Program TV na wtorek, 31.03.2020. Co obejrzeć 31 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program TV na wtorek - dziś w telewizji m.in. "Motyw" i "M jak miłość" oraz "Narzeczony mimo woli" i "Elita zabójców". Na tym jeszcze nie koniec. Sprawdź nasze hity dnia na wtorek, 31 marca. Program TV na 31.03.2020 znajdziesz poniżej.

Multimedia

Program tv na wtorek, 31 marca 2020 r.:

Rok 1713. Szkoci niechętnie przystają na narzuconą im unię z Anglią. Rob MacGregor prosi markiza Grahama o pożyczenie tysiąca funtów pod zastaw swojej ziemi. Wskutek intrygi obmyślonej przez Killearna i Cunninghama Graham daje pieniądze przyjacielowi Roba, McDonaldowi. Cunningham zabija go i zabiera pieniądze, a Killearn rozpuszcza plotkę, że McDonald uciekł do Ameryki. Markiz proponuje, że zapomni o długu, jeśli Rob złoży fałszywe oświadczenie przeciwko jego rywalowi, księciu Argyll. Ten odmawia i zostaje uznany za wyjętego spod prawa.
"Rob Roy" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Kierująca jednostką dochodzeniową major Susan Turner zostaje niesłuszne oskarżona o zdradę stanu i aresztowana. Jej wierny przyjaciel Jack Reacher, zasłużony były członek jednostki, nie zawaha się przed niczym, żeby pomóc koleżance i udowodnić przed światem jej niewinność. Przy okazji mężczyzna wpada na ślad rządowego spisku, w który zamieszani są wysoko postawieni przedstawiciele armii.
"Jack Reacher: Nigdy nie wracaj" - Polsat, godz. 20:10

Magda wciąż jest wściekła na Kamila za to, jak wykorzystał ją do ataku na braci Chodakowskich. Policja nadal szuka zwłok Artura i dowodów przeciwko Olkowi. Kinga i Piotr podejrzewają, że ich niania, Nadia, może źle traktować bliźniaczki. Tymczasem Asia dostaje aż dwie propozycje pracy - od Michała oraz Kingi. Nina nadal rywalkę prześladuje i kolejny raz pojawia się na Wietrznej.
"M jak miłość" odcinek 1507. - TVP2, godz. 20:55

Margaret Tate pracuje w jednym z największych amerykańskich wydawnictw. Jako bardzo wymagająca szefowa nie cieszy się sympatią pracowników. Zaabsorbowana obowiązkami zapomina o przedłużeniu wizy i w związku z tym grozi jej deportacja do rodzinnej Kanady. By temu zapobiec, Margaret wpada na pomysł fikcyjnego małżeństwa ze swoim amerykańskim asystentem, Andrew. Ten, w obawie utraty pracy, przystaje na propozycję przełożonej. Wspólny weekendowy wyjazd sprawi, że między Andrew a Margaret zaczyna rodzić się prawdziwe uczucie.
"Narzeczony mimo woli" - TVN7, godz. 21:00

Szulc kolejny raz przesłuchuje Czarną. Kobieta nie chce współpracować. Komisarz jest coraz bardziej sfrustrowany. Żyleta wzywa na policję Luizę. Porębska nie chce z nią rozmawiać. Nie traktuje pani sierżant poważnie. Na szczęście na czas pojawia się Szulc i kontynuuje przesłuchanie. Ze wspomnień kobiety komisarz dowiaduje się, że Luiza kilka razy poroniła i wraz z Maksem nie byli w stanie mieć dziecka. Z cierpienia wyszedł pomysł Maksa na zakup klubu - Meduzy. Gdańsk 1989. Luiza przychodzi do Czarnej i spotyka się raczej z chłodnym przyjęciem. Czarna jest na nią zła, dziewczyna nie rozumie jednak dlaczego. Konflikt przenosi się również na salę gimnastyczną, gdzie mecz koszykówki zamienia się w bójkę. Dopiero poturbowane, siedząc przed gabinetem dyrektorki, godzą się. Czarna jest zazdrosna o Maksa.
"Motyw" odcinek 5. - TVN, godz. 21:30

Akcja rozgrywa się w środowisku uczestników nielegalnych nocnych wyścigów samochodowych organizowanych na ulicach Los Angeles. Policja podejrzewa, że Dominic Toretto i jego grupa są zamieszani w kradzieże ciężarówek. Aby zlikwidować proceder, policjant Brian O'Conner ma przeniknąć w szeregi kierowców. Gdy udaje mu się zaprzyjaźnić z Dominikiem, pojawia się nowy problem - Brian zakochuje się w jego siostrze. Z czasem policjant nabiera przekonania, że za kradzieżami ciężarówek stoi rywal Toretta, Johnny Tran.
"Szybcy i wściekli" - TV Puls, godz. 22:05

Danny przez lata był jednym z najlepszych płatnych zabójców, ale postanowił przejść na emeryturę i zamieszkać na odludziu w Australii. Gdy dowiaduje się, że jego przyjacielowi i mentorowi zagraża niebezpieczeństwo, wyrusza mu pomóc. Nie wie, że jest to część planu mającego na celu wplątanie go w rozgrywki służb specjalnych.
"Elita zabójców" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 31.03.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • serial echo serca (gość)

    Ciekawe czemu zmieniono dziewczynkę grającą Polę, córkę doktora Sowińskiego. Szkoda.

    03.04.2020 12:11
  • Daro (gość)

    chłopaki z kabaretu nie do pobicia :))

    01.04.2020 18:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×