Program TV na wtorek, 28.08.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 28.08.2018? W programie TV na dziś m.in. "Bad Boys II", nowy odcinek serialu "Barwy szczęścia", "Fatalna namiętność", "Dla niej wszystko" i "Raport mniejszości". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 28 sierpnia 2018!

Multimedia

Program tv na wtorek, 28 sierpnia 2018 r.:

Agent wydziału do walki z narkotykami, Phil Broker, uczestniczy w aresztowaniu bossa, Danny'ego Turrie, i w strzelaninie zakończonej śmiercią syna gangstera. Po przejściu na emeryturę Broker przeprowadza się z córką do małej miejscowości w Luizjanie. Drobny incydent w szkole dziewczyny sprawia, że Phil znajduje wroga w uzależnionej siostrze producenta i dilera narkotyków, Gatora. Próbuje załagodzić narastający konflikt, ale Gator widzi możliwość wzbogacenia się. Postanawia wydać byłego agenta żądnemu zemsty Danny'emu.
"W obronie własnej" - TV Puls, godz. 20:00

Mike Lowrey i Marcus Burnett prowadzą akcję, której celem jest niedopuszczenie do przerzucenia gigantycznego transportu ecstasy. Przypadkiem odkrywają siatkę zaangażowanych w narkobiznes osób, na czele której stoi bezwzględny Kubańczyk, Johnny Tapia, gotów zrobić wszystko, aby tylko rozszerzyć wpływy swojego imperium i przejąć kontrolę nad nielegalnym rynkiem w mieście. Tymczasem Mike zakochuje się w pięknej siostrze Marcusa - Syd. Policjanci odkrywają wkrótce, że jest ona tajną agentką wydziału antynarkotykowego. Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy Syd wpada w kłopoty. Marcus i Mike, by ochronić Syd stają do walki z narkotykowym bossem, wykorzystując często metody nie do końca zgodne z prawem...
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Bad Boys II" - Polsat, godz. 20:05

Zosia i Piotr przekazują Umińskiej wiadomość od przebywającego w areszcie Chowańskiego, w której mężczyzna prosi ją o dokończenie dzieła. Wkrótce Alicja zakrada się do szpitala, gdzie w śpiączce leży Krzepiński pilnowany przez policjanta. Aldona zauważa smutek na twarzy Tadeusza i próbuje dowiedzieć się, co mu dolega. Ksiądz wyjawia Grzelakowej, że przeżywa kryzys powołania. Duchowny szuka kontaktu z Cariną. Przed powrotem do Warszawy Klara i Hubert z Marysią idą na ostatni spacer, w trakcie którego gubią drogę. Tymczasem pogoda w górach szybko się zmienia, zaczynają schodzić lawiny... czytaj więcej
"Barwy szczęścia" - TVP2, godz. 20:10

John Brennan, wykładowca języka angielskiego w college'u, wiedzie spokojne życie u boku żony, Lary, która z powodzeniem łączy ambicje zawodowe z obowiązkami rodzinnymi. Pewnego dnia ich uporządkowany świat ulega zniszczeniu. Lara zostaje aresztowana i oskarżona o zamordowanie przełożonej. John wierzy w niewinność żony, choć dowody poważnie ją obciążają. Kobieta zostaje skazana na długoletnie więzienie. John dochodzi do wniosku, że musi zorganizować jej ucieczkę. Z pomocą byłego przestępcy konstruuje precyzyjny plan działania.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Dla niej wszystko" - TVN, godz. 21:30

Serial HBO na motywach powieści Stephena Kinga. Fikcyjne miasteczko Castle Rock w stanie Maine często pojawia się w powieściach Stephena Kinga. To właśnie tam toczy się akcja powieści Cujo, To i Sklepik z marzeniami. W opowiadaniach Ciało, Rita i Skazani na Shawshank znajdujemy liczne odniesienia do tego tytułowego miasteczka albo ich akcja w nim się zawiązuje. Utrzymany w konwencji horroru psychologicznego serial Castle Rock jest thrillerem, który w oryginalny sposób łączy znane tematy i motywy z powieści Kinga oraz wątki pojawiające się w najbardziej kultowych i popularnych powieściach tego pisarza.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ SERIALU
"Castle Rock" - HBO, godz. 21:35

Jack Moore doradca wielkiego koncernu zajmującego się mediami przybywa do Pekinu by podpisać z władzami umowę dotyczącą łączności satelitarnej. Kiedy po udanej transakcji Moore wraca do hotelu, zaprasza do pokoju piękną młodą dziewczynę. Ranek przynosi jednak niemiłą niespodziankę. Okazuje się, że dziewczyna nie żyje, a Moore oskarżony zostaje o jej zamordowanie. Od tej pory Jack liczyć może już tylko na siebie. Nie będzie to łatwe w państwie, które za zbrodnie takie jak Jacka skazuje na karę śmierci, a wyrok wykonuje po tygodniu. Jedyną osobą, która postanawia dojść prawdy jest Shen Yuelin przydzielona Jackowi jako adwokat z urzędu. Obydwoje muszą rozwikłać zagadkę do procesu, którego wynik jest z góry przesądzony.
"Fatalna namiętność" - TVP2, godz. 21:55

Rok 2054. W Waszyngtonie przestępców chwyta się, zanim popełnią zbrodnię. Jest to możliwe dzięki Agencji Prewencji Departamentu Sprawiedliwości, w podziemiach której pracuje troje jasnowidzów, utrzymywanych w stanie śpiączki. Jej szefem jest detektyw John Anderton. Mężczyzna jest bardzo samotny - przed sześciu laty stracił synka i rozstał się z żoną. Pewnego dnia z łowcy staje się ofiarą - według jednej z przepowiedni za 36 godzin Anderton ma zabić nieznanego sobie mężczyznę. W tych okolicznościach pozostaje mu tylko ucieczka.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Raport mniejszości" - TVN7, godz. 22:20

Dziennikarka prowadzi niebezpieczną grę, by zdemaskować mordercę swojej przyjaciółki. Dziennikarka śledcza Rowena Price podejrzewa, że za śmiercią jej przyjaciółki stoi ważna osobistość ze świata reklamy, Harrison Hill. Aby to udowodnić, postanawia przeniknąć do jego środowiska. Z pomocą zauroczonego w niej asystenta zostaje Katheriną, pracownicą agencji Hilla, oraz Weroniką - kobietą, która prowadzi z nim internetowy flirt. Sprawy komplikują się, gdy niespodziewanie odkrywa, że nie tylko ona zmienia swoją tożsamość. Od tej chwili rozpoczyna desperacką walkę o życie... Mroczny thriller psychologiczny o ogromnej sile kłamstwa i jego konsekwencjach. To opowieść o świecie, w którym każdy ma coś do ukrycia, każdy odgrywa jakąś rolę i próbuje manipulować innymi.
"Ktoś całkiem obcy" - Polsat, godz. 23:15

Zobacz galerię

Nowe odcinki "Barw szczęścia" już w TV!

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 28.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×