Program tv na wtorek, 3.09.2019. Co obejrzeć 3 września w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami wtorek, 3 września 2019 roku. Dzisiaj czeka na was prawdziwa serialowa ofensywa! Będzie co oglądać! Na co się skusicie? Sprawdźcie program telewizyjny na wtorek, 2.09.2019.

Multimedia

Program tv na wtorek, 3.09.2019 r.:

Uczestnicy programu mierzą się z trudnym i pomysłowym torem przeszkód. By go pokonać, nie wystarczy siła mięśni. To także sprawdzian wytrzymałości, odwagi, hartu ducha. Liczą się również szybkość i pomysłowość, ponieważ przeszkody należy pokonać w określonym czasie. Całość podzielona jest na kilka etapów, czyli torów o zróżnicowanym stopniu trudności. Do zawodów mogą stanąć zarówno doświadczeni sportowcy, jak i ambitni amatorzy. Każdy z nich walczy przede wszystkim z własnymi słabościami, lecz ostatni etap pokonują tylko nieliczni.
"Ninja Warrior Polska" - Polsat, godz. 20:10

Z wojny kaukaskiej zaczynają wracać żołnierze. Jedna z dam - Lidia Szeffer organizuje przyjęcie na cześć bohaterów wojennych. Pani Czerwińska bardzo martwi się tym, że syn nie wraca z wojny. Mąż, żeby ją rozerwać, zaprasza gości - pana Doroszenkę z córką Natalią. Dziewczęta przypadają sobie do gustu. Zachwycona grą Katieriny Natalia zaprasza ją do siebie, by przećwiczyć na przyjęcie nowy modny romans. Do domu wraca też z wojny długo wyczekiwany syn państwa Czerwińskich - Grigorij. Katierina wpada w oko paniczowi Grigorijowi.
"Zniewolona" odcinek 1 - TVP1, godz. 21:00

Minął rok od poprzednich wydarzeń - Olga ma status pisarskiej gwiazdy. Mieszka razem z Ewą - próbują stworzyć normalną rodzinę. Mają nowy dom i psa o imieniu Buddy. Sawicka zostaje powołana na świadka w procesie "Bestii". Tak media ochrzciły Dariusza Tyńca oskarżonego o brutalne zabójstwo młodej dziewczyny. Podejrzany zgwałcił i udusił swoją ofiarę, po czym wykuł jej oczy. Identyczny modus operandi stosował morderca wykreowany przez Olgę w jej debiutanckiej powieści "Bestia". Mało kto jednak wie, że dla autorki nie była to tylko literacka fikcja…
"Pułapka 2" odcinek 1 - TVN, godz. 21:30

W Szpitalu Północnym dochodzi do wybuchu gazu. Trwa akcja ratunkowa. Strażacy ewakuują zagrożoną część szpitala, usiłują jak najszybciej wydostać wszystkich rannych z zawalonej części budynku. Personel Szpitala Północnego tym razem musi zajmować się swoimi kolegami: Szymonem, Kaśką, Anitą, Hanią. Jan i Thomas orientują się, że wśród rannych nie ma Magdy. Daje to cień szansy na to, że w chwili wybuchu Magdy nie było w szpitalu.
"Echo serca" odcinek 18 - TVP2, godz. 21:40

Nie ma twardszego gościa niż detektyw Malone. Mężczyzna nie bawi się w uprzejmości i kiedy przychodzi do naciśnięcia spustu, nie waha się ani sekundy. Kiedy ktoś zostaje jego wrogiem, Malone funduje mu istne piekło. Jego najnowszą misją jest ochrona teczki z cenną i tajemniczą zawartością. Musi stawić czoła grupie gangsterów, którzy nie zwykli się patyczkować. Dodatkową komplikację stanowi urocza brunetka, która chce udowodnić, że detektyw wcale nie jest ze skały.
"Zgotuj im piekło, Malone" - Ale kino+, godz. 22:15

Orkiestra symfoniczna przygotowuje się do ważnego koncertu. Między artystami dochodzi do wielu nieporozumień. Każdy z muzyków jest indywidualistą i ma własny styl pracy. Członków zespołu próbuje przywołać do porządku niemiecki dyrygent, który doskonale zdaje sobie sprawę, że aby występ odniósł sukces, muzycy muszą ze sobą współpracować.
"Próba orkiestry" - TVP Kultura, godz. 22:20

Zobacz galerię

Top Model | Sezon 8 | Zwiastun:

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 3.09.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Wyczuwam wygraną "Pułapki" nad "Echem serca". 2 część Pułapki zaczyna się genialnie

    03.09.2019 16:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×