Program tv na wtorek, 24.07.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [HARMONOGRAM DNIA, PROGRAM TELEWIZYJNY]

Przed nami wtorek, 24 lipca 2018 roku. Na jaki film, serial lub program macie dzisiaj ochotę? Jeżeli nie wiecie, to my wam pomożemy! Sprawdźcie, co warto obejrzeć dzisiaj w TV! Prezentujemy program telewizyjny na wtorek, 24.07.2018.

Multimedia

Program telewizyjny na wtorek, 24 lipca 2018 r.:

Dwoje 30-latków spędza ze sobą kilka nocy podczas oczekiwania na zabieg usunięcia ciąży. Ona jest pogrążającą się w depresji i alkoholizmie nauczycielką. On zarabia na życie handlem marihuaną. Ona spędza wieczory przed telewizorem. On w tym czasie pali konopie z kolegami Wojtkiem i Lukasem. Mężczyźni szukają czegoś, co sprawi, że poczują się lepiej. On i ona przez całe życie uciekali od odpowiedzialności. Teraz są zmuszeni podjąć decyzję, która może zmienić ich życie. W trakcie kilku dni i nocy zaczynają dostrzegać szansę na zmianę.
"Krępujące zdjęcia z rodzinnego albumu, czyli zniszczona wątroba i złamane serce" - Canal+ Film, godz. 20:00

Po śmierci Jean pogrążony w rozpaczy Wolverine zamieszkuje w górach Alaski, by cierpieć z dala od ludzi. Pewnego dnia odnajduje go Yukio, posłanka umierającego pana Yashidy, któremu Logan uratował życie podczas II wojny światowej. Jeden z najbogatszych ludzi w Japonii chce się pożegnać z wybawcą i podarować mu wyjątkowy prezent. Wolverine wplątuje się w skomplikowaną intrygę rodzinną. Gdy próbuje ochronić przed yakuzą wnuczkę Yashidy, Mariko, zostaje pozbawiony umiejętności szybkiej regeneracji. Budzą się w nim zapomniane uczucia.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Wolverine" - Polsat, godz. 20:10

Po przeżyciach w Rosji filadelfijski champion Rocky Balboa postanawia na zawsze wycofać się z ringu. Aby pokryć długi, sprzedaje majątek. Udaje mu się ocalić jedynie klub. Wraz z żoną Adrian i synem przenoszą się do najuboższej dzielnicy Filadelfii. Rocky junior boleśnie odczuwa zmianę miejsca zamieszkania. Tymczasem Rocky przygarnia młodego utalentowanego boksera Tommy'ego Gunna. Zostaje jego trenerem. Z powodu Tommy'ego dochodzi do nieporozumień między ojcem i synem, który czuje się zaniedbywany. Chłopak popada w złe towarzystwo.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Rocky V" - TVP 2, godz. 20:40

Frank Dux porzuca karierę wojskową i wyjeżdża do Hongkongu na zawody kumite. Na miejscu zaprzyjaźnia się z Amerykaninem, który uczestniczył już w rozgrywkach i pomaga mu zorientować się w regułach tej nielegalnej gry. Franka zaczynają prześladować agenci służb specjalnych, którzy chcą go zmusić do współpracy. Zaczyna się nim także interesować dziennikarka zamierzająca napisać artykuł o zakazanych walkach. Frank stopniowo zwycięża pojedynki, by stanąć do ostatecznej rozgrywki z silnym i niezwyciężonym rywalem o imieniu Chong Li.
"Krwawy sport" - TVN, godz. 21:35

Andy Campbell jest spokojnym nauczycielem języka angielskiego. Ostatniego dnia roku szkolnego próbuje się uporać z narastającymi problemami zawodowymi i osobistymi. Na dodatek wywołuje gniew współpracownika, Rona Stricklanda. Silny i budzący respekt mężczyzna wyzywa nieporadnego Andy'ego na pojedynek. Informacja o bójce roznosi się po szkole z prędkością błyskawicy.
"Ustawka" - HBO, godz. 21:55

Do miasteczka Ederly, istniejącego poza czasem, na granicy jawy i snu, przybywa konserwator zabytków Słow. Ma on do wykonania zlecenie w lokalnym kościele. Mieszkańcy zaczynają osaczać bohatera. Pokusa, by uległ i wyzbył się swojej tożsamości, jest bardzo silna. Niezdecydowanie Słowa niepokoi i bawi zarazem.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Ederly" - Ale kino+, godz. 22:15

Zobacz galerię

TOP5 filmów o superbohaterach

Sprawdź aktualny program telewizyjny na wtorek, 24.07.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×