Program tv na wtorek, 13.09.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na wtorek to kolejne kulinarne potyczki w Piekielnej kuchni, Jan Wieczorkowski w "M jak miłość" a także doskonałe filmu. Co dziś warto obejrzeć w tv?

Multimedia

Dalszy ciąg perypetii neurotycznego szefa mafii i jego zupełnie nieasertywnego psychoterapeuty. Paul Vitti (Robert De Niro) odsiaduje wyrok za swoją przestępczą działalność. Jednak jego zachowanie wzbudza niepokój władz więzienia. Gangster zdradza bowiem objawy zaburzeń osobowości: bez końca wędruje po celi, nucąc piosenki z West Side Story lub - dla odmiany - wpada w długotrwałe otępienie. Jeśli jest to tylko sprytny wybieg w celu skrócenia odsiadki, nie ma, czym się przejmować. Ale być może z aresztantem dzieje się naprawdę coś niedobrego. Do postawienia ostatecznej diagnozy wezwany zostaje niezawodny doktor Ben Sobel (Billy Crystal). Psychiatra miał już do czynienia z depresją gangstera. Jak poradzi sobie tym razem?
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Nawrót depresji gangstera" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Przed nami kolejny odcinek kulinarnej rywalizacji w "Hell's Kitchen". Uczestnicy poznają nie tylko siebie nawzajem, lecz także dowiadują się, na co stać nowego szefa, Michała Brysia. Okazuje się, że kiedy wszelkie uwagi nie trafiają do uczestników, szef piekielnej restauracji musi użyć innych metod dotarcia do młodych kucharzy... czytaj więcej
"Hell's Kitchen" - Polsat, godz. 20:05

Joasia wciąż ukrywa przed Tomkiem, że straciła pracę. O jej problemach dowiaduje się jednak Agnieszka i postanawia pomóc dziewczynie, uznając, że Tarnowska padła ofiarą mobbingu. Olszewska zaprasza też Tomka wraz z jego ukochaną na kolację, którą organizuje na cześć ich wspólnego przyjaciela Jacka, który przyleciał niedawno z USA... czytaj więcej
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:40

W kolejnym odcinku "Komisji morderstw" zobaczymy uroczystość jubileuszową odbywającą się w nowoczesnych zakładach mięsnych w Ząbkowicach Śląskich. Na pobliskich łąkach ginie pozostawiona tam "na chwilę" 5-letnia córeczka obsługującego jubileusz fotoreportera. W miejscu, gdzie zniknęła, zrozpaczony ojciec znajduje wygrzebany z ziemi szkielet ludzkiej dłoni...
"Komisja morderstw" - TVP1, godz. 21:25

Film akcji z Jasonem Stathamem w roli głównej. Frank Martin jest najlepszy w swoim fachu. Jest byłym agentem służb specjalnych, który zarabia na życie jako transporter, który na zlecenie dostarcza dowolny ładunek pod wskazany adres. Frank przenosi się z francuskiej Riwiery do Miami na Florydzie, gdzie na prośbę przyjaciela zostaje kierowcą bogatej rodziny Billingsów.
"Transporter II" - Polsat, godz. 21:35

Wstrząsająca, zrealizowana z ogromnym rozmachem, ekranizacja rosyjskiej kampanii wojennej w Afganistanie. Wielki hit w Rosji: w ciągu dwóch pierwszych tygodni wyświetlania film obejrzało 3,8 mln widzów! Rok 1988. Młodzi żołnierze sowieckiej armii przeniesieni zostają z obozu szkoleniowego w samo centrum wojennej zawieruchy w Afganistanie. Tam otrzymują zadanie utrzymania wzgórza 3234, jednak wyniszczające ataki partyzantów afgańskich dziesiątkują oddział. Zdesperowani żołnierze błagają dowództwo o pomoc. Odsiecz jednak nie nadchodzi. Skazani są tylko na siebie.... Film oparty na prawdziwej historii.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Dziewiąta kompania" - TVN7, godz.22:20

13-letnia Malala Yousafzai stała się symbolem dla milionów dziewcząt na całym świecie, kiedy wystąpiła do talibów z oficjalnym żądaniem respektowania jej prawa do edukacji. Jej wieloletnia aktywność w mediach pakistańskich i światowych i walka o prawo kobiet do nauki sprowokowały bezwzględny atak. Ranna w głowę, przechodziła trudną rekonwalescencję przez wiele lat. W 2014 r. uzyskała pokojową Nagrodę Nobla, stając się najmłodszą laureatką w historii.
"Malala - dziewczyna z raju" - TVP2, godz. 22:55

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×