Program TV na wtorek, 8.01.2019. Co obejrzeć dziś w telewizji? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 8.01.2019? W programie TV na niedzielę m.in. "Pamięć absolutna", "M jak miłość", "Jednostka X", Paszporty Polityki, "Dziewczyna z tatuażem" oraz "Na linii ognia". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 8 stycznia 2019!

Multimedia

Program tv na wtorek, 8.01.2019 r.:

Weteran amerykańskich tajnych służb specjalnych, Frank Horrigan - choć wypalony, zmęczony i zrezygnowany - wciąż jednak uchodzi za najlepszego w swym fachu. Od trzydziestu lat obwinia się o śmierć prezydenta Kennedy'ego. Teraz życie innego prezydenta USA jest w niebezpieczeństwie. Horrigan zostaje jednym z jego osobistych ochroniarzy. Przydzielono mu nową partnerkę, atrakcyjną agentkę Lilly Raines, z którą nawiązuje romans. Tymczasem psychopatyczny morderca Mitch Leary przygotowuje zamach, powiadamiając o swoich planach stosowne służby.
"Na linii ognia" - TV Puls, godz. 20:00

Niedaleka przyszłość. Dla robotnika Douglasa Quaida podróże umysłu, organizowane przez firmę Rekall, są spełnieniem marzeń i idealnym wypoczynkiem od trudów życia. Procedura wszczepienia wspomnień, której się poddaje, nie idzie zgodnie z planem - Quaid staje się poszukiwanym przez policję renegatem. Aby się ratować, musi przyłączyć się do ruchu oporu i odzyskać prawdziwą tożsamość.
"Pamięć absolutna" - Polsat, godz. 20:10

Relacja z gali finałowej 26. edycji "Paszportów Polityki", która odbędzie się w Teatrze Polskim w Warszawie. Nagrody zostaną przyznane twórcom w kategoriach: film, teatr, literatura, sztuki wizualne, muzyka poważna, muzyka popularna oraz kultura cyfrowa. Wśród nominowanych znaleźli się m.in.: Joanna Kulig, Marta Górnicka, Małgorzata Rejmer, Rafał Milach, Tomasz Ritter, Dawid Podsiadło, Juggler Games. Widzowie poznają również zdobywcę nagrody specjalnej "Kreator kultury" za promocję polskiej kultury w kraju i poza jego granicami.
Paszporty Polityki 2018 - TVN, godz. 20:15

Bartek, ciężko ranny w nogę, ukrywa się w siedlisku. Wyznaje Uli, że postrzelili go bandyci, którzy zaplanowali napad na kantor. Mostowiakówna od razu prosi o pomoc Marię, błagając, żeby nie mówiła o tym policji. Burzliwy dzień czeka też Barbarę. Najpierw po raz kolejny odwiedza ją Józef Modry, który wciąż ma nadzieję, że przyjaciółka umówi się z nim na randkę. Później w ogrodzie Mostowiaków wybucha pożar i na miejsce przyjeżdżają strażacy... czytaj więcej
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Aladeen, siódmy syn Omara Aladeena, prezydenta państwa Wadiya, powraca do ojczyzny jako najlepszy uczeń w historii szkoły w Szwajcarii. Gdy ginie prezydent, jego doradca ogłasza Aladeena następcą. Ten zarządza wolne wybory mające wyłonić zastępcę Omara. Zdobywa 99,999 procent głosów. Zachód obawia się nuklearnego projektu Aladeena, dlatego udaje się on do Nowego Jorku, by usprawiedliwić swój program. Podczas wizyty pada ofiarą spisku - jego miejsce zajmuje sobowtór. Aladeen jest zmuszony podjąć pracę jako sprzedawca w Brooklynie.
"Dyktator" - Polsat Film, godz. 21:00

Agenci Kompanii X planują atak na fabrykę, która ma produkować czołgi dla Niemców. Zamierzają porwać inżyniera nadzorującego produkcję. Aurora, udając pracującą w Paryżu Niemkę, spotyka się w kościele z żoną oberführera Fabera. Obdarzony fotograficzną pamięcią Alfred ma za zadanie zakraść się do pustego domu esesmana tropiącego alianckich szpiegów i przejrzeć tajne dokumenty z jego sejfu.
"Jednostka X" - TVP1, godz. 21:40

Amerykańska ekranizacja pierwszej części bestsellerowej trylogii sensacyjnej autorstwa Stiega Larssona. Dziennikarz Mikael Blomkvist przyjmuje prywatne zlecenie. Zamożny przemysłowiec zleca Mikaelowi wyjaśnienie ponurej tajemnicy rodzinnej. W rozwikłaniu zagadki pomaga mu Lisbeth, niezwykła dziewczyna skrywająca mroczną przeszłość.
"Dziewczyna z tatuażem" - TVN7, godz. 21:55

Zobacz galerię

Zwyciężczyni "Projektu Lady" w programie "MiauCzat"!

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 8.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×