Program TV na wtorek, 26.06,2018. Co obejrzeć w telewizji? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 26.06.2018? W programie TV na dziś m.in. "Na Wspólnej", "Patriota", "Rocky III", "Gracz", "Zakładnik z Wall Street". Przed nami także ostatnie grupowe starcia kolejnych drużyn na Mundialu 2018 w Rosji. Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 26 czerwca 2018!

Multimedia

Program tv na wtorek, 26 czerwca 2018 r.:

Trwa Mundial w Rosji! Zobacz plan transmisji wszystkich meczów! Kiedy oglądać?Zobacz więcej

Krewki paryski glina, Hubert Fiorentini, nokautuje na dyskotece syna szefa policji. Zostaje wysłany na przymusowy urlop. Dostaje informację, że czeka na niego w Japonii spadek. Zostawiła go Miko, ukochana Huberta, która odeszła od niego 20 lat temu. Spadkiem jest parę milionów dolarów i dwudziestoletnia córka Yumi, która nie zna ojca, ale uważa, że jest on łajdakiem. Twardy glina zupełnie nie wie, jak poradzić sobie z dziewczyną i długo nie przyznaje się, kim jest. Na Yumi poluje jednak mafia japońska, a Hubert odkrywa, że Miko została zamordowana. Teraz policjant jest w swoim żywiole.
"Wasabi: Hubert zawodowiec" - TV Puls, godz. 20:00

Annie Walker, przeżywająca trudny okres trzydziestoparolatka, ma zostać honorową druhną na ślubie najlepszej przyjaciółki. Postawiona w nowej sytuacji, pragnie jak najlepiej wywiązać się z powierzonego zadania. Niestety, na drodze staje jej inna druhna, Helen, która chce zająć miejsce Annie. Jedną z planowanych atrakcji ma być wieczór panieński w Las Vegas.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Druhny" - TVN Fabuła, godz. 20:00

W koloniach dogasa właśnie wojna z Francuzami i krwawe starcia z Indianami. Benjamin Martin, który brał udział w tych walkach, pragnie teraz spokoju, tęskni za życiem rodzinnym. Wraca na swoją farmę, zajmuje się gospodarstwem, jako wdowiec samotnie dogląda siedmiorga dzieci. Ale w 1776 r. konflikt zbrojny wybucha na nowo, gdy Brytyjczycy chcą sobie całkowicie podporządkować 13 amerykańskich kolonii. Natrafiają jednak na opór: Amerykanie czują się już bowiem odrębnym narodem i brytyjskie zwierzchnictwo postrzegają jako okupację. Początkowo jednak Benjamin podczas głosowania opowiada się przeciw powszechnej mobilizacji i wojnie z Wielką Brytanią. Tylko jego najstarszy syn, Gabriel, zaciąga się na ochotnika i przez dwa lata walczy z Brytyjczykami.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Patriota" - Polsat, godz. 20:10

Agnieszka przeprowadza własne śledztwo w sprawie śmierci Ludwiki – nie mieści jej się w głowie, że Rafał mógł zabić matkę. Tymczasem Sobczak… nie chce, żeby Olszewska go reprezentowała! Agnieszka domyśla się, że stoi za tym Hebel. Bruno atakuje Michela - zamiast jechać do Sandry, Gawriłow zgrywa gwiazdora! Między kumplami dochodzi do ostrej kłótni. Natasza widzi, że Michela coś gryzie. Kiedy dowiaduje się, że Sandra wyjechała, sprytnie zaczyna mącić chłopakowi w głowie. Antoni oświadcza Romanowi, że myśli o powrocie na Ukrainę - nie czuje się w Polsce zbyt dobrze... czytaj więcej
"Na Wspólnej" - TVN, godz. 20:15

Rocky Balboa jest szczęśliwy w małżeństwie. Razem z ukochaną Adrian i synkiem mieszka w komfortowym domu w rodzinnej Filadelfii. Resztę życia ma zamiar spędzić spokojnie, bez stresów, u boku rodziny. Otoczony luksusami nie musi martwić się o pieniądze, na zwycięskich walkach zbił fortunę. Jest szanowany i podziwiany, nie słabnie zainteresowanie mediów jego osobą. Dziesięciokrotny obrońca tytułu mistrza wciąż jest łakomym kąskiem dla szukających sensacji fotoreporterów. Rodzinną sielankę Rocky'ego zakłóca łaknący zwycięstwa bezwzględny Clubber Lang (Mr. T), który wyzywa go do walki o tytuł mistrza. Chociaż trener Mickey uważa, że Balboa utracił dawną formę i powinien z godnością odejść na emeryturę, ten, ku ogromnej radości miłośników boksu, przyjmuje wyzwanie.
"Rocky III" - TVP2, godz. 22:15

Lee Gates, zwany "guru Wall Street", prowadzi popularny telewizyjny show, w którym doradza ludziom, jak i w co inwestować pieniądze. Producentką programu jest Patty Fenn. Pewnego dnia do studia nadawanej na żywo audycji wpada niespodziewanie Kyle Budwell, który za sprawą wskazówek Lee stracił dorobek całego życia. Zdesperowany mężczyzna terroryzuje ekipę, grożąc, że zabije prowadzącego, jeśli akcje, w które zainwestował, nie pójdą do góry w ciągu doby. Publiczność zamiera z przerażenia, a oglądalność show rośnie w rekordowym tempie. Trzymający w napięciu thriller z gwiazdorską obsadą, sprawnie wyreżyserowany przez dwukrotnie nagrodzoną Oscarem Jodie Foster.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Zakładnik z Wall Street" - Polsat, godz. 23:50

Zobacz galerię

TOP5 seriali Netfliksa

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 26.06.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×