Program tv na wtorek, 29.03.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Święta skończono, czas powrócić do rzeczywistości... a lekiem na całe zło jest telewizja! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji!

Multimedia

Andrzej, 30-letni policjant z Warszawy, po rodzinnym dramacie przeprowadza się do Żłobisk nieopodal Dukli w Beskidzie Niskim. Miejscowość rządzi się własnymi prawami. Komendant policji nie zmienił się od lat, mężczyźni przesiadują w barze nad kuflem piwa lub szklanką wina truskawkowego, w niedzielę wszyscy idą na mszę. Młodym policjantem interesuje się lokalna piękność, pochodząca ze Słowacji Lubica Zalatywój. Pewnego wieczoru w barze dochodzi do morderstwa.
"Wino truskawkowe" - TVP Kultura, godz. 16.55

Reese Witherspoon i Sofía Vergara w rolach głównych. Nieziemsko seksowna Daniella Riva jest wdową po wpływowym szefie kartelu narkotykowego. Aby uniknąć więzienia, decyduje się na współpracę z policją. Kobieta ma zostać świadkiem koronnym w procesie prominentnych członków mafii. Wcześniej musi bezpiecznie dotrzeć do sądu. Pomaga jej w tym naiwna i nieporadna policjantka Cooper. Kobiety muszą połączyć siły, aby uciec przed zgrają bandytów oraz skorumpowanych gliniarzy.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Gorący pościg" - HBO, godz. 20.10

Will Smith w roli głównej. Epidemia zdziesiątkowała ludzkość, a nieszczęśników, którzy ją przeżyli, przemieniła w spragnione krwi potwory. Naukowiec Robert Neville, z niewiadomego powodu odporny na działanie wirusa, jest ostatnim żyjącym człowiekiem w Nowym Jorku. Bohater desperacko usiłuje znaleźć sposób na odwrócenie działań wirusa, pracuje nad szczepionką wykorzystując własną krew. Systematycznie wysyła w eter wiadomości, wierząc, że dotrą one do innych ocalałych. Tymczasem zarażeni czają się w mroku, obserwują każdy ruch Neville'a i czekają, aż popełni błąd.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Jestem legendą" - TVN Fabuła, godz. 21.00

Ostatniego dnia misji na Marsa członek załogi, Marco Petrovic, dokonuje zdumiewającego odkrycia. Astronauta znajduje skamieniałe dowody na obecność bakterii na planecie. Wbrew rozkazom opuszcza bazę, by zebrać kolejne próbki. Wpada w szczelinę i ginie. Koledzy próbują odnaleźć jego ciało. Gdy giną kolejni ludzie, ocaleli zaczynają podejrzewać, że odkryli niebezpieczną formę życia.
"Ostatnie dni na Marsie" - Ale kino+, godz. 22.05

Komedia w gwiazdorskiej obsadzie. 38-letni kawaler Andrzej Zientara razem z owdowiałym ojcem, Stanisławem, prowadzą gospodarstwo rolne. Brat Andrzeja, Zygmunt, jest komendantem komisariatu. Jego 18-letnia córka przygotowuje się do matury, a w tajemnicy spotyka się z Jackiem Paluchem, z którym zachodzi w nieplanowaną ciążę. Stanisław Zientara zamierza się ożenić. Senior rodu podejmuje wszystkie oszczędności i jedzie z Andrzejem do Warszawy, gdzie traci pieniądze. Zygmunt potrąca samochodem Jacka Palucha. Ucieka z miejsca wypadku. Podwładny komendanta wszczyna dochodzenie.
"Pokaż, kotku, co masz w środku" - TVP 1, godz. 22.30

Film dokumentalny. Do Wielkiej Brytanii przyjeżdża rocznie ponad 300 tys. imigrantów. Szacuje się, że milion cudzoziemców nie mówi dobrze po angielsku. Zamykają się oni w gettach, nie mogą znaleźć pracy, żyją z zasiłków. Widzowie poznają angielskie rodziny, które przychodzą z pomocą imigrantom. Zamieszkują oni w domach Anglików. Wśród czterech wybranych osób jest Agnieszka, Polka, która od dwóch lat jest bez pracy. Ma nadzieję, że dzięki rodzinie, do której trafiła, opanuje podstawy angielskiego. To da jej szansę na znalezienie pracy i godne życie.
"Dlaczego nie mówisz po angielsku?" - TVP 2, godz. 22.55

Dżoker postanawia zemścić się na Czarneckim, biznesmenie, który wyrzucił go z pracy. Dowiaduje się, że Czarnecki ma dług u gangstera Klamy. Nie mogąc go zwrócić, postanawia ukrywać się. Dżoker wie, jak do niego dotrzeć. Postanawia śledzić żonę Czarneckiego. Następnym punktem planu Dżokera jest porwanie biznesmena, odegranie roli pełnomocnika Klamy i wyciągnięcie od niego pieniędzy. Dżoker nie może jednak tego zrobić osobiście, bo Czarnecki go zna. Musi zdać się na przyjaciół - Fifiego, Bonusa i Kozła.
"Czas surferów" - TV Puls 2, godz. 22.55

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×