Program tv na wtorek, 26.03.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [HARMONOGRAM DNIA, PROGRAM TELEWIZYJNY]

Przed nami wtorek, 26 marca 2019 roku. Dzisiaj czeka na was doskonała uczta filmowa! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na wtorek, 26.03.2019.

Multimedia

Program tv na wtorek, 26.03.2019 r.:

Rok 1966. Czterej uczniowie prowincjonalnego technikum zafascynowani są muzyką Beatlesów, ich sposobem bycia i ubierania się. Przyjmują też pseudonimy: John, Paul, George i Ringo. Kiedy nauczyciel przyłapuje jednego z nich - Johna - na całowaniu się z dziewczyną, wybucha skandal. Ania ucieka z internatu i znajduje schronienie u ciotki Ringa, który zakochuje się w dziewczynie. Gdy jednak widzi ją wchodzącą do domu nauczyciela, myśli, że Ania go zdradza i usiłuje popełnić samobójstwo.
"Yesterday" - Kino Polska, godz. 20:00

Bryan Mills to emerytowany agent CIA, któremu udało się uwolnić porwaną przez albańskich gangsterów córkę, Kim. Po latach starań ojciec nawiązał z nią bliski kontakt. Zaczął ją szkolić, aby radziła sobie w sytuacjach zagrożenia. Chcąc odbudować więzy rodzinne, wraz z byłą żoną, Lenore, i córką Bryan organizuje wakacje w Stambule. Tam zostają porwani przez ludzi Murada, szukającego zemsty za zabicie syna. Kim udaje się uciec. Ścigana przez bandytów kobieta pomaga uwolnić się ojcu, który bezlitośnie rozprawia się z porywaczami żony.
"Uprowadzona" - Polsat, godz. 20:05

Joanna Eberhart, najmłodszy prezes w historii stacji EBS, traci pracę. Nie mogąc się uporać z ciężarem porażki, trafia do szpitala z załamaniem nerwowym. Jej mąż jest przekonany, że lekarstwem na skołatane nerwy będzie wyprowadzenie się z Nowego Jorku. Eberhartowie zamieszkują w małym miasteczku Stepford w stanie Connecticut, w którym wszystko wydaje się perfekcyjne, łącznie z tutejszymi kobietami - wspaniałymi gospodyniami domowymi. Joanna i jej przyjaciele nie podejrzewają, że przemiana w idealną panią domu wkrótce stanie się ich udziałem.
"Żony ze Stepford" - ale kino +, godz. 20:10

Pan Brooks, przykładny mąż i ojciec, szanowany obywatel nagrodzony tytułem "Człowieka roku" w Portland, prowadzi podwójne życie. Pod maską człowieka bez skazy skrywa mordercze instynkty. Dzięki nieposzlakowanej opinii, sprytowi i inteligencji pozostaje poza podejrzeniem. Od ostatniego zabójstwa mijają dwa lata. Brooks, popychany do działania przez sadystyczne alter ego, znów uderza, zabijając parę kochanków. Tym razem zostaje zauważony i sfotografowany przez podglądacza, który zaczyna go szantażować. Na trop zabójcy wpada detektyw Atwood.
"Mr Brooks" - TVN 7, godz. 21:00

Kurt Sloane pomścił śmierć brata i przysiągł, że nigdy nie wróci do Tajlandii. Rok później zostaje podstępem schwytany i przewieziony do Bangkoku. Trafia do więzienia. Tajemniczy Thomas Moore chce, by Kurt stoczył walkę z zawodnikiem o imieniu Mongkut. Jeśli Sloane się zgodzi, odzyska wolność i zdobędzie dwa miliony dolarów. Początkowo Kurt odmawia. By zmusić go do udziału w pojedynku, Moore zleca porwanie żony Sloane'a. Kurt przygotowuje się do walki, przechodząc rygorystyczne szkolenie u mistrza sztuk walki, Duranda.
"Kickboxer: Odwet" - CANAL+, godz. 21:00

Samochód Anny po wypadku jest poważnie uszkodzony. Jednak ani Leśniewskiej ani Wolskiemu nie stało się nic poważnego. Pogarsza to jednak ogólny stan Michała - mężczyzna przez ostatnie przeżycia i głód opiatowy nie może zmrużyć oka. Jego wygląd i słabą formę zauważa sam Artman, który pozorując troskę, wypytuje o niego Annę. Z nową rzeczywistością nie radzi sobie także matka zmarłego Igora - kobieta została przewieziona do ośrodka psychiatrycznego.
"Diagnoza", odcinek 5, sezon 4 - TVN, godz. 21:30

Ida jest fryzjerką, która zmaga się z groźną chorobą. Kiedy wydaje się, że wszystko idzie ku dobremu, kobieta odkrywa, że mąż zdradza ją z dużo młodszą koleżanką z pracy. Philip z kolei to stąpający mocno po ziemi angielski biznesmen. Mężczyzna wiele lat temu stracił żonę i wciąż nie może się z tym pogodzić. Okazuje się, że córka Idy i syn Philipa planują się pobrać. Ich rodzice poznają się w drodze do Włoch, gdzie ma się odbyć wesele.
"Wesele w Sorrento" - TVP Kultura, godz. 23:15

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 26.03.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×