Program tv na wtorek, 2.07.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [HARMONOGRAM DNIA, PROGRAM TELEWIZYJNY]

Przed nami wtorek, 7 lipca 2019 roku. Skusicie się dzisiaj na dobry serial, film czy może przypomnicie sobie dokument "Tylko nie mów nikomu"? Każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na wtorek, 2.07.2019.

Multimedia

Program tv na wtorek, 2.07.2019 r.:

"Znaki" to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. Do małej miejscowości o nazwie Sowie Doły przyjeżdża komisarz Michał Trela (Andrzej Konopka). Ma objąć stanowisko komendanta policji. Ten serial to połączenie gatunków - kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego. Trela razem z nastoletnią córką Niną (Magdalena Żak) zatrzymują się w gospodarstwie agroturystycznym, prowadzonym przez aspirant Adę Nieradkę (Helena Sujecka) i jej męża, Błażeja (Michał Czernecki). Policjant poznaje mieszkańców Sowich Dołów i panujące w miasteczku zwyczaje. Jego niepokój wzbudza Jonasz (Andrzej Mastalerz) - lokalny mistyk, uchodzący za cudotwórcę.
"Znaki" odcinek 1 - Polsat, godz. 20:05

Studentka psychologii Majka Linde nie może dojść do siebie po rozstaniu z żonatym biznesmenem Cezarym. Przyjaciółki Majki zgłaszają ją do telewizyjnego programu "Randka w ciemno". Udział w nim bierze również Karol, z którym Majka poznała się w niefortunnych okolicznościach. Los sprawia, że Majka i Karol wygrywają tygodniowy rejs luksusowym jachtem po Lazurowym Wybrzeżu. W wyprawie towarzyszą im przebojowa dziennikarka Kinga oraz kamerzysta. Zauroczony urodą i osobowością Majki Karol postanawia zdobyć jej serce.
"Randka w ciemno" - TVP2, godz. 20:10

Obiecujący naukowiec popełnia samobójstwo. Pogrzeb staje się okazją do spotkania jego kolegów, absolwentów uniwersytetu w Michigan. Wszyscy należą do pokolenia "dzieci kwiatów". Byli hippisi obecnie mają ponad trzydzieści lat. Okazuje się, że życie zweryfikowało ich dawne ideały. Dziś liczą się nie wolność i miłość, lecz pieniądze, kariera, wygodny dom, drogi samochód i dobrobyt dający poczucie bezpieczeństwa i namiastkę szczęścia. Osiągnęli wszystko, o czym marzyli, tylko nie są w stanie stwierdzić, czy na pewno są szczęśliwi.
"Wielki chłód" - TVP Kultura, godz. 20:20

Tomasz Sekielski prowadzi śledztwo w sprawie pedofilii w polskim kościele. Rozmawia z ofiarami i księżmi, którzy dopuścili się czynów pedofilii i molestowania nieletnich. Dokument, który szokuje prawdą skrywaną przez lata. Tomasz Sekielski w swoim śledztwie dziennikarskim wraca do nieopisanych do tej pory przypadków molestowania przez księży, którzy pełnili wysokie funkcje kościelne. Okazuje się, że mimo wyroków skazujących, słudzy kościelni wracają do czynnej służby i pracy z dziećmi. Szokujące wyznania ofiar i konfrontacje z oprawcami pokazują, że skrzywdzone w młodości dzieci, dźwigają ciężar psychiczny przez całe swoje życie. Jak się okazuje, osoby odpowiedzialne za zbrodnie nie zawsze zostają ukarane.
"Tylko nie mów nikomu" - CANAL+, godz. 21:10

Przed laty May była świadkiem śmierci rodziców, którzy zostali zamordowani przez członków mafijnej rodziny Leonów. Przysięgła wtedy, że sprawcy zostaną ukarani. Próbując zbliżyć się do Leonów, May zostaje kochanką Tomasa, syna bossa kartelu. Któregoś dnia poznaje Raya Quicka, byłego agenta CIA i specjalistę od materiałów wybuchowych, który wycofał się ze służby. Ray ulega urokowi May i zostaje uwikłany w jej plany wyrównania rachunków z Kubańczykami.
"Specjalista" - TVN, godz. 21:30

Bankier z Nowej Anglii Andy Dufresne został niesłusznie oskarżony o zabójstwo żony oraz jej kochanka i skazany na bezterminowy pobyt w ciężkim więzieniu Shawshank. Tylko dzięki pomocy czarnoskórego współwięźnia, Ellisa Boyda "Reda" Reddinga, udaje mu się przeżyć w tym wyjątkowo ponurym miejscu. Pewnego dnia w celi pojawia się nowy więzień, który opowiada, że poprzedni wyrok odsiadywał z zabójcą żony Andy'ego. Dufresne postanawia złożyć apelację, rozważa też plan ucieczki.
"Skazani na Shawshank" - Polsat, godz. 22:15

USA uniezależniły się od zagranicznych dostaw surowców i ropy i wystąpiły z NATO. W krajach arabskich toczą się wojny, spada produkcja ropy. Z powodu zmian klimatycznych Norwegia zaprzestaje wydobywać ropę i gaz. Europie grozi kryzys energetyczny. Członkowie UE wywierają presję na rząd Norwegii, by ta przywróciła wydobycie ropy i gazu do czasu, aż Europa wypracuje inną alternatywę. Kiedy premier odmawia, norweskie platformy wiertnicze zostają zaatakowane przez Rosję. Rząd Norwegii ma dylemat, czy ulec presji i się poddać, czy stawić opór. Premier przekonuje do pokojowego załatwienia sprawy, co w praktyce oznacza okupację rosyjską. Wydarzenia śledzi dziennikarz Thomas Berg...
"Okupowani" odcinek 1 - TVP1, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 2.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×