Program tv na wtorek, 7.03.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

We wtorek w tv czekają nas dwie premiery Polsatu: programu "The Brain. Genialny umysł" i serialu "Niania w wielkim mieście". Pozostałe stacje telewizyjne również nie próżnują, dlatego tego wieczoru na brak ciekawych propozycji nie będziemy narzekać! Sprawdźcie, co warto obejrzeć we wtorek w tv.

Multimedia

We wtorek na antenie Polsatu zadebiutuje nowy program "The Brain. Genialny umysł". W premierowym odcinku zobaczymy pierwszych geniuszy, którzy zadziwią nas swoimi umiejętnościami. Uczestnicy nowego show charakteryzują się wyjątkową pamięcią, wybitnym talentem matematycznym, ponadprzeciętnie rozwiniętymi zmysłami smaku i dotyku, często w połączeniu z innymi umiejętnościami. W programie podejmują wyzwanie na oczach publiczności oraz jurorów, którzy wspólnie będą decydować, kto zwycięży. Oceniać ich będą: Cezary Żak, Mariusz Pudzianowski, Anita Sokołowska oraz Mateusz Gola... czytaj więcej
"The Brain. Genialny umysł" odcinek 1. - Polsat, godz. 20:05

Na spokojnej i pełnej uroku egzotycznej wyspie mieszka szczęśliwe stado kolorowych ptaków, które nie potrafią latać. W rajskiej przestrzeni nie brakuje ptasich outsiderów. Zaliczają się do nich m.in. porywczy Red, szybki jak wiatr Chuck i wybuchowy Bomba. Pewnego dnia idyllę mieszkańców wyspy przerywa przyjazd tajemniczych zielonych świnek.
"Angry Birds Film" - HBO, godz. 20:10

Maria postanawia odciąć się w końcu od Artura i sprzedać przychodnię. Chce też zakończyć swój związek z Bilskim. Budzyński zgadza się na rozwód z Martą, bez orzekania o winie. Tymczasem Olek robi Magdzie niespodziankę i bez zapowiedzi przylatuje do kraju. Radek odwiedza nowego kuratora i przypadkiem odkrywa, że Iza próbowała się zabić. Później prawdę o ostatnich wydarzeniach poznaje także Marcin... czytaj więcej
"M jak miłość" odcinek 1284. - TVP2, godz. 20:40

Czwarty odcinek programu "Agent - Gwiazdy" rozegra się w najwyżej położonej na świecie argentyńskiej winnicy Bodega Colomé. W pierwszym zadaniu uczestnicy powinni wykazać się dobrą orientacją w terenie, sprawnością fizyczną, spostrzegawczością i współpracą. Czeka ich bowiem bieg na orientację. Podzieleni na dwie grupy będą musieli, stosując się do pozostawionych wskazówek, dotrzeć na czas na linię mety. Po wyczerpującej pierwszej konkurencji na uczestników czeka... dzień relaksu, który zwieńczy kolacja z gościem specjalnym.
"Agent-Gwiazdy" odcinek 4. - TVN, godz. 21:30

Dana (Magdalena Lamparska) spędza noc z Jackiem (Przemysław Sadowski) w jego opustoszałym, przed wylotem do Nowego Yorku, mieszkaniu. Dziewczyna jest na siebie wściekła, pierwszy raz pozwoliła się zaciągnąć do łóżka facetowi poznanemu na koncercie. Speszona wybiega. Nie chce podać Jackowi swojego numeru telefonu, nie wierzy w związki na odległość, nie wierzy już w żadne związki. Tymczasem musi jakoś zarabiać na życie i z braku lepszych ofert, reklamuje na ulicy wyroby piekarnicze... czytaj więcej
"Niania w wielkim mieście" odcinek 1. - Polsat, godz. 21:35

Podczas wojny w Etiopii snajper Bob Lee Swagger cudem uchodzi z życiem. Powraca do kraju i zamieszkuje w górach stanu Wyoming. Pewnego dnia odwiedzają go agenci CIA. Proszą, by wyśledził snajpera szykującego zamach na prezydenta USA. Bob przyjmuje zadanie. Niebawem okazuje się, że intryga ma na celu zamordowanie towarzyszącego prezydentowi arcybiskupa Etiopii, a Swagger zostaje wplątany w zabójstwo. Ranny strzelec ucieka przed agentami FBI. Musi oczyścić się z zarzutów, w czym pomagają mu agent FBI, wdowa po przyjacielu i sekretarka z FBI.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Strzelec" - TVN7, godz. 22:15

Laura i Martin są małżeństwem od czterech lat. Z pozoru wszystko między nimi dobrze się układa. Okazuje się jednak, że Martin jest chory psychicznie. Żonę traktuje jak zdobycz, która musi być mu absolutnie posłuszna. Ma obsesję na punkcie porządku. Za najmniejsze uchybienie potrafi nie tylko zrobić awanturę, ale i dotkliwie pobić Laurę. Pewnego dnia kobieta ucieka z domu. Finguje własną śmierć, zmienia nazwisko i wygląd. Poznaje Bena i chce zacząć nowe życie. Niestety, Martin wpada na jej trop.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Sypiając z wrogiem" - Polsat, godz. 22:40

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×