Program tv na wtorek, 4.05.2021. Co obejrzeć 4 maja w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Sprawdźcie, co obejrzeć we wtorek, 4 maja 2021 roku w TV! Hity na wtorek to "Lotna", "Parszywa dwunastka" i seriale. Co jeszcze we wtorek w telewizji?

Multimedia

Program tv na wtorek, 4 maja 2021 r.:

W czasie śniadania Lidia udaje, że doskonale czuje się w towarzystwie Janusza. Ten proponuje, by pojechali odpocząć do spa. Banach jest wściekła, że Janusz z niej zakpił. Postanawia się zemścić, a jej plan jest naprawdę perfidny. Iwo wraca ze szpitala do ośrodka. Na widok przygotowań do wyprowadzki, wpada w przygnębienie. Okazuje się, że większość podopiecznych już opuściła starą szkołę. Został Sebastian. Iwo ogląda zdjęcia zniszczonych przez wandala domów i samochodów. Na aucie Maciuszka dostrzega dziwny napis. Inga sugeruje, że można oddać to zdjęcie grafologowi do analizy. Ale do Iwa dociera coś innego. Policjant wpada na pomysł prowokacji. W czasie spotkania w kawiarni Jacek informuje Magdę, że Damian wyszedł z aresztu. Za swoje czyny ma odpowiadać z wolnej stopy. Magda jest przestraszona. Tymczasem w domu Czesławy zjawia się kurator sądowy. Na jego widok Pati okazuje spore zaniepokojenie. Kurator jest mocno zdziwiony jej wybuchem. Rozmowa przedstawiciela sądu rodzinnego z Mondrasiukami nie przebiega po myśli małżeństwa. Gdy kurator zbiera się do wyjścia, w progu staje Damian.
"Leśniczówka" odcinek 386. - TVP1, godz. 20:30

Wybucha kolejna kamienica w centrum Łodzi. Flaku i Drugi reagują agresją za każdym razem, gdy Sasza próbuje przekonać ich o niewinności Abdullaha. Policja poszukuje go w całym mieście jako głównego podejrzanego. Jedynym sprzymierzeńcem Załuskiej pozostaje Cuki, który gotowy jest pomóc w zebraniu dowodów i udowodnieniu teorii o kilku zamachowcach. Wspólnie z Henriettą odkrywają, że pewien młody chłopak był widywany w miejscach, w których dochodziło do wybuchów. Czy to możliwe, by nastolatek był poszukiwanym przez policję sprawcą?
"Żywioły Saszy" odcinek 5. - TVN, godz. 21:30

Jest rok 1996. Los Angeles stało się sceną walk i przemocy. W tej ponurej rzeczywistości rozgrywa się batalia pomiędzy sierżantem Johnem Spartanem, zwanym Człowiekiem-demolką, a sadystycznym psychopatą Simonem Phoeniksem, który zabija ludzi dla przyjemności. Phoenix porywa autobus pełen pasażerów. Mimo iż sierżant łapie psychopatę, zakładnicy giną. Policjant zostaje oskarżony o ich śmierć. W ramach kary on i Phoenix zostają poddani hibernacji. Po latach morderca ucieka, a Spartan zostaje przywrócony do życia, by móc go złapać.
"Człowiek-demolka" - TVN7, godz. 21:30

W Ameryce narasta fala islamskiego terroryzmu. Nad kryzysem próbują zapanować szef si ;ł antyterrorystycznych Anthony Hubbard (Denzel Washington) i specjalistka CIA od spraw Bliskiego Wschodu, Elise Kraft (Annette Bening). Po serii eksplozji w centrum Nowego Jorku i ataku na kwaterę FBI prezydent ogłasza stan wyjątkowy. Do akcji wkracza armia pod dowództwem generała Williama Devereaux (Bruce Willis), znanego z brutalnych metod działania...
"Stan oblężenia" - Polsat, godz. 23:10

Wrzesień 1939 roku. Szwadron rotmistrza Chodakiewicza zatrzymuje się w szlacheckim dworku. Właściciel majątku przekazuje mu piękną klacz, Lotną. W dalszej drodze szwadron napotyka zdziesiątkowane przez wroga oddziały. Potyczka z Niemcami kończy się śmiercią rotmistrza. Klacz przechodzi w ręce podchorążego Grabowskiego. Ten przed kolejną walką żeni się. Po weselu ginie z rąk Niemców. Lotną otrzymuje porucznik Wodnicki, który rozwiązuje szwadron. Sierżant Latoń kradnie mu klacz. W drodze Lotna łamie nogę. Sierżant dobija ją strzałem z pistoletu.
"Lotna" - TVP2, godz. 00:45

Wielka Brytania, 1944 rok. Amerykański major Reisman ma przygotować do samobójczej misji oddział dwunastu żołnierzy, wybranych spośród aresztantów oczekujących na egzekucję lub skazanych na długoletnie więzienie. Celem ataku ma być zamek we Francji, gdzie przyjeżdżają na urlop wysocy rangą oficerowie niemieccy. W razie powodzenia akcji żołnierzy ma objąć amnestia. Major rozpoczyna intensywny trening dwunastki straceńców, ludzi o różnych temperamentach i charakterach, niechętnych rozkazom i zakazom. Zdobywa jednak ich szacunek.
"Parszywa dwunastka" - TVP7, godz. 00:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 4.05.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×