Program tv na wtorek, 22.05.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [HARMONOGRAM DNIA, PROGRAM TELEWIZYJNY]

Przed nami wtorek, 22 maja 2018 roku. Film, serial czy program rozrywkowy - oto jest pytanie! Na pewno każdy z Was znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto obejrzeć dzisiaj w telewizji i zobaczcie program tv na wtorek, 22.05.2018.

Multimedia

Program tv na wtorek, 22 maja 2018 r.:

Nowojorski policjant Billy Taggart zabija na służbie mordercę i gwałciciela. Dzięki pomocy wysoko postawionych urzędników zostaje uniewinniony, lecz musi zrezygnować z pracy w policji. Mija kilka lat, w trakcie których Taggart jako prywatny detektyw z trudem zarabia na życie. Gdy burmistrz Nowego Jorku Nicholas Hostetler zwraca się do niego ze zleceniem, Taggart nie może odmówić. Hostetler chce dowodów na to, że jego żona, Cathleen, zdradza go.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Władza" - TVN 7, godz. 20:00

Rok 2011. Los Angeles to ostatni bastion ludzi broniących się przed atakiem obcych, którzy zniszczyli największe miasta na świecie. Sierżant piechoty morskiej Michael Nantz i grupa żołnierzy przygotowują się do starcia z nieznanym wrogiem. Chcą uratować szukających schronienia cywilów i ocalić miasto, nim zostanie zrównane z ziemią. Szykuje się bitwa, która zdecyduje o losach ludzkości.
"Inwazja: Bitwa o Los Angeles" - Polsat, godz. 20:10

Hana po śmierci męża mieszka sama. Jej dwaj dorośli synowie czasami odwiedzają ją wraz z żonami i dziećmi. Relacje z najbliższymi nie są idealne, większość spotkań na ogół kończy się kłótnią. Hana szuka sposobu na bycie szczęśliwą kobietą. Gdy spotyka Bronę, silnego, zahartowanego mężczyznę, którego największym hobby jest morsowanie, poznaje nowy świat.
"Kobieta z lodu" - Ale kino+, godz. 20:10

Co się wydarzyło w 1. odcinku? Jak dziewczyny zareagowały na mentorki? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Malcolm jest inteligentnym nastolatkiem marzącym o studiach na Harvardzie. Nietypowe zainteresowania i dobre wyniki w nauce sprawiają, że chłopak jest częstym obiektem żartów kolegów ze szkoły. Gdy podczas jednej z imprez ktoś podrzuca mu do plecaka narkotyki, przyszłość Malcolma staje pod znakiem zapytania.
"Dope" - TVP Kultura, godz. 21:45

Marysia, aby podreperować domowy budżet, zatrudnia się w sklepie u Jóźwiakowej. Mirka popada w depresję. Maciej namawia żonę na adopcję Jowity. Adam chce zamontować w pensjonacie kamery. Tomasz odkrywa, w jaki sposób znalazł się podpis Basi na wekslu. Kuba cały czas szuka dowodów na nielegalną działalność Adama. Niespodziewanie z pomocą przychodzi mu Magda. Do pensjonatu w tym samie czasie przyjeżdżają zawodnicy MMA i dziennikarka (Anna Popek). Anna Popek przeprowadza wywiad z Ewą Stern, która dowiaduje się o złym stanie zdrowia Ivo Wenerta.
"Pensjonat nad rozlewiskiem" - TVP 1, godz. 21:50

Doktor Ryan Stone zostaje zatrudniona przez NASA. Kobieta trafia do zespołu, który zajmuje się naprawą teleskopu Hubble'a. Dowódcą misji jest doświadczony kosmonauta, Matt Kowalski. Niestety, nie wszystko idzie po jego myśli. Prom kosmiczny, którym ekipa przyleciała na orbitę, zostaje zniszczony przez szczątki starego rosyjskiego satelity. Prawie wszyscy członkowie załogi giną. Przy życiu pozostają dr Stone oraz Kowalski. Od tej chwili są zdani tylko na siebie.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Grawitacja" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×