Program tv na wtorek, 6.02.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na wtorek to nowa bohaterka w "M jak miłość" i Tom Hanks jako profesor. Sprawdź, co warto obejrzeć w tv.

Multimedia

Program tv na wtorek, 6 lutego 2018:

Światowej sławy historyk i badacz symboli profesor Robert Langdon (Tom Hanks) w środku nocy zostaje wezwany do muzeum Luwru, gdzie, jak się okazuje, miało miejsce tajemnicze morderstwo. Jego ofiarą jest kustosz muzeum, Jacques Sauni?re, który przed śmiercią pozostawił jako trop kilka zawoalowanych wskazówek i symboli. Podejrzewany o dokonanie tej zbrodni Langdon, którego własne bezpieczeństwo wisi teraz na włosku, z pomocą młodej agentki policji, wnuczki zamordowanego kustosza, Sophie Neveu (Audrey Tautou), specjalizującej się w kodach i szyfrach, podejmuje prób ;ę rozwikłania zagadki, której kluczowe elementy kryją się w najsławniejszych obrazach mistrza Leonarda Da Vinci.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Kod da Vinci" - Polsat, godz. 20:05

Dwie kobiety. Pierwsza - marząca o zostaniu fotografem młoda pracownica sklepu, druga - dojrzała mężatka, która coraz częściej myśli o rozwodzie. Poznają się przypadkowo w ogarniętym szałem bożonarodzeniowych zakupów Nowym Jorku. Od pierwszego spotkania rodzi się między nimi fascynacja, która szybko przeradza się w uczucie silniejsze niż nakazy obyczajowe epoki, w której żyją.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Carol" - Ale Kino+, godz. 20:10

Bestsellery Empiku 2017 już 6 lutego! Na scenie pojawią się m.in. mistrz nastrojowego popu – Sting i legenda jamajskich rytmów – Shaggy, a także Jessie Ware... czytaj więcej
"Gala Bestsellery Empiku" - TVN, godz. 20:15

Ewa (Dominika Kluźniak) od jakiegoś czasu pracuje na uczelni wyższej. Mostowiakowa jest także promotorem prac magisterskich. W 1349. odcinku "M jak miłość" Ewa odrzuca jedną z prac swoich podopiecznych, ponieważ uznaje ją za plagiat... czytaj więcej
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:50

Każdy z nas doświadczył czym jest Déja Vu. Każdy chociaż raz spotykając obcą sobie osobę poczuł, że już wcześniej ją znał, lub odwiedzając nowe miejsce, od razu je poznał. Co jednak mogłoby się stać, jeżeli te tajemnicze odczucia w rzeczywistości okazałyby się ostrzeżeniem wysłanym z przeszłości, lub podpowiedzią przyszłości? W thrillerze wyprodukowanym przez słynnego Jerry'ego Bruckheimera, pewien agent FBI (Denzel Washington) podąża za głosem Déja Vu w trakcie prowadzenia śledztwa. To, co zdawało się być niewinnym żartem naszej pamięci, staję się szaleńczym wyścigiem o życie.
"Deja Vu" - TVN, godz. 22:15

Zobacz galerię

Premiery kinowe na luty 2018

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×