Program tv na wtorek, 29.11.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

We wtorek w programie tv znajdziemy m.in. obsypany nagrodami film Danny'ego Boyle'a. Dla równowagi, telewizyjna Jedynka zaprezentuje tego dnia najgorszy polski film 2015 roku. Przed nami również wielki finał 6. edycji "Top Model". Co warto obejrzeć w tv? Oto nasz program tv na wtorkowy wieczór!

Multimedia

Nastoletni Kale Brecht po śmierci ojca zamyka się w sobie. Jego matka, Julie, nie potrafi przełamać obojętności syna. Niebawem Kale zostaje skazany na trzy miesiące aresztu domowego za napaść na nauczyciela. Usiłując zabić nudę, nastolatek podgląda sąsiadów. Szczególnie intrygujący wydaje mu się niepozorny pan Turner. W tym czasie okolica jest terroryzowana przez mordercę. Kale nabiera pewnych podejrzeń, którymi dzieli się z dziewczyną z sąsiedniego domu, Ashley. Prywatne śledztwo niebawem zamienia się w rozgrywkę o przetrwanie.
PRZECZYTAJ RECENZJE FILMU
"Niepokój" - TVN7, godz. 20:00

Francuska prowincja w pobliżu niemieckiej granicy. Ze ściany, na której zakonnicy wieszają krzyż, cieknie krew. Wezwany przez mnichów komisarz Pierre Niemans odkrywa pod tynkiem ludzkie ciało. Wokół zwłok zamurowanego żywcem człowieka są wyryte znaki wskazujące na rytualny charakter zbrodni. W tym samym czasie oficer policji, Reda, potrąca samochodem człowieka przypominającego wyglądem Jezusa. Okazuje się, że oba wydarzenia coś łączy. Wspólne śledztwo Niemansa i Redy nie przynosi jednak rezultatów, dochodzi do kolejnych zbrodni.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Aniołowie Apokalipsy" - TV Puls, godz. 20:00

Pochodzący z dzielnicy slumsów w Bombaju osiemnastoletni Jamal Malik bierze udział w indyjskiej edycji teleturnieju "Milionerzy". Zdołał już wygrać zawrotną kwotę 10 milionów rupii, a teraz staje przed ostatnim pytaniem i szansą na podwojenie nagrody. Na dzień przed nakręceniem finałowego odcinka Jamal zostaje jednak zatrzymany przez policję i brutalnie przesłuchany. Prowadzący program, Prem Kumar, wątpi bowiem w uczciwość chłopaka. Wydaje mu się niemożliwe, żeby pozbawiony wykształcenia mieszkaniec slumsów mógł mieć tak wszechstronną wiedzę.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Slumdog. Milioner z ulicy" - Polsat, godz. 20:05

Lena jest szalona i nieobliczalna. Ma sto pomysłów na minutę. Benek natomiast jest człowiekiem wycofanym i pełnym gniewu. Ich losy krzyżują się w dniu, w którym oboje porzucają dotychczasowe posady. Od razu wybucha między nimi gorące uczucie. Niestety, szybko się okazuje, że ich wspólna droga nie będzie usłana różami. Dziewczyna cierpi na nieuleczalny nowotwór. Para staje do nierównej walki z chorobą.
"Chemia" - HBO, godz. 20:10

Między Magdą a Andrzejem ewidentnie iskrzy. Kiedy Chodakowska odwiedza Kingę w bistro… ale myślami jest gdzie indziej. A konkretnie: przy mecenasie Budzyńskim. W końcu postanawia się zwierzyć się przyjaciółce ze swoich wątpliwości i fascynacji prawnikiem... czytaj więcej
"M jak miłość" odcinek 1258. - TVP2, godz. 20:40

Przed nami wielki finał 6. edycji programu "Top Model". Do ostatecznej rozgrywki na wybiegu stanie trzech uczestników: Daria Zhalina, Patryk Grudowicz i Ewa Niespodziana. Kto z nich wygra program?
"Top Model" Finał - TVN, godz. 21:30

Angelo i Kasia poznali się we Włoszech w grupie modlitewnej. Połączyły ich miłość i wiara. Gdy Kasia postanawia wrócić do Polski, by wstąpić do klasztoru, Angelo chce być blisko niej. Przyjeżdża do Warszawy, podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Firmą zarządza bezwzględna Kris z pomocą asystentki, Miry. Głęboko wierzący Angelo staje się ofiarą drwin i mobbingu. Kris wykorzystuje władzę, by zmusić mężczyznę do złamania zasad. Jednocześnie jest zafascynowana jego wiarą.
"Obce ciało" - TVP1, godz. 22:50

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×