Program tv na wtorek, 9 października 2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na wtorek, 9 października 2018. W telewizji zobaczymy nowe odcinki seriali: "M jak miłość", Ślad" czy "Na Wspólnej". Oprócz tego filmy w tym "Wałęsa. Człowiek z nadziei". Sprawdź na program tv na wtorek. Oto nasze hity dnia!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 9 października 2018 r.:

Minęło 31 lat od kataklizmu, w wyniku którego Ziemia stała się pogorzeliskiem. Samotny wędrowiec, Eli, kieruje się na zachód, dokąd ma dostarczyć cenną księgę. Mężczyzna unika konfrontacji z gangami. Napadnięty próbuje odpierać ataki pokojowymi sposobami. Pewnego dnia trafia do miasta zbudowanego na zgliszczach. Rządzi tu Carnegie, który zamierza stworzyć więcej osad, by sprawować w nich władzę na zasadach zawartych w pewnej księdze. Ponieważ jej nie posiada, wysyła ludzi na poszukiwania wartościowego woluminu.
"Księga ocalenia" - TVN7, godz. 20:00

W ciągu dwóch nocy zabitych zostaje siedmiu narkotykowych dilerów. Podejrzanymi są klienci dilerów. Ale oni też okazują się poszkodowani: zamiast narkotyku ktoś umieszcza w "schowkach" preparat, który na długi czas zamienia człowieka w "warzywo". Następnego dnia śmierć ponosi również komisarz Wydziału Antynarkotykowego, Michał Szczerbina. Dowody wskazują na to, że to on wypowiedział wojnę handlarzom narkotyków, za co został pozbawiony życia. Wygląda na to, że Szczerbina korzystał ze współpracy pracowników dużej firmy telekomunikacyjnej - operatora sieci komórkowej. Szybko okazuje się, że tak naprawdę na terenie miasta działa zorganizowana grupa przestępcza, której działania zaciera ktoś na górze. Czy to Szczerbina okaże się mordercą?
"Ślad" odcinek 7. - Polsat, godz. 20:05

Iza bardzo stara się poprawić relacje z Jerzym. Zostawia Klementynkę u Maksa, a sama - zrobiona na bóstwo - z butelką wina przychodzi do męża. W drzwiach zderza się z jego nową partnerką! Jak zachowa się Iza? Tymon znika - Kinga zostaje sama z całą kampanią dla Wawrzyniaka. Okazuje się, że współpracownik Brzozowskiej został aresztowany! Tymczasem Bartek przypadkiem trafia na zdjęcia USG ciąży Romy. Zdenerwowany mężczyzna chce wiedzieć, czy jest ojcem jej dziecka!
"Na Wspólnej" odcinek 2759. - TVN, godz. 20:15

Sonię i Staszka coraz bardziej niepokoi zachowanie Janka, który ostatnio stał się zbyt agresywny. Bartek traci pracę stróża na budowie - po tym, jak ktoś doniósł kierownikowi, że siedział w więzieniu. Lisiecki dostaje poza tym anonimowe "zaproszenie" do pubu w Gródku... Na miejscu czeka na niego detektyw, którego zatrudniła Sobańska. Marcin spotyka się z Budzyńskim, który uświadamia chłopakowi, że Ania może być z jego winy oskarżona o współudział w porwaniu dziecka.
"M jak miłość" odcinek 1388. - TVP2, godz. 20:55

Rok 1970 r. Po krwawym stłumieniu przez władze robotniczych protestów Wałęsa zostaje zmuszony do podpisania deklaracji współpracy z SB. Zdolności przywódcze i umiejętność porywania tłumów po raz pierwszy prezentuje podczas przemówienia pod stocznią w 9. rocznicę masakry z grudnia 1970. W sierpniu 1980 r. staje na czele strajku w Stoczni Gdańskiej. Zostaje przywódcą "Solidarności" oraz symbolem opozycji. W chwili wprowadzenia stanu wojennego zostaje internowany. Równolegle do kariery politycznej Wałęsy toczy się opowieść o jego życiu prywatnym.
"Wałęsa. Człowiek z nadziei" - TV4, godz. 21:00

Maria opiekuje się nieprzytomnym Langerem. Anna uświadamia jej, że zapis EEG wskazuje na śmierć mózgową. Wydaje się, że Kaleta nie przyjmuje tego do wiadomości. Podczas odprawy Anna zdaje relację ze stanu Langera. Proponuje zwołanie konsylium. Artman, który miał przeprowadzić wspólnie z Anną prezentację, zostaje nagle wezwany do Katowic w sprawie konsultacji. Bogna decyduje, że zastąpi go podczas pokazu. Leśniewskiej cala sytuacja wydaje się podejrzana.
"Diagnoza" odcinek 6. sezon 3. - TVN, godz. 21:30

Angel, Jeremiah, Bobby i Jack są braćmi, choć różnią się kolorem skóry. Spotykają się, by pochować kobietę, która uratowała ich przed życiem na ulicy, wychowała i uczyniła rodziną. Matka adopcyjna padła ofiarą napadu rabunkowego na sklep w Detroit. Bracia nie chcą czekać, aż policja znajdzie sprawców. Rozpoczynają prywatne śledztwo, które prowadzi ich do zaskakujących miejsc i ludzi.
"Czterej braci" - Polsat, godz. 22:05

Wszystkie śluby z "Rolnik szuka żony":

Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 9.10 2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×