Program TV na wtorek, 29.10.2019. Co obejrzeć 29 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program TV na wtorek - co obejrzeć w telewizji 29 października? Tego dnia w telewizji mnóstwo serialowych emocji, których dostarczą widzów bohaterowie m.in. "M jak miłość", "Pod powierzchnią" i serialu "Leśniczówka". W programie telewizyjnym na wtorek także filmy! Co obejrzeć 29 października? Sprawdź na program tv!

Multimedia

Program tv na wtorek, 29 października 2019 r.:

Po śmierci żony były policjant Ray Keene postanawia zabrać syna na pieszą wędrówkę, by w otoczeniu przyrody i z dala od codziennych problemów nawiązać lepszy kontakt z nastolatkiem. Z niezbędnym bagażem na plecach obaj wyruszają na spotkanie z naturą. Po drodze natykają się na przestępcę, który ocalał z wypadku samochodowego podczas konwojowania do aresztu. Ray pragnie wypełnić obywatelski obowiązek i nie dopuścić, by więzień wymknął się wymiarowi sprawiedliwości. Nie może jednak pozwolić, by cokolwiek stało się Chrisowi.
"Kontrakt na zabijanie" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Sparaliżowany były komandos Jake Sully otrzymuje propozycję, która może mu przywrócić sprawność ruchową. Jedzie na Pandorę - księżyc planety Polyphemus w układzie Alfa-Centauri. Celem realizowanego tam programu jest uzyskanie dostępu do pokładów minerału o nazwie Unobtainium. Pierwsi ludzie zjawili się na Pandorze przed 30 laty. Od tego momentu atmosfera między Ziemianami a zamieszkującymi Pandorę Na'vi jest napięta. Gdy księżniczka Neytiri ratuje Jake'owi życie, ten dołącza do Na'vi. Tymczasem wojna między rasami jest nieunikniona...
"Avatar" - Polsat, godz. 20:10

Kasia (Jolanta Fraszyńska) odwiedza Magdę (Beata Fido) w przychodni i prosi ją o wypisanie recepty na leki pomagające w migrenie. Gromniak (Robert Czebotar), Kurek (Rafał Szałajko) i Gałek (Dobromir Dymecki) pracują nad rzeźbami, które zamówił u nich sołtys (Ireneusz Kozioł). Kiedy Marcin mocno się kaleczy, Wiesław zabiera go do przychodni, a tam Gałek zauważa swoją żonę (Milena Suszyńska). Edytka na jego widok wybiega z budynku. Marcin rzuca się w pościg. Karczowie (Henryk Talar, Przemysław Bluszcz) dyskutują na temat szans Gałka w ubieganiu się o stanowisko wójta. Nagle zjawia się Marian, właściciel feralnego auta, w którym Daniel (Sebastian Jasnoch) i Klara (Dominika Kryszczyńska) mieli wypadek.
"Leśniczówka" odcinek 155. - TVP1, godz. 20:30

Przed ostatnim egzaminem – z fizyki – Mirek ostrzega Bartka, że powinien uciekać. Później do wyjazdu z Grabiny namawiają też chłopaka Janek i Andrzejek. A w finale w siedlisku zjawia się nagle Grzelak – bandyta, który od dawna pragnie się na Lisieckim zemścić… Maria spotyka przypadkiem pod lokalnym kościołem kobietę, która szuka Żaka – i zaczyna podejrzewać, że narzeczony Kisielowej nadal jest oszustem. Mateusz kolejny raz ściera się z Mikołajem – kolegą, który uparcie nachodzi Lilkę. A chłopak niespodziewanie proponuje mu narkotyki...
"M jak miłość" odcinek 1466. - TVP2, godz. 20:55

Historia trzech boleśnie doświadczonych przez śmierć osób, których drogi życiowe przecinają się. Obdarzony wyjątkowymi zdolnościami George, francuska reporterka oraz uczeń londyńskiej szkoły przechodzą metamorfozę, przekonani, że musi istnieć "coś" po śmierci.
"Medium" - TVN7, godz. 21:00

Marta wraca do szkoły po dłuższej nieobecności. W tym samym czasie Bartek ponownie obejmuje stanowisko dyrektora. Między małżonkami dochodzi do konfrontacji. W tym czasie Ola zostaje przesłuchana przez Byszewską. Grozi jej więzienie. Niespodziewanie nastolatkę odwiedza w domu Marta. Czy Gajewska wniesie o areszt dla Oli? Podczas gdy Marta ponownie zbliża się do Maćka, Bartek stara się odzyskać zaufanie Oli. Równocześnie Byszewska na własną rękę prowadzi śledztwo w sprawie Maksa. Przeszukuje mieszkanie swojego syna...
"Pod powierzchnią 2" odcinek 2. - TVN, godz. 21:30

Martin Vail, jeden z najsławniejszych adwokatów w Chicago, chce wziąć udział w procesie zabójcy arcybiskupa Richarda Rushmona. Prokurator oskarża 19-letniego Aarona Stamplera, zatrzymanego w pobliżu miejsca zbrodni. Chłopak, mimo poplamionego krwią ubrania i biskupiego pierścienia w kieszeni, nie przyznaje się do winy. Proces staje się areną starcia Vaila i ambitnej oskarżycielki Janet Venable, jego uczennicy i byłej kochanki. Adwokat uważa wygraną za punkt honoru i drzwi do sławy. Mniejszą uwagę przywiązuje do prawdy.
"Lęk pierwotny" - Polsat, godz. 23:40

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 29.10.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×