Program TV na wtorek, 1.10.2019. Co obejrzeć 1 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 1.10.2019? W programie TV na wtorek, m.in. "M jak miłość", "Pułapka", "Pozdrowienia z Paryża", "Echo serca", "Cold Creek Manor" i "Bodyguard". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 1 października 2019!

Multimedia

Program tv na wtorek, 1 października 2019 r.:

Piosenkarka Rachel Marron jest u szczytu sławy. Od pewnego czasu ktoś wysyła anonimy z pogróżkami pod jej adresem. Listy nie docierają do adresatki, bo przejmuje je szef ochrony. Gdy prześladowca wkrada się do domu gwiazdy, Devaney postanawia zatrudnić profesjonalistę. Wybór pada na Franka Farmera, byłego agenta CIA, który wycofał się zawodu po nieudanej akcji. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa Rachel początkowo lekceważy ochroniarza, który ogranicza jej wolność. Wkrótce zaczyna zdawać sobie sprawę, że zawdzięcza mu życie.
"Bodyguard" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Łukasz chce, by Katia przerwała ciążę. Gruzinka jest zszokowana jego propozycją nielegalnej aborcji. Magda zaprzyjaźnia się z koleżanką z roku - Inką. Poznaje też jej siostrę - Justynę. Okazuje się, że dziewczyna potrzebuje pomocy adwokata, bo chce rozstać się z wyjątkowo agresywnym mężem - Kacprem. Chodakowska poznaje ją w końcu z Budzyńskim. Basia próbuje przekonać Pawła, że jego rozstanie z Julką to błąd. Poza tym nastolatka zaprzyjaźnia się też z Anią, córką Marty, która odtąd ma chodzić do jej szkoły.
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

James Reece jest pracownikiem amerykańskiej ambasady w Paryżu. Zazwyczaj zachowuje chłodny dystans do rzeczywistości. Pewnego dnia Reece dowiaduje się, że ma wziąć udział w niebezpiecznej akcji, której celem jest udaremnienie terrorystycznego spisku. Na jego partnera wyznaczony zostaje wybuchowy i bezkompromisowy agent CIA, Charlie Wax. Początkowo ich współpraca nie układa się najlepiej. Szybko jednak zaczynają rozumieć, że muszą się dogadać, bo inaczej zginą.
"Pozdrowienia z Paryża" - TVN7, godz. 21:00

Po nocy z Olgą Czarny nie jest w stanie spełnić żądań porywaczy. Postanawia inaczej powalczyć o życie synka - zaczyna śledzić Rufusa. Olga jedzie skonfrontować się z Warskim. Chce wydobyć od niego, czego dowiedział się o "Bestii", tropiąc go przez lata. Razem wpadają na pewien trop… Ewa i Kamil cały czas martwią się o Zosię. Jadą do fundacji "Dla innych" rozmówić się z Rakowcem. Kiedy to nie przynosi oczekiwanych rezultatów, postanawiają odwiedzić jego żonę. Szybko okazuje się, że była to błędna decyzja… Czarny jedzie na spotkanie z porywaczami syna - tam przeżywa najgorsze chwile w swoim życiu!!
"Pułapka" - TVN, godz. 21:30

Pogotowie przywozi do szpitala młodą dziewczynę, która próbowała popełnić samobójstwo, skacząc z trzeciego piętra. Jej stan jest ciężki, tożsamość nieznana. Dziewczyna ma na ciele tatuaże, prawdopodobnie wykonane pod przymusem, które świadczą o tym, że jest prostytutką. W szpitalu zjawia się prowadzący śledztwo w tej sprawie Olaf, a potem Jurek, który, jak się okazuje jest kuzynem dziewczyny. To Diana. Nie wiedział, że pracowała jako prostytutka; przyjechała do stolicy jakiś czas temu, ale ostatnio stracił z nią kontakt. Agnieszka i Kazia próbują nakłonić Dianę do złożenia zeznań, dziewczyna jednak uparcie milczy.
"Echo serca" - TVP2, godz. 21:50

Bracia Connor i Murphy MacManusowie spędzili ostatnie osiem lat z ojcem na farmie w Irlandii. Uciekli tam przed gangsterskim życiem, które wiedli w Bostonie. Idylla kończy się wraz z wiadomością, że w jednym z bostońskich kościołów został zamordowany ich ukochany ksiądz. Co więcej, ktoś próbuje wrobić braci w zabójstwo. Connor i Murphy wyruszają do Bostonu. Chcą oczyścić się z zarzutów i wymierzyć sprawiedliwość prawdziwym mordercom. Ich śladem podąża atrakcyjna agentka FBI.
"Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych" - Stopklatka TV, godz. 21:50

Leah i Cooper Tilsonowie są zmęczeni tempem życia w Nowym Jorku. Postanawiają opuścić luksusowy apartament i kupić dom na wsi. Jedną z oglądanych przez nich nieruchomości jest Cold Creek Manor. Zauroczeni decydują się na kupno malowniczo położonej posiadłości. Niestety, wkrótce okazuje się, że wymarzony dom kryje mroczną tajemnicę. Zapowiedzią kłopotów są odwiedziny byłego właściciela Cold Creek Manor, Dale'a Massiego, który chce za wszelką cenę odzyskać posiadłość. Aby osiągnąć cel, zamienia życie Leah i Coopera koszmar.
"Cold Creek Manor" - Polsat, godz. 23:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 1.10.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×