Program TV na wtorek, 2.02.2021 roku. Co obejrzeć we wtorek, 2 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na wtorek - dziś w telewizji m.in. "Gangster Squad. Pogromcy mafii", "Człowiek na krawędzi" i nowy odcinek "M jak miłość". Na tym jednak nie koniec. Zobacz program tv na wtorek, 2 lutego 2021 roku!

Multimedia

Program tv na wtorek, 2 lutego 2021 r.:

Marcus Burnett i Mike Lowrey należą do tajnego wydziału antynarkotykowego policji w Miami. W dzień po największym sukcesie - przejęciu heroiny o wartości 100 mln dolarów, przydarza im się największa wpadka: heroina zostaje skradziona z posterunku. Burnett i Lowrey mają zaledwie 3 dni na jej odzyskanie, gdyż zwierzchnicy podejrzewają, że kradzież zorganizował ktoś z oddziału. Walcząc z czasem, śledzą mistrza złodziei, tajemniczego Foucheta. Przestępcę może zidentyfikować jedyny, w dodatku dość kłopotliwy i gadatliwy świadek: piękna Julie Mott.
"Bad boys" - Polsat, godz. 20:05

Sonia czuwa w szpitalu przy ciężko rannym Janku. Piotr znów ma problemy przez Kamilę. Prawniczka przegrywa jedną z prowadzonych spraw i gdy w kancelarii atakuje ją wściekły klient Rykalski - winą za porażkę w sądzie obarcza właśnie Zduńskiego. A gdy w bistro zjawiają się wynajęci przez Rykalskiego bandyci, by dać Piotrowi bolesną nauczkę, na drodze wynajętych mięśniaków staje Paweł...
"M jak miłość" odcinek 1563. - TVP2, godz. 20:55

W Nowym Jorku, w samym centrum miasta, w pobliżu budynku nowojorskiej giełdy, na gzyms na 21 piętrze hotelu wychodzi samotny mężczyzna. Wszystko wskazuje na to, że chce on popełnić samobójstwo. Przyjeżdża policja z negocjatorem, ale mężczyzna chce rozmawiać tylko z konkretną osobą. W głównej roli wystąpił Sam Worthington, znany z "Avatara", "Terminatora - zbawienie" i "Starcia tytanów".
"Człowiek na krawędzi" - TVN, godz. 21:30

Zleceniodawca wynajmuje czwórkę iluzjonistów - mentalistę i hipnotyzera, magika i drobnego kieszonkowca, eskapistkę oraz specjalistę od trików karcianych. Po roku grupa zadziwia publiczność serią rabunków, które odbywają się w trakcie przedstawień. Zostaje obrabowany bank, a skradzione pieniądze spadają z nieba na widzów. Magicy zostają aresztowani. Do sprawy przydzielono agenta FBI Dylana Rhodesa i agentkę Interpolu Almę Dray. Z powodu braku dowodów policja musi uwolnić podejrzanych. Były iluzjonista podejmuje się wyjaśnienia triku.
"Iluzja" - TV Puls, godz. 22;20

Niemiecki lekarz zaprzyjaźnia się z argentyńską rodziną, zatrzymując się w należącym do nich hotelu. Szczególnym zainteresowaniem obdarza córkę małżeństwa, która ma problemy ze wzrostem. Znajomość z czarującym Niemcem niespodziewanie przeradza się w spotkanie z istnym potworem, gdy na jaw wychodzi jego prawdziwa tożsamość…
"Anioł śmierci" - Stopklatka TV, godz. 22:25

Los Angeles, koniec lat czterdziestych XX wieku. Miastem rządzi pochodzący z Brooklynu Mickey Cohen, bezwzględny gangster, który czerpie zyski z prostytucji oraz handlu narkotykami i bronią. Do walki z nim powołana zostaje specjalna grupa policyjna, którą dowodzą doświadczony sierżant John O'Mara i jego partner Jerry Wooters.
"Gangster Squad. Pogromcy mafii" - TVN7, godz. 23:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 2.02.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×