Program TV na wtorek, 4.08.2020. Co obejrzeć we wtorek, 4 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na wtorek, 4 sierpnia to m.in. "Szkoła czarownic", "Pasażerowie", "Wszystko, co dobre" i "Numer stulecia". Jakie jeszcze filmy będzie można obejrzeć we wtorkowy wieczór? Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 4.08.2020.

Multimedia

Program tv na wtorek, 4 sierpnia 2020 r.:

Nauczycielka Claire Peterson rozwodzi się mężem, który ją zdradził. Wkrótce do domu obok wprowadza się przystojny nastolatek, który zaczyna z nią flirtować. Noah jest uroczy, pomocny, zaprzyjaźnia się z synem kobiety, Kevinem. W chwili słabości Claire spędza z sąsiadem noc. Następnego dnia czuje się winna, próbuje zakończyć znajomość. Chłopak nie przyjmuje odtrącenia. Zapisuje się na jej zajęcia, próbuje ją skompromitować w pracy, wykorzystuje przyjaźń z synem. Spirala terroru nakręca się, prowadząc do tragicznego finału.
"Chłopak z sąsiedztwa" - TVN7, godz. 20:00

W college'u ma się odbyć pojedynek MMA - mieszanych sztuk walki. Czwórka studentów, Zack, Tim, Justin i Mike, trenuje pod okiem byłego mistrza, Case'a Walkera. Bohaterowie muszą nie tylko sprostać rywalom, a też własnym słabościom i problemom.
"Po prostu walcz II" - TV Puls, godz. 20:00

17-letnia Sarah przeprowadza się z ojcem i macochą z San Francisco do Los Angeles. W nowej szkole zwraca uwagę na trzy dziewczyny: Nancy, Bonnie i Rochelle, nazywane przez kolegów "czarownicami z Eastwick". Nastolatki rzeczywiście zajmują się magią i wierzą w istnienie wszechmocnego demona o imieniu Manon. Do utworzenia magicznego kręgu, który pozwoliłby im wezwać go na Ziemię i skorzystać z jego mocy, brakuje im czwartej osoby. Intuicja podpowiada dziewczynom, że Sarah jest tą, której szukały.
"Szkoła czarownic" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Na przeznaczoną do skolonizowania odległą planetę zostaje wysłana misja kosmiczna. Podróż ma trwać 120 lat. Niestety, proces hibernacji zawodzi i dwoje uczestników ekspedycji, mechanik Jim oraz pisarka Aurora, budzi się 90 lat za wcześnie. Para szybko się w sobie zakochuje. Sielanka nie trwa zbyt długo. Jim i Aurora odkrywają, że ich statek kosmiczny znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Okaże się, czy uda im się wyjść z opresji.
"Pasażerowie" - Polsat, godz. 20:05

Lucy i Kusy są w sobie zakochani. Ich sielankę przerywa niespodziewane przybycie jej męża ze Stanów Zjednoczonych. Okazuje się, że rozwód nie został do końca przeprowadzony. Louis pragnie odzyskać uczucia żony i namówić ją do powrotu do kraju. Kusy usuwa się w cień, jednak z czasem zaczyna podejrzewać Louisa o niezbyt czyste zamiary. W Wilkowyjach zjawia się Czerepach, obecnie kontroler z Izby Obrachunkowej. Ponieważ sam uczestniczył we wszystkich nieuczciwych interesach, kontrolowanie idzie mu łatwo.
"Ranczo Wilkowyje" - TVP2, godz. 20:10

Akcja rozgrywa się w latach 70. XX w. David Marks to młody nowojorski potentat branży nieruchomości, a Katie - piękna i inteligentna dziewczyna ze zwykłej amerykańskiej rodziny, która mieszka w jednej z kamienic należących do ojca młodego bogacza. Szybko się pobierają i rozpoczynają wspólne życie. Przeprowadzka do Nowego Jorku zaczyna drastycznie zmieniać ich plany. Niedługo potem sielską wręcz historię o miłości przerywa tajemnicze zniknięcie Katie.
"Wszystko, co dobre" - TVN, godz. 21:00

Russ Richards jest prezenterem pogody w dzienniku telewizyjnym. Popularność nie zapewnia mu jednak wystarczających dochodów, a Russ lubi wystawne życie. Ma też skłonność do angażowania się w niedochodowe interesy. Jednym z nich jest salon sprzedaży skuterów śnieżnych. Łagodna zima sprawiła, że Russowi zagląda w oczy widmo bankructwa. Jedynym wyjściem może być spółka z Crystal, dziewczyną z telewizyjnego totolotka. Wspólnie opracowują system, który pozwala na zdobywanie głównych wygranych.
"Numer stulecia" - TVN Fabuła, godz. 22:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 4.08.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Yytyyygg (gość)

    Tygghuyhhg

    05.08.2020 16:34
  • Yttttyy (gość)

    Rpyttgtgyu

    05.08.2020 16:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×