Program TV na wtorek, 18.12.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 18.12.2018? W programie TV na dziś m.in. "Na Wspólnej", "M jak miłość", "Kandydat", "Włoska robota", "Oczy anioła", "Kroll" i "Bank". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 18 grudnia 2018!

Multimedia

Program tv na wtorek, 18 grudnia 2018 r.:

Podczas wojny w Zatoce Perskiej oddział amerykańskich żołnierzy pod dowództwem kapitana Bena Marco wpada w zasadzkę. Sierżant Raymond Shaw ratuje ich z opresji. Po powrocie do domu Marco robi karierę w wojsku. Shaw zaczyna interesować się polityką i jako bohater wojenny zostaje kandydatem do fotela wiceprezydenta. Niespodziewanie do Shawa odzywa się Marco, którego niepokoją sny podobne do koszmarów innego członka oddziału. Marco podejrzewa, że podczas rzekomej niewoli żołnierze zostali poddani praniu mózgów.
"Kandydat" - TVN7, godz. 20:00

Dziś ślub Darka i Anety. Panna młoda wzywa Kasię - potrzebuje ostatnich poprawek przy sukni ślubnej. Tym samym Bergówna jest zmuszona obserwować swojego ukochanego w objęciach innej… Czy to wytrzyma?! Olszewska widzi, że Roman się stacza - zmusza go do wizyty u terapeuty. Ten każe Hofferowi zrobić listę rzeczy, które go denerwują. Roman ją pisze - na czele jej jest… Honorata! Przypadkiem żona czyta listę Hoffera… Kingę budzi sms od Tymona… Rozanielona kobieta odtrąca zaloty Michała! Mąż stawia sprawę na ostrzu noża - czy Kinga go jeszcze kocha?! Co odpowie Brzozowska?
"Na Wspólnej" - TVN, godz. 20:15

Magda wciąż namawia Budzyńskiego, by pojechał z nią do Krakowa na wernisaż Anki - nieświadoma, że jej ukochany miał niedawno z dziewczyną namiętny romans. Z kolei Filarski odkrywa, że Piotrek kupił w tajemnicy mieszkanie, w którym spotyka się z Sandrą. Jest pewien, że Zduński zdradza Kingę. Tymczasem Aga wyznaje w końcu Olkowi, że podczas nocy, którą spędził w jej pokoju, jedynie spał i nie zostali wcale kochankami. Kaja, która od kilku tygodni obserwuje z ukrycia Michała ujawnia się i umawia z pisarzem na spotkanie... czytaj więcej
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Inteligentna i ambitna policjantka Sharon Pogue jest bezgranicznie oddana służbie. Intensywna praca staje się dla niej ucieczką od problemów osobistych. W głębi serca młoda kobieta marzy o prawdziwym uczuciu. Podczas pościgu za uzbrojonym bandytą nieznajomy mężczyzna ratuje Sharon od pewnej śmieci. Gdy poznają się bliżej, rodzi się między nimi uczucie. Ale Catch broni się przed zwierzeniami. Skrywa tajemnicę z przeszłości, która wywołuje bolesne wspomnienia. Sharon powoli zdobywa zaufanie mężczyzny, pomaga mu otrząsnąć się z tragedii.
"Oczy anioła" - TV4, godz. 21:00

Współczesna Wenecja. Charlie Croker i jego gang kradną sztabki złota warte miliony dolarów. Po dotarciu w Alpy szajka ma podzielić łup, lecz jeden z gangsterów, Steve, postanowił zgarnąć wszystko. Strzela do wspólników, zabijając Johna Bridgera. Pozostali przy życiu Charlie, Lyle, Rob i Ear chcą się zemścić i odebrać złoto. Wyruszają tropem Steve'a do Ameryki. By zrealizować plan oszukania byłego kompana, muszą znaleźć osobę, która zastąpi zamordowanego specjalistę od otwierania sejfów. Trafiają do jego córki, Stelli.
"Włoska robota" - TVN, godz. 21:30

Agent Interpolu Louis Salinger wraz z asystentką prokuratora generalnego Eleanor Whitman starają się zdobyć dowody świadczące o przestępczej działalności przedstawicieli jednego z najpotężniejszych banków na świecie. Okazuje się, że władze instytucji brały udział w praniu brudnych pieniędzy, handlu bronią, a także próbowały destabilizować pracę rządów. Śledztwo prowadzi Salingera i Whitman do Berlina, Mediolanu, Nowego Jorku oraz Stambułu. Oboje ryzykują życie, ponieważ podejrzani zrobią wszystko, aby prawda nie wyszła na jaw.
"Bank" - Polsat, godz. 22:05

Gwiazda reklamy chce zerwać z promocją sprzętu sportowego i zająć się diamentami. Aby zdobyć kontrakt w tej branży, mężczyzna zakłada się z szefem, że w ciągu dziesięciu dni rozkocha w sobie nowo poznaną dziewczynę. Wybór pada na Andie, redaktor kobiecego pisma. Ben nie wie, że stał się również obiektem zakładu. Dziennikarka na użytek artykułu podczas dziesięciu randek ma popełnić wszystkie typowe kobiece błędy i w ten sposób zakończyć obiecującą znajomość. Realizacja obu planów okazuje się niezmiernie trudnym zadaniem.
"Jak stracić chłopaka w 10 dni" - TVN Fabuła, godz. 22:15

Młody żołnierz Marcin Kroll ucieka z jednostki. W tym samym czasie zostają znalezione zwłoki innego żołnierza, który powiesił się w łaźni, ponieważ kaprale znęcali się nad nim psychicznie. Chcąc zapobiec skandalowi, dowództwo jednostki rozpoczyna poszukiwania Krolla. Prowadzą je porucznik Arek i kapral Edward Wiaderny, sadystyczny podoficer. Docierają do żony Marcina oraz jego przyjaciela, Kuby. Łączy ich romans, o którym Kroll się dowiedział i dlatego właśnie zdezerterował.
"Kroll" - TVN7, godz. 22:45

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 18.12.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×