Program TV na wtorek, 18.09.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 18.09.2018? W programie TV na dziś m.in. mecz Kuba - Polska na Mistrzostwach Świata w siatkówce mężczyzn, "Wróg numer jeden", "Na dobre i na złe", "Ameryka Express", "Disco polo" i "New York Taxi". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 18 września 2018!

Multimedia

Program tv na wtorek, 18 września 2018 r.:

Pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść o piątce żołnierzy elitarnej jednostki sił specjalnych, którzy zostają wysłani z misją do boliwijskiej dżungli. Tam okazuje się, że padli ofiarą zdrady. Clay, Jensen, Roque, Pooch i Cougar, członkowie amerykańskiej jednostki sił specjalnych, zostają wysłani z tajną misją do Boliwii. Na miejscu okazuje się, że padli ofiarą zdradzieckiej intrygi, uknutej przez potężnego i tajemniczego wroga o imieniu Max. Gdy cudem udaje im się wyjść cało z opresji, postanawiają dowiedzieć się, dlaczego wysłano ich na pewną śmierć. Uznani za zmarłych żołnierze chcą zemścić się za doznane krzywdy i odzyskać dobre imię.
"Drużyna potępionych" - TVN7, godz. 20:00

Serial kryminalny przeniesie widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych. Jak wiadomo, przestępstwo doskonałe nie istnieje. Po każdej zbrodni zostaje ślad! Bywa widoczny gołym okiem, czasami można go odkryć tylko za pomocą zaawansowanych metod kryminalistycznych lub dzięki intuicji i niezwykłej spostrzegawczości ekspertów ze specjalnie stworzonego Centralnego Wydziału Śledczego. I to właśnie tam osadzona jest dynamiczna akcja serialu "Ślad". We Wrocławiu działa seryjny porywacz i zabójca dzieci... czytaj więcej
"Ślad" - Polsat, godz. 20:05

Świat niedalekiej przyszłości, Johannesburg. Policyjne roboty do zadań specjalnych strzegą porządku w zmagającym się z przestępczością mieście. Tłumią zamieszki i pacyfikują uliczne gangi. Pewnego dnia jedna z maszyn, Chappie, zostaje skradziona i przeprogramowana przez gangsterów. Resetują oni jej dotychczasową pamięć i uczą wszystkiego od nowa. Poczciwy robot nie jest świadomy zła, jakie wyrządza. Bierze udział w napadach rabunkowych i innych nielegalnych akcjach. Władze widzą w nim ogromne zagrożenie i zrobią wszystko, żeby nad nim zapanować.
"Chappie" - TV4, godz. 21:00

Bogna wymusza na Artmanie zaangażowanie się w leczenie pacjenta VIP. Jan nie może jej odmówić... Michał przekonuje Annę, że nowa ordynator pozbyła się go ze szpitala celowo. Uważa, że jego "śledztwo" w sprawie pacjenta z wyciętym fragmentem wątroby, miało z tym związek. Leśniewska podchodzi ostrożnie do tej spiskowej teorii. Jednak w szpitalu zaczepia Bognę i pyta wprost skąd ta wiedziała o chorobie Michała. Mróz, zaskoczona pytaniem, nieprzyjemnie zbywa Annę... czytaj więcej
"Diagnoza" - TVN, godz. 21:30

Jest rok 180 n.e. Imperium rzymskie w rozkwicie. Umierający cesarz Marek Aureliusz, powierza swemu zwycięskiemu generałowi Maximusowi ostatnie zadanie. Ma on nie dopuścić, aby syn cesarza, Kommodus, przejął władzę. Kommodus uprzedza wszelkie próby pozbawienia go tronu. Zabija ojca i obwołuje się cesarzem. Następnie usiłuje zmusić generała Maximusa do złożenia sobie przysięgi wierności. Gdy ten odmawia, cesarz wydaje na niego i jego rodzinę wyrok śmierci. Maximus ucieka, lecz jego żona i syn zostają zamordowani. Odtąd każdy dzień w życiu Maximusa będzie milowym krokiem ku upragnionej zemście.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Gladiator" - TV Puls, godz. 21:55

Brian Kessler i Carrie Launghlin postanawiają zebrać materiał do książki o najgorszych mordercach w dziejach Ameryki. Zanim dotrą do Kalifornii, odwiedzą domy najbardziej poszukiwanych morderców i miejsca ich zbrodni. Jedyny problem stanowią pieniądze. Potrzebują więc kogoś, kto wybierze się z nimi, wnosząc swój wkład finansowy. Early, wielokrotny przestepca, ma już dość właściciela przyczepy, w której mieszka i kuratora, usiłującego znaleźć mu zajęcie; przypadkowo natyka się na ogłoszenie, dające mu szansę wymarzonej ucieczki. Razem ruszają w drogę, na przejażdżkę, której nigdy nie zapomną.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Kalifornia" - Stopklatka TV, godz. 22:00

Zobacz galerię

Maja Ostaszewska o "Diagnozie"

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 18.09.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×