Program tv na wtorek, 30.07.2019. Co obejrzeć 30 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami wtorek, 30 lipca. Macie dzisiaj ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie program na wtorek, 30 lipca 2019 roku.

Multimedia

Program tv na wtorek, 30.07.2019 r.:

Kilkunastoletni Henry dostaje się pod opiekę szanowanego w kręgach mafijnych gangstera Jimmy'ego Conwaya. Henry chce być taki jak Jimmy, pragnie mieć pieniądze, szacunek i przyjaciół. Do organizacji zostaje też przyjęty inny młody chłopak, Tommy DeVito. Obaj z łatwością uczą się nowych obowiązków i panujących w mafii reguł. Coraz bardziej też przyzwyczajają się do przemocy, okrucieństwa i ogromnych pieniędzy zdobywanych w drodze przestępstwa.
"Chłopcy z ferajny" - TVN7, godz. 20:00

Mieszkańcy Los Angeles mają już dość wybryków Johna Hancocka, który popadł w alkoholizm, jest wulgarny i całe dnie spędza na imprezach. Jeśli już kogoś wybawi z opresji, to przy okazji zniszczy wszystko, co spotka na drodze. Pewnego dnia Hancock ratuje życie specjaliście ds. PR, Rayowi Embreyowi. Ten, chcąc się odwdzięczyć, postanawia pomóc Johnowi odbudować jego image i sprawić, by znowu stał się cenionym i podziwianym przez wszystkich superbohaterem. Hancock jest jednak bardziej zainteresowany żoną Raya niż poprawą wizerunku.
"Hancock" - Polsat, godz. 20:05

Mirka, dziewczyna z owianej złą sławą warszawskiej Pragi, w przeciwieństwie do większości przyjaciół ukończyła studia prawnicze i właśnie rozpoczyna pracę. Jej pierwsza sprawa dotyczy rodzinnego podwórka, a dokładnie pewnej starej kamienicy, której mieszkańcy znaleźli się w opałach. Dziewczyna wie, że tylko na nią mogą liczyć i dlatego zrobi wszystko, żeby ich nie zawieść. Sprytna Mirka z pomocą wuja bierze udział w mistyfikacji, o jaką nigdy by siebie nie podejrzewała.
"Złoty środek" - TVP2, godz. 20:10

Pan Brooks, przykładny mąż i ojciec, szanowany obywatel nagrodzony tytułem "Człowieka roku" w Portland, prowadzi podwójne życie. Pod maską człowieka bez skazy skrywa mordercze instynkty. Dzięki nieposzlakowanej opinii, sprytowi i inteligencji pozostaje poza podejrzeniem. Od ostatniego zabójstwa mijają dwa lata. Brooks, popychany do działania przez sadystyczne alter ego, znów uderza, zabijając parę kochanków. Tym razem zostaje zauważony i sfotografowany przez podglądacza, który zaczyna go szantażować. Na trop zabójcy wpada detektyw Atwood.
"Mr Brooks" - TVN, godz. 21:35

"Ultraviolet" to serial produkcji AXN opowiadający historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi, w której staje się świadkiem tragedii. Rozpoczyna się śledztwo. Policja uznaje, że było to samobójstwo. Młoda dziewczyna nie zgadza się z tym i po zamknięciu sprawy przyłącza się do grupy detektywów amatorów. Na własną rękę chcą rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci. W obsadzie serialu znaleźli się m.in.: Marta Nieradkiewicz, Bartłomiej Topa, Sebastian Fabijański oraz Agata Kulesza.
"Ultraviolet" odcinek 1 - Polsat, godz. 22:00

Profesor Isak Borg, lekarz z pięćdziesięcioletnim stażem, zostaje zaproszony na uroczystość z okazji jubileuszu. Podróż do Lund staje się pretekstem do podsumowania całego życia, prywatnego i zawodowego. Profesor wyrusza samochodem z synową Marianną, która oskarża go i jego syna o egoizm i obojętność. Zatrzymują się w miejscu, w którym przed laty Isak spędzał wakacje. Mężczyzna udaje się na polanę, gdzie zobaczył, że ukochana Sara całuje się z jego młodszym bratem. Isak pogrąża się we wspomnieniach.
"Tam, gdzie rosną poziomki" - TVP Kultura, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 30.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×