Program TV na wtorek, 14.07.2020. Co obejrzeć we wtorek, 14 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na wtorek, 14.07.2020 - co dziś w telewizji? Filmy takie jak: "Batman Forever", "W sieci kłamstw" i "Ghost in the Shell" oraz seriale. Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 14 lipca 2020 roku!

Multimedia

Program tv na wtorek, 14 lipca 2020 r.:

Film oparty na kultowej mandze i anime pod tym samym tytułem. Major do zadań specjalnych, jedyna taka na świecie cyborgiczna hybryda człowieka i robota (Scarlett Johansson), stoi na czele elitarnej jednostki Section 9, specjalizującej się w walce z najniebezpieczniejszymi przestępcami. Section 9 czeka największe wyzwanie w historii jednostki. Stanie przed obliczem wroga, którego jedynym celem jest wymazanie postępów technologii wirtualnej firmy Hanka Robotics.
"Ghost in the Shell" - Polsat, godz. 20:00

Stephanie (Katherine Heigl) jest młoda i piękna, ale brakuje jej pieniędzy. Musi zarobić, żeby spłacić długi i wykupić samochód, ale nie może znaleźć sensownej pracy. Zwraca się z prośbą o pomoc do kuzyna i dzięki niemu podejmuje pracę jako łowczyni nagród. Musi schwytać faceta podejrzanego o zabicie policjanta; niestety, okazuje się, że to chłopak, w którym podkochiwała się w czasach szkolnych…
"Jak upolować faceta?" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Sierżant marines James Dunn został niesłusznie oskarżony o zamordowanie przełożonego podczas wojny w Iraku. Skazano go na śmierć. Szansą dla żołnierza stało się wstąpienie do oddziałów specjalnych, taką propozycję przedstawił mu pułkownik Casey. Pierwszym zadaniem Jamesa miało być zlikwidowanie biznesmena nielegalnie handlującego bronią. Ale w trakcie wypełniania misji Dunn zorientował się, że padł ofiarą manipulacji. W zamachu zginęła żona prezydenta towarzysząca biznesmenowi. Została zastrzelona, mimo że Dunn nie zdążył oddać strzału.
"Poszukiwany" - TVN7, godz. 20:00

Mirka, dziewczyna z owianej złą sławą warszawskiej Pragi, w przeciwieństwie do większości przyjaciół ukończyła studia prawnicze i właśnie rozpoczyna pracę. Jej pierwsza sprawa dotyczy rodzinnego podwórka, a dokładnie pewnej starej kamienicy, której mieszkańcy znaleźli się w opałach. Dziewczyna wie, że tylko na nią mogą liczyć i dlatego zrobi wszystko, żeby ich nie zawieść. Sprytna Mirka z pomocą wuja bierze udział w mistyfikacji, o jaką nigdy by siebie nie podejrzewała.
"Złoty środek" - TVP2, godz. 20:10

Były dziennikarz jest agentem CIA. Wraz z innymi agentami udaje się do Jordanii, gdzie ma wraz z miejscowymi służbami specjalnymi schwytać prominentnego działacza Al. Kaidy, który przygotowuje kolejny zamach terrorystyczny na Stany Zjednoczone.
"W sieci kłamstw" - TVN, godz. 21:00

Zostaje uprowadzona 13-letnia dziewczynka - Meksykanka Adriana, która staje się przedmiotem aukcji i żywym towarem, który ma trafić do USA. Wraz z nią są przetrzymywane inne kobiety i dzieci. Na trop porwanych trafia brat Adriany, który wraz z zaprzyjaźnionym policjantem rusza w pościg za ukochaną siostrą.
"Handel" - Stopklatka TV, godz. 21:55

Chiara szuka winnego śmierci siostry. Dzieci odkrywają, że ich ojciec został aresztowany w związku z zabójstwem Eleny. Chiara nie wierzy w jego winę. Trop prowadzi do młodego malarza, który miał obsesję na punkcie Eleny. Mimo wcześniejszych wątpliwości Chiara podejmuje decyzję, że będzie bronić Roberta w sprawie zabójstwa jej siostry.
"Siostry" odcinek 6. - TVP2, godz. 22:05

Batman i Robin muszą się zmierzyć z Dwiema Twarzami i Człowiekiem-Zagadką. Pomaga im piękna pani psycholog. W filmie Joela Schumachera występują takie gwiazdy kina, jak Val Kilmer, Tommy Lee Jones, Jim Carrey i Nicole Kidman.
"Batman Forever" - TVN7, godz. 22:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 14.07.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×