusz Wyczyński trafia do obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu. Jako obiekt doświadczalny zostaje zarażony tyfusem, podupada na zdrowiu. Los chłopaka poprawia się, gdy blokowy docenia jego talent muzyczny. Tadzik zostaje przeniesiony do lżejszej pracy - obierania kartofli. Tu zaprzyjaźnia się z Włodkiem i zakochuje w więźniarce żydowskiego pochodzenia. Kolejnym obozowym awansem jest gra na pianinie w kasynie oficerskim i funkcja kelnera. Tymczasem z bloku artystów ucieka trzech więźniów. Pozostali zostają skazani na śmierć.
"Kornblumenblau" - TVP Kultura, godz. 22.50

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×