Program TV na wtorek, 30.10.2018. Co obejrzeć dziś, 30 października w telewizji? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 30.10.2018? W programie TV na dziś m.in. "Wyspa tajemnic", "M jak miłość", "Suma wszystkich strachów", "Diagnoza", "Gwiezdne wrota" oraz "Szybcy i wściekli". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 30 października 2018!

Multimedia

Program tv na wtorek, 30 października 2018 r.:

Rok 1954. Dwaj detektywi przyjeżdżają do szpitala psychiatrycznego dla kryminalistów mieszczącego się na niewielkiej wyspie. Prowadzą oni dochodzenie w sprawie zniknięcia jednej z pacjentek zakładu. W początkowej fazie śledztwa wydaje się, że kobiecie udało się uciec i ukrywa się w pobliżu. Wkrótce intensywne dochodzenie prowadzi do niepokojących wniosków. Ponura atmosfera miejsca zaczyna niekorzystnie wpływać na policjantów. Wkrótce nad wyspę nadciąga potężny huragan, a w więzieniu wybucha bunt.
"Wyspa tajemnic" - TVN7, godz. 20:00

Agent urzędu podatkowego Ben Thomas nie może otrząsnąć się po tragicznym wypadku samochodowym, którego był sprawcą. W katastrofie zginęli jego narzeczona oraz sześć przypadkowych osób. Mężczyzna postanawia odkupić winy. Poszukuje siedmiu najbardziej potrzebujących osób, którym mógłby w jakiś sposób pomóc i odmienić ich życie. Jego wybór pada między innymi na czekającą na przeszczep serca Emily. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, kiedy między nim a Emily niespodziewanie zaczyna rodzić się uczucie.
"Siedem dusz" - Paramount Channel, godz. 20:00

Asia urządza małą imprezę na cześć Zosi, która zdała już maturę i wróciła do Polski na wakacje. Wcześniej na Wietrzną zagląda Eryk, który nadal próbuje namówić Chodakowską nie tylko na wspólne nagranie piosenki, ale też na randkę. A Zosia od razu zwraca uwagę na przystojnego muzyka. Tymczasem Aneta niepokoi się, bo Olek tuż przed operacją ręki zmienia zdanie i chce z zabiegu zrezygnować. Marcin obawia się, że Ania na nowo się od niego oddaliła... czytaj więcej
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

W 1928 roku w Gizie archeolog odkrył kamienne tablice pokryte hieroglifami i blisko 10-metrowej średnicy pierścień wykonany z metalu, który nie występuje na Ziemi. Po 50 latach egiptolog, dr Daniel Jackson, odczytuje hieroglify. Odkrycie wyzwala tajemną moc zaklętą w pierścieniu, co sprawia, że może on teleportować ludzi w kosmos. Ziemianie decydują się wysłać w przestrzeń grupę komandosów pod dowództwem pułkownika Jacka O'Neila. Dołącza do nich dr Jackson. Docierają na odległą o miliony lat świetlnych pustynną planetę, którą rządzi okrutny Ra.
"Gwiezdne wrota" - TV4, godz. 21:00

Artman jedzie z Sylwią Makusz do komisariatu w Redłowie, w związku z koniecznością identyfikacji odnalezionych w lesie zwłok. Okazuje się, że nie jest to ciało jej męża. Gdy Sylwia składa dodatkowe zeznania, Artman rozmawia z policjantem i wyciąga od niego informacje o tajemniczym zaginięciu Wojtka Makusza. W willi na przedmieściach, która stanowi siedzibę podziemia transplantacyjnego, Michał, jako potencjalny dawca, zostaje poddany badaniom. Ich wyniki są dobre, Michał zgadza się więc na oddanie nerki. Dostaje pierwszą ratę umówionej sumy i ostrzeżenie aby być dyskretnym. Anna, zaniepokojona długą nieobecnością Wolskiego, zaczyna go szukać. Artman zawozi Makusz do jej domu na wsi... czytaj więcej
"Diagnoza" - TVN, godz. 21:30

Młody analityk CIA Jack Ryan oraz dyrektor CIA Bill Cabot i eksperci jadą do Moskwy na spotkanie z nowym prezydentem Rosji. Tymczasem w wyniku knowań Dresslera, przywódcy organizacji neonazistowskiej, którego celem jest doprowadzenie do wzajemnego wyniszczenia USA i Rosji, wybuchają dwie bomby nuklearne: jedna w Czeczenii, druga na stadionie w Baltimore. Amerykanie oskarżają Rosjan, a Rosjanie - Amerykanów. Świat staje w obliczu wojny.
"Suma wszystkich strachów" - Polsat, godz. 22:05

Akcja rozgrywa się w środowisku uczestników nielegalnych nocnych wyścigów samochodowych organizowanych na ulicach Los Angeles. Policja podejrzewa, że Dominic Toretto i jego grupa są zamieszani w kradzieże ciężarówek. Aby zlikwidować proceder, policjant Brian O'Conner ma przeniknąć w szeregi kierowców. Gdy udaje mu się zaprzyjaźnić z Dominikiem, pojawia się nowy problem - Brian zakochuje się w jego siostrze. Z czasem policjant nabiera przekonania, że za kradzieżami ciężarówek stoi rywal Toretta, Johnny Tran.
"Szybcy i wściekli" - TV Puls, godz. 22:25

Patch Adams marzy o tym, by zostać klownem. Nie chce jednak rezygnować z kariery lekarza. Okaże się, czy uda mu się pogodzić odpowiedzialną pracę z niepohamowaną chęcią do żartów. Wbrew opiniom środowiska zaczyna głosić teorię, że śmiech jest zaraźliwy. Mężczyzna otwiera własną klinikę. Gdy jego metody zaczynają przynosić pozytywne skutki, dochodzi do tragedii, która stawia jego przyszłość pod znakiem zapytania.
"Patch Adams" - TV6, godz. 23:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 30.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×