Program TV na wtorek, 3.12.2019. Co obejrzeć 3 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program TV na wtorek - co dziś w TV? W programie telewizyjnym na 3 grudnia m.in. seriale takie jak: "Wataha", "M jak miłość" i "Pod powierzchnią". We wtorek w telewizji także "Dom nad jeziorem" oraz "Zawodowcy". Sprawdź program tv na 3.12.2019!

Multimedia

Program tv na wtorek, 3 grudnia 2019 r.:

"Wataha" to jedna z najciekawszych polskich produkcji telewizyjnych dekady. Akcja tego serialu sensacyjnego rozgrywa się w Bieszczadach - miejscu magicznym, ale i niebezpiecznym. Tytułowa wataha stoi na straży wschodniej granicy Polski, zewnętrznej granicy Unii Europejskiej, gdzie przemyca się ludzi, narkotyki, broń; dla pieniędzy, zysku, a czasem dla szansy na lepsze życie. Każdy ze strażników granicznych ślubuje stać na straży suwerenności i nienaruszalności granic państwa, dbać o jego interesy i bezpieczeństwo jego obywateli. 1. sezon "Watahy" liczy sześć odcinków. W zamachu bombowym giną oficerowie jednej z jednostek Straży Granicznej w Bieszczadach. Tylko jednemu z nich udaje się przeżyć....
"Wataha" sezon 1. odcinek 1. - Polsat, godz. 20:05

Aneta odkrywa, że Olek zabił Skalskiego i postanawia jego tajemnicę sprytnie wykorzystać. Tymczasem żona Olewicza ma wypadek i zostaje ciężko ranna. Lekarze uznają, że seniorce grozi trwałe kalectwo. A Olewicz, zdesperowany, błaga w końcu o pomoc Chodakowskiego… Leszek nadal robi wszystko, by odzyskać Joasię. W biurze biznesmena zjawia się jednak nagle Nina i ze łzami w oczach wyznaje, że jej ciąża jest zagrożona...
"M jak miłość" odcinek 1475. - TVP2, godz. 20:55

Doktor Kate Forster podjęła decyzję o przeprowadzce do Chicago i z żalem opuszcza piękny dom nad jeziorem. W skrzynce pocztowej zostawia adresowany do kolejnego lokatora list z prośbą o przesyłanie ewentualnej korespondencji pod wskazany adres. Nowym lokatorem jest architekt Alex Wyler, który pewnego dnia odpisuje nieznajomej. Wraz z upływem czasu listowna znajomość przekształca się w przyjaźń, a następnie w romans.
"Dom nad jeziorem" - TVN7, godz. 21:00

Marta decyduje się podtrzymać zmowę z Ewą i Bartkiem - nie chce po raz kolejny stracić syna. Ta decyzja sprawia, że Maciek, który dotąd był po stronie Marty, może stać się jej wrogiem. Bartek składa donos na Janka. Czy Ola wreszcie podejmie decyzję, by definitywnie zakończyć relację z Gajewskim? Iga ucieka z ośrodka psychiatrycznego. Na haju śledzi Maksa i grozi Marcie. O wszystkim szybko dowiaduje się Bartek - jedyna osoba, której Marta może teraz zaufać. Jak daleko posuną się Gajewscy, żeby chronić swoje dziecko?
"Pod powierzchnią" sezon 2. odcinek 7. - TVN, godz. 21:30

Ella zakochuje się w nieprzeciętnie przystojnym i czarującym Ablu. Mężczyzna jest hazardzistą i notorycznym kłamcą; manipuluje Ellą, która pod wpływem zauroczenia podejmuje kolejne złe decyzje. Wspólnie poznają mroczny świat paryskiego hazardu.
"Gracze" - Ale kino+, godz. 22:30

Tom "Turk" Cowan i David "Rooster" Fisk od 30 lat pracują w wydziale dochodzeniowym nowojorskiej policji. Porucznik Hingis wyznacza ich do zbadania sprawy zamordowania sutenera. Wkrótce w mieście dochodzi do kolejnych zabójstw. Giną osoby związane ze środowiskiem przestępczym. Sprawca zostawia przy zwłokach wierszyki opisujące przewinienia ofiar. Dochodzenie zaczyna przybierać zaskakujący obrót, bo poszlaki wskazują na to, że zabójcą jest policjant. Detektywi Simon Perez i Ted Riley są przekonani, że winnym jest Turk.
"Zawodowcy" - TVN, godz. 22:30

Cal i Emily sprawiają wrażenie idealnego małżeństwa. Pewnego dnia kobieta oznajmia zaskoczonemu mężowi, że chce się rozwieść. Co więcej, ma kochanka. Znajomy playboy, Jacob Palmer, wyciąga Cala z depresji, wprowadzając go w świat klubów nocnych i przygodnych romansów. Cal nie wydaje się stworzony do takiego stylu życia.
"Kocha, lubi, szanuje" - TVN7, godz. 23:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 3.12.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×