Program TV na wtorek, 22.12.2020. Co obejrzeć we wtorek, 22 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 22.12.2020 roku? W programie TV na wtorek, m.in. "M jak miłość", "Szklana pułapka III", "Góra Dantego", "Zawód szpieg" i "To nie jest kraj dla starych ludzi". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 22 grudnia 2020 roku!

Multimedia

Program tv na wtorek, 22 grudnia 2020 r.:

Harry wraz z żoną bada wulkany. Pracują razem w Ameryce Południowej, gdzie przy erupcji wulkanu żona ginie. Mężczyzna załamany oddaje się całkowicie swojej pracy. Kierownictwo namawia go na urlop, ten jednak nie ma na niego ochoty i jedzie do Cascade Mountains, gdzie istnieją podejrzenia, że Góra Dantego - nieczynny wulkan, budzi się ze snu. Harry przeczuwa, że wulkan wybuchnie, nikt mu jednak nie chce wierzyć.
"Góra Dantego" - TVN7, godz. 20:00

Nowy Jork, odległa przyszłość. Ziemia ma zostać zniszczona przez ogromną kulę ognia, zmierzającą w kierunku planety. Jedynie stary mnich Cornelius wie, jak zapobiec katastrofie. Przy pomocy byłego agenta oraz zjawiskowej Leeloo, przybyszki z innej planety, Cornelius zamierza uratować ludzkość.
"Piąty element" - TV Puls, godz. 20:00

Joan Wilder to wzięta pisarka, która na wieść o tym, że jej siostra została uprowadzona w Kolumbii, postanawia tam pojechać i za wszelką cenę ją odnaleźć. Na miejscu poznaje przystojnego łowcę przygód, który oferuje jej pomoc.
"Miłość, szmaragd i krokodyl" - Stopklatka, godz. 20:00

Tym razem detektyw John McClane musi zmierzyć się z szaleńcem, który terroryzuje Nowy Jork, podkładając bomby w różnych punktach miasta. Terrorysta o imieniu Simon grozi, że zdetonuje kolejne ładunki, jeżeli McClane nie spełni jego żądań. Z pomocą Johnowi przychodzi nieoczekiwanie Zeus, właściciel małego sklepu elektronicznego. Wspólnie tropią psychopatę, który okazuje się być bratem terrorysty, którego McClane zabił w wieżowcu Nakatomi Plaza.
"Szklana pułapka III" - Polsat, godz. 20:05

Lucjan i Barbara Mostowiakowie wychowali czworo dzieci: Marię, Martę, Marka i Małgorzatę. Najstarsza, Maria, z zawodu pielęgniarka, wyjechała z Grabiny do Gródka i z mężem doczekała się synów Piotra i Pawła. Jej siostra, Marta, skończyła studia prawnicze i zamieszkała w Warszawie. Marek i Małgosia, przysparzający rodzicom więcej zmartwień niż starsze rodzeństwo, również podjęli starania o ułożenie sobie życia. Serial przedstawia rozterki bohaterów, ich codzienność, poszukiwanie miłości, problemy oraz zmagania z przeciwnościami losu.
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Reinterpretacja klasycznego filmu Boba Clarka z 1974 r. Riley i jej koleżanki studiują w konserwatywnym Hawthorne College. Są wyzwolone i wojownicze. Wkrótce okazuje się, że tajemniczy prześladowca nęka dziewczyny, jakby chciał sprawić, aby poddały się patriarchalnemu porządkowi panującemu w szkole.
"Czarne święta" - Canal+, godz. 21:05

Rok 1991. Langley w stanie Wirginia. Do siedziby sztabu CIA dociera informacja, że jeden z agentów, Tom Bishop, został aresztowany w Chinach. Jako szpieg zostanie stracony w ciągu 24 godzin. Ze względu na napięte stosunki dyplomatyczne z Chinami agencja postanawia nie ingerować i poświęcić życie pechowego agenta. Mentor i przyjaciel Bishopa, Nathan Muir, decyduje się ratować Toma na własną rękę.
"Zawód szpieg" - TVN, godz. 21:35

Samotna matka, podejmuje pracę w klubie nocnym w Miami. Rozbiera się na scenie by zarobić pieniądze i nie stracić opieki nad dzieckiem. Jej taniec przyciąga uwagę przesiadującego tam kongresmana. Niestety, mężczyzna jest bardzo natrętny. Nie powstrzyma się przed niczym - nawet przed morderstwem - by ją zdobyć.
"Striptiz" - TVN Fabuła, godz. 22:25

Llewelyn Moss jest weteranem wojny w Wietnamie, spędzającym całe dnie na polowaniach. Pewnego razu niedaleko granicy z Meksykiem mężczyzna znajduje kilka ciał, paczki z heroiną oraz walizkę z dwoma milionami dolarów. Niewiele myśląc, postanawia zabrać pieniądze i uciec. W pogoń za nim rusza psychopatyczny płatny zabójca Anton Chigurh. Moss potrafi jednak umiejętnie zacierać za sobą ślady.
"To nie jest kraj dla starych ludzi" - Polsat, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 22.12.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×